dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 173 ogłoszenia

749 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 47,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

549 000 zł52 m² 10 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdyni Chwarzno Wiczlino. Lokal o powierzchni 51,3 m2 usytuowany jest na 1 pietrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się na :.

Szczegóły ogłoszenia

3 520 000 zł159,91 m² 22 012,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament o powierzchni 160 m w sercu Gdyni - Rezydencja Plac Kaszubski, blisko morza. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament w ekskluzywnej inwestycji Rezydencja Plac.

Szczegóły ogłoszenia

552 715 zł49,74 m² 11 112,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

798 000 zł102 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł44,90 m² 15 991,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł39,38 m² 21 051,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie W fantastycznej lokalizacji! Zalety: - kompaktowe, komfortowe i z pomysłem, - pożądana lokalizacja blisko morza, - cudowna przestrzeń, ponadstandardowa wysokość - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Odkryj swój nowy dom: przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na 1. piętrze przy ulicy Poziomkowej, w spokojnej części Gdyni - Dąbrowie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł28,44 m² 16 772,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka 28,44 m2 świetna lokalizacja - Gdynia, płyta Redłowska - idealna inwestycja kapitału pod najem krótkoterminowy. Lokal mieszkalny położony jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

927 000 zł71,35 m² 12 992,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas atuty: - przestronny metraż (71,35 m ) - prywatny ogródek - idealny na relaks i spotkania z bliskimi - kameralne, zamknięte osiedle - tylko 4 mieszkania w budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł106,44 m² 12 485,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się części Gdyni - na osiedlu Sokółka (gdynia - Chwarzno), w otoczeniu niskiej, nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł67,40 m² 16 305,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,39 m2, położone w samym sercu Gdyni. Inwestycja: inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł36,50 m² 11 671,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: pierwsze 3 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł101 m² 22 277,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,12 m² 10 078,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, ul. Chylońska 299 Cisowa to jedna z najbardziej praktycznych i wygodnych dzielnic Gdyni, położona na północno zachodnim krańcu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 195 000 zł79,57 m² 15 018,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: - nowo wykończone mieszkanie- nowoczesny styl - funkcjonalny układ pomieszczeń - miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska - nowoczesna dzielnica otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł96 m² 27 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis apartamentu: w skład nieruchomości wchodzą: salon połączony z jadalnią - 31 m2 kuchnia - 10,5 m2 sypialnia - 10 m2 z garderobą gabinet - 12,5 m2 łazienka - 4,8 m2 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bezpośrednio - 0% prowizji, z pełnym wsparciem w uzyskaniu kredytu oraz opcją wykończenia pod klucz. Gotowe do odbioru koniec 2026 r. - bezpośrednio, bez kosztów pośrednika! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,80 m² 17 785,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze atuty: bliskość do lasu, spokojna okolica atrakcyjne osiedle Altoria I znanego dewelopera Hossa, z ładnie zagospodarowaną przestrzenią wspólną, oraz siłownia na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i elegancki apartament na prywatnym osiedlu Ogrody Tesoro Zapraszamy do zapoznania się z trzypokojowym apartamentem o powierzchni 72 m , z prywatnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 000 zł125,69 m² 13 962,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 125 m , zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu rodzinnym oraz komforcie codziennego użytkowania. Wnętrze po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki od renomowanego dewelopera Invest Komfort jednej z najbardziej cenionych marek premium w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62,10 m² 10 611,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z pięknym widokiem na las, położone w Gdyni Pogórze przy ul. Żeliwnej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,10 m2 znajdujące się w Gdyni Pogórze. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,10 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3- pokojowe, usytuowane w Gdyni- obłuże. Spokojna okolica zlokalizowanej w pobliżu morza. W bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura, m.in. szkoła, uczelnia,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł108,20 m² 7 569,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na dzień otwarty w dniu 11.05.2026 r. Od godziny 15:30-17:00. Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Są mieszkania poprawne. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,16 m² 26 867,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament Z panoramicznym widokiem na trójmiasto / zatokę Dwie garderoby | Klimatyzacja | W pełni umeblowany | Pełny dziennego światła | Dla kochających wolną przestrzeń za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł127 m² 21 181,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament ze spektakularnym tarasem W cichej części orłowa Gdynia Orłowo | Taras 144 m2 | Wysoki standard budynku | Cicha okolica | możliwość przearanżowania wnętrza | 2 miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł84,80 m² 10 613,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie 84,80 m z tarasem i miejscem w hali garażowej | Gdynia Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,80 m ,.