dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 600 000 zł81 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Gdyni na ul Gryfa Pomorskiego 56. Mieszkanie zlokalizowane jest na dwóch poziomach. Górny poziom ze skosami i oknami dachowymi. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

410 000 zł33 m² 12 588,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Jedyna taka oferta w Pustkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, ulica Wejherowska. Gotowe do wprowadzenia. Bez pcc Mieszkanie znajduję się w dobrze skomunikowanej części Gdyni, blisko lasu, do stacji skm Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

470 000 zł30 m² 15 562,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie 2 pokoje | niedaleko skm | blisko morza | pod wynajem | gdynia wzgórze świętego maksymiliana | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Wzgórze św,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 399 000 zł76 m² 18 400,60 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Open space czy trzypokojowy apartament? A może działający biznes w postaci renomowanego studia Pilates? Ty wybierasz! Zaaranżuj swój nowy apartament tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

669 900 zł54 m² 12 451,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości: na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą, w otulinie zieleni i dobrze rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

549 000 zł46 m² 11 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdynia Chylonia). Mieszkanie jest w trakcie remontu, dołączone zdjęcia przedstawiają stan po zakończeniu prac remontowych, jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świecka

Chylonia,Gdynia

459 000 zł46 m² 9 947,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow.46,14 m2 - pierwsze piętro! Gdynia Chylonia! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 46,14 m2 zlokalizowane na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karwiny,Gdynia

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

| 2 pokoje | oddzielna kuchnia | od zaraz | inwestycja | dobra lokalizacja | gdynia karwiny | Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Karwiny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dobrze rozwiniętej okolicy, po generalnym remoncie bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Kcyńska Cena: 439 000 zł Opis: oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

716 800 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| 3 pokoje | po remoncie | świetnie skomunikowane | gdynia grabówek | Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Grabówek przy ul. Okrzei. Powierzchnia: 64,00m2 Na sprzedaż wyjątkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Inwestycję można rozważyć pod kątem inwestycyjnym, w odległości 500 m znajduje się Uniwersytet Morski. Atuty: bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 467 000 zł49 m² 29 938,80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny Apartament w Centrum Gdyni Oferuję na sprzedaż przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 49 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

1 850 zł44 m² 42,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od kwietnia 2025 roku mieszkanie w centrum dzielnicy Chylonia w Gdyni. W pobliżu środki komunikacji miejskiej, skm, Lidl, biedronka, szkoła, ośrodek zdrowia. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabówek,Gdynia

810 000 zł67 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! | 3 pokoje | po generalnym remoncie | wyposażone | niski czynsz | gdynia grabówek | Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Gdyni Grabówek przy ul. Komandorskiej. Powierzchnia: 66,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

663 000 zł50 m² 13 204,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w Gdyni Śródmieście 10min od plaży miejskiej. Mieszkanie o powierzchni 50,21m2 znajduje się na czwartek piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 40m2, gdynia Witomino - Leśniczówka. Parter/4 pięter. Mieszkanie dwustronne nie umeblowane (możliwość doposażenia przez właściciela): salon - z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Wiczlino,Gdynia

967 000 zł60 m² 16 252,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 3-pokojowy w Gdyni Chwarzno-Wiczlino, osiedle Fort Forest Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, całkowicie nowego apartamentu o powierzchni 59,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

590 000 zł32 m² 18 670,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie Z balkonem W ładnej kamienicy Z windą W centrum gdyni! solidna kamienica 5-piętrowa na odcinku pomiędzy Placem Kaszubskim a Skwerem Kościuszki - bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

487 784 zł63 m² 7 742,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

[karwiny] Zapraszam do obejrzenia rozkładowego mieszkania z balkonem w dzielnicy Karwiny w Gdyni. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Oksywie,Gdynia

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio od właściciela. Brak prowizji. -> pośrednikom dziękuję, zapraszam tylko Z konkretnym klientem! W sprzedaży kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

839 000 zł62 m² 13 613,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w naszej ofercie! Szukasz wyjątkowego apartamentu, który łączy elegancję, funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania? Oferujemy przestronny apartament, zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

995 000 zł78 m² 12 746,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą i hala garażową w cenionej przez gdynian dzielnicy - Gdynia Fikakowo (wielki Kack).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w cichej i spokojnej okolicy osiedla Patio Róży w Gdyni. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

449 000 zł41 m² 10 874,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację nieruchomości przy ulicy II Morskiego Pułku Strzelców atuty - gotowe do zamieszkania - widok na las - 20 m pętla autobusowa Mieszkanie umeblowane o powierzchni 41,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

449 000 zł58 m² 7 808,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie gdynia chylonia ul chylońska opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 57,5 m2 składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni ( w której jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

404 900 zł33 m² 12 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Przytulna kawalerka z osobną kuchnią - idealna dla singla lub pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 39,70 m (33,10 m użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

489 000 zł49 m² 9 959,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wielka okazja na rynku nieruchomości! Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w Gdyni Witominie - idealne dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości! Dla pozostałych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia obłuże ul. Turkusowa opis: nowoczesne, ustawne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Turkusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

439 000 zł35 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem oferty jest funkcjonalne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kameralnym, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Karwiny,Gdynia

439 000 zł47 m² 9 420,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe do kapitalnego remontu - możliwość zmiany układu na salon z aneksem + 2 sypialnie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu). Składa się z przestronnego salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wiczlino,Gdynia

680 000 zł70 m² 9 728,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Staniszewskiego w Gdyni na Chwarzno-Wiczlino. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

780 000 zł63 m² 12 404,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe ( 63 m2 )z balkonem na piątym piętrze budynku ośmiopiętrowego z windą i parkingiem dla mieszkańców w gdyńskiej dzielnicy Śródmieście. Ciekawa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

850 000 zł71 m² 11 997,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena: 850 000 zł metraż 70,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Karwiny,Gdynia

301 301 zł33 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż kawalerka na Karwinach. Możliwość wyodrębnienia niewielkiej sypialni. Duża loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. Winda. Blok tuż przy ścianie lasu. Zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 200 000 zł83 m² 50 602 zł/m²

 

Piętro:14/38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zanurz się w dalekim horyzoncie morza z tego wyjątkowego apartamentu, który łączy elegancję, komfort i prestiż. Unikatowy Apartament z Balkonem w Sea Towers! Niezrównany widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł37 m² 11 532,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe w dobrze rozwiniętej dzielnicy Gdyni! Lokal o powierzchni ok 38 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, ustawnej łazienki, funkcjonalnego korytarza.