dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 174 ogłoszenia

849 000 zł72 m² 11 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na parterze budynku o nowoczesnej architekturze. Dwustronny układ zapewnia bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł43,23 m² 13 647,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , położone w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej, uznawanej za najbardziej reprezentacyjną ulicę miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,60 m² 10 654,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atuty: > pętla autobusowa tuż przy budynku; > szybki dojazd do centrum Gdynia oraz skm; > bliskość obwodnicy Trójmiasta; > w pobliżu centrum handlowe Witawa Shopping Centre; > duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie z poddaszem, dużym tarasem i widokiem na las! lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najmłodszych dzielnic Gdyni, położona jest w jej zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,40 m² 12 683,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy z przyjemnością mieszkanie, które oferuje więcej niż podobne nieruchomości. Mieści się przy kameralnej ulicy Witomina, w ciekawym budynku, na zamkniętej bramą posesji. Ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach. Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy. Niewątpliwym atutem jest szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Witomino, ul. Graniczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które od pierwszych chwil daje poczucie ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł34,30 m² 13 411,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone w cenionej dzielnicy Działki Leśne. Lokal posiada korzystną ekspozycję na południowy zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,06 m² 8 570,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie Z 2 pokojami I osboną dużą kuchnią do odświeżenia nieruchomość: wysokie mieszkanie 290 cm o powierzchni 64 m2 położone jest na 2 piętrze. Składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł65 m² 9 723,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł53,30 m² 10 844,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna sprzedaży. Na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 53,3 m2, znajdujący się na 1 piętrze w budynku przy ul. Poziomkowej w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł66,78 m² 14 076,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości świetna lokalizacja - prestiżowa dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana bliskość centrum miasta oraz morza funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46,99 m² 21 259,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Śliczne, kompletnie wyposażone i umeblowane mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana w jednym z najnowszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł145 m² 28 958,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Unikatowy apartament w Orłowie na ostatnim piętrze o powierzchni 145m2 z widokiem na las Atuty:- Apartament 4-pokojowy w prestiżowej lokalizacji Gdynia Orłowo - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł62,25 m² 26 987,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w sercu Gdyni - prestiżowa inwestycja portova 350 m od morza | sauna | siłownia | portiernia | monitoring | wysoki standard | nowy, nigdy niezamieszkały Prestiż, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,12 m² 15 330,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wybudowane mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Lokal ma 52,12 m i został oddany do użytku w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,29 m² 9 460,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Leszczynki z miejscem parkingowym, balkonem i piwnicą! mieszkanie rozkład Lokum o powierzchni użytkowej 44,29m2, oraz wysokości 255 cm charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł43,89 m² 27 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Gdyni | gotowy do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż oferowany jest funkcjonalny, wykończony w wysokim standardzie apartament zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł67 m² 18 656,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne mieszkanie W domu jednorodzinny W pełni umeblowane |bezczynszowe |blisko lasu w Orłowie | Cicha okolica | Balkon ***** rozkład pomieszczeń I standard: * przedpokoju * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia obłuże ul. Unruga opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,74 m² 9 285,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Zapraszam do kupna nieruchomości pod inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Południowej w Gdyni na granicy dzielnic Chylonia i Cisowa. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Yacht Park Marina - luksus nad samym morzem lokalizacja: yacht Park to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, zlokalizowana w sercu Gdyni, tuż przy Marinie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,44 m² 13 945,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego na Pogórzu, o powierzchni 39,44m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie: na sprzedaż wygodne rozkładowe, dwustronne, funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie, położone w Gdyni - dzielnica Grabówek o powierzchni użytkowej 60 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,90 m² 15 239,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą przestronnego, jasnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Cadena Park. To idealne miejsce dla osób ceniących luksus, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,23 m² 13 575,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,23m znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł21,65 m² 30 484,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa i słoneczna kawalerka z tarasem i panoramicznym widokiem na morze i centrum Gdyni. Nieruchomość inwestycyjna z udokumentowanym przychodem ( 76 000 zł rocznie). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł114,88 m² 15 659,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Ponad 114 m przestrzeni | Blisko plaży i Śródmieścia | Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flagowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57 m z prywatnym ogrodem 65 m , położone w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie przy ul. Flagowej. Lokal znajduje się na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów Funkcjonalny układ - 3 niezależne pokoje Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia Jasne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40,50 m² 11 234,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 Pokojowe Mieszkanie, które przeszło kapitalny remont generalny. Idealny pod inwestycje, bądź na wynajem dla młodych ludzi. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł58 m² 25 689,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie - Gdynia, chwarzno Wiczlino 2 pokoje | 51,19 m | Balkon 4,5 m | I piętro Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,19 m to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35,25 m² 12 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Ustawne 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdynia Grabówek Idealne dla wszystkich ceniących sobie świetną komunikację oraz dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł46,90 m² 10 660,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji | Gdynia Witomino Polecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 109 m z 3 balkonami - Gdynia Grabówek, ul. Morska. Cena: 995 000 zł | Kamienica Morska (2010) Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,85 m² 8 552,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Pustkach Cisowskich o pow.60.01m2. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku z 1981r., na.

Szczegóły ogłoszenia