dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

211 111 zł27 m² 7 810,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż kawalerka 27 m2 W pełni wyposażona i gotowa do wprowadzenia. Pokój, kuchnia, łazienka z prysznicem i korytarz. Do wydania w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

419 000 zł37 m² 11 203,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone. Odświeżone w listopadzie 2016 r. Obecnie do wprowadzenia/odświeżenia/remontu - w zależności od oczekiwanego standardu. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zakup tylko i wyłącznie za gotówkę. Dla zdecydowanego klienta duży rabat! Oferta dla inwestora - mieszkanie aktualnie wynajęte. Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpiowska

Orłowo,Gdynia

1 159 000 zł73 m² 15 937,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko w miocasa! Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowo Szukasz komfortowego mieszkania w jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

665 000 zł60 m² 10 991,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne i ciche mieszkanie na drugim piętrze w budynku mieszkalnym z windą, gdynia, dzielnica Chwarzno-Wiczlino. Trzy pokoje (dwie sypialnie, salon z aneksem), łazienka, wc (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Orłowo,Gdynia

849 000 zł50 m² 16 892,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowość - tylko w biurze miocasa! Dwupokojowe, parterowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w spokojnej części Orłowa to najnowsza propozycja tylko w biurze miocasa. Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią zlokalizowane przy ulicy Wachowiaka w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie składa się z pokoju ( sypialni), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 540 000 zł162 m² 15 685,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Ekskluzywny, przestronny apartament o powierzchni 162 m , położony w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Gdyni, przy ulicy Abrahama. Modernistyczna kamienica z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

459 000 zł43 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gdyni, które idealnie nadaje się pod wynajem krótkoterminowy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja w samym sercu Gdyni - widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 299,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 - pokojowe po generalnym remoncie! Piękne, nowoczesne, nigdy nie zamieszkałe. W pełni wykończone pod klucz. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym oraz dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

2 000 zł53 m² 38,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu zamek w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie, w otulinie Parku Krajobrazowego. Cały teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Karwiny,Gdynia

429 000 zł47 m² 9 206,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe do kapitalnego remontu - możliwość zmiany układu na salon z aneksem + 2 sypialnie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu). Składa się z przestronnego salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na I piętrze w domku jednorodzinnym, po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane, składające się z : - salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

| 3 pokoje | spokojna okolica | po remoncie | gdynia chylonia | winda lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni - Chylonia, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

890 000 zł95 m² 9 378,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Nowa oferta w Mio Casa! Biuro Nieruchomości Mio Casa ma przyjemność zaoferować na sprzedaż jasne, przestronne, dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie z antresolą zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 750 000 zł77 m² 22 668,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na skraju trójmiejskiego parku krajobrazowego Kameralność | Top standard | Funkcjonalne Wnętrze | Portier | Ochrona | Siłownia | Fitness | Strefa spa | Sala klubowo-bilardowa | Taras widokowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

749 000 zł60 m² 12 523 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w budynku z windą na terenie nowoczesnego osiedla Wiczlino-Ogród. Opis osiedla: wiczlino-Ogród to bardzo dobrze rozwinięte osiedle, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 540 000 zł162 m² 15 685,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż ekskluzywny apartament o powierzchni 162 m , zlokalizowany w sercu Gdyni, przy prestiżowej ulicy Antoniego Abrahama. To prawdziwa perła gdyńskiego modernizmu, mieszcząca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 099 000 zł72 m² 15 263,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Uwaga, rzeczywista powierzchnia mieszkania to 77M2! Wyjątkowa oferta, mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Abrahama, w centralnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

890 000 zł90 m² 9 897,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wyremontowane I gotowe do wprowadzenia 4-pokojowe mieszkanie - perełka na lokalnym rynku nieruchomości Świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 89,9 m , które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

365 000 zł37 m² 9 986,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdynia Grabówek, 2 pokoje na sprzedaż, ul. Komandorska - mieszkanie z potencjałem tuż przy Uniwersytecie Morskim. Mieszkanie do generalnego remontu! Świetny układ mieszkania - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

620 000 zł62 m² 10 058,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego w Gdyni Dane nieruchomości: - pomieszczenia: oddzielna kuchnia, 2 sypialnie, pokój dzienny z wyjściem na balkon, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 2 piętrze z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacjia miejska. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 150 000 zł98 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

693 000 zł47 m² 14 732,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie do odświeżenia położone w świetnej lokalizacji przy ul. Wyspiańskiego w Gdyni! Zaledwie 200 metrów od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji nadające się zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycje. 2 pokojowe mieszkanie, z zapierającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

339 000 zł35 m² 9 699,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż kawalerka z możliwością przekształcenia w dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95m , zlokalizowana w Gdyni Grabówku przy ulicy Morskiej 110a. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 540 000 zł162 m² 15 685,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 350 000 zł90 m² 25 998,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Link do filmu: apartament z widokiem na morze oraz centrum miasta, 11 piętro. Lokalizacja: św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chylonia przy ul. Gniewskiej. W sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z szybkim dojazdem do Estakady Kwiatkowskiego, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

800 000 zł52 m² 15 252,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomość idealna pod inwestycje - najem długoterminowy, krótkoterminowy lub do zamieszkania. W bliskiej odległości plaża i Śródmieście Gdyni Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z widokiem na morze mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

695 000 zł67 m² 10 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Klient Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67 m , zlokalizowanego na parterze wolnostojącego domu w prestiżowej dzielnicy Mały Kack przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

410 000 zł25 m² 16 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Nieruchomość położona w cichej i zielonej części Płyty Redłowskiej w Redłowie. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Budynek otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

675 000 zł60 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Po generalnym remoncie, wykończone wysokim standardem dostępne od zaraz. Mieszkanie 3 pokojowe, 60m2, w dobrze skomunikowanej Gdyni Cisowa zapewnia wygodę oraz bliskość natury. Główne atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 050 000 zł78 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: apartament na nowym osiedlu Tesoro Pogórze w bezpośrednim sąsiedztwie Gdyni. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Klub Fitness - 2 km, kryta hala sportowa do gry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

365 000 zł37 m² 9 986,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdynia Grabówek, 2 pokoje na sprzedaż, ul. Komandorska - mieszkanie z potencjałem tuż przy Uniwersytecie Morskim. Mieszkanie do generalnego remontu! Świetny układ mieszkania - 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

599 000 zł47 m² 12 706,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne, jasne, ciche, nowoczesne, dobrze skomunikowane, blisko morza Mam przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia pięknego mieszkania z ogródkiem, mieszczącego się w Gdyni na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

394 000 zł38 m² 10 507 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal znajduje się na IV piętrze, w świeżo wyremontowanym wnętrzu, które.