dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

850 zł33 m² 25,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

B.ładna funkcjonalna kawalerka,umeblowana i wyposażona.Budynek z 2002r 1 piętro w centrum Dąbrowy,100m od przystanku zkm(autobusy do centrum,Oliwy,Sopotu).Koszt najmu 850zł - opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę gustownie urządzone dwupokojowe mieszkanie, słoneczne. Bardzo dobra komunikacja blisko zkm i skm, do plaży ok 15 min piechotą. Wyposażenie: pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy za dobrą cenę. Odświeżone, ściany pomalowne na biało, podłogi panele dobrej klasy, kuchenka elektryczna, łazienka - nowa wanna,umywalka,kompakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

330 000 zł41 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie o metrażu 41m2 z dodatkową z komórką (5m2) położone w Redłowie popularnej dzielnicy Gdyni na Osiedlu Zielonym. Ciekawa architektura, doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Grabówek,Gdynia

1 400 zł56 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszknię 3 pokojowe i kuchnia widna z dużym balkonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na spokojnym osiedlu położonym w pięknej okolicy na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Umeblowane, w korytarzu i w mniejszym pokoju szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 150 zł46 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek położony w ścisłym śródmieściu. Blisko do dworca kolejowego, środków komunikacji miejskiej. Blisko do Skweru Kościuszki i przychodni. Mieszkanie zadbane, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

1 450 000 zł107 m² 13 551,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Apartament znajduje się w odnowionej przedwojennej kamienicy "Willa Albatros". Powierzchnia 107 m2 obejmuje trzy sypialnie, pokój dzienny, kuchnię z jadalnią, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

145 000 zł37 m² 3 950,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- p O L E C A M Y - Mieszkanie ciche - okna na ulicę komandorską, słoneczne / południowy - zachód/, centrum Grabówka na wysokości Kauflandu. 2 ustawne pokoje o pow. 19 i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

145 000 zł37 m² 3 950,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie ciche, słoneczne / południowy - zachód/, centrum Grabówka na wysokości Kauflandu. 2 niezależne ustawne pokoje, na podłogach panele, kuchnia, łazienka z wc - po remoncie - ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, doskonałe dla dwóch osób. 2 pokoje (jeden z aneksem kuchennym) przedpokój oraz umeblowana kuchnia. Mieszkanie wyposażone jest w podstawowe sprzęty agd (pralka, lodówka, zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna umeblowana kawalerka położona w ścisłym Śródmieściu Gdyni o pow. 35m2, mieszkanie środkowe, ciche. Pokój umeblowany o pow.20m2 - na podłodze parkiet. Kuchnia wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe położone w urokliwym punkcie Redłowa. Składa się z 2 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

900 zł44 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, umeblowane i wyposażone o pow. 44 m2 - na podłodze w pokojach panele, ściany cekolowane, kuchnia niezależna o pow. 8m2 w nowej zabudowie, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

120 000 zł29 m² 4 095,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W programie rodzina na swoim! Kawalerka z oddzielną kuchnią oraz balkonem w doskonałej lokalizacji! W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się całe zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosko

Obłuże,Gdynia

280 000 zł73 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe (ok.73 m) na 3 piętrze w bardzo ładnej okolicy. Lokal składa się z pokoju dziennego (ok.18m) z wyjściem na duży balkon, 3 samodzielnych pokoi (12/12/8m) oraz jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stoigniewa

Gdynia,pomorskie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnym, 9-letnim budynku, usytuowanym na wzgórzu z pięknym widokiem na panoramę miasta i Zatokę. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane gotowe do zamieszkania od 01.12.12 .Dwa równej wielkości pokoje cieple osobna kuchnia i łazienka.W kuchni pralka lodówka czajnik bezprzewodowy kuchenka gazowa.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia genialnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość położona w samym centrum Gdyni, blisko Skweru Kościuszki. Mieszkanie jest częsciowo umeblowane, domeblowanie na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po całkowitym remoncie, przytulne, słoneczne z balkonem na wschód i zieleń drzew. Łazienka i kuchnia w pełni wyposażona. We wnękach nowoczesne szafy indeco, zostawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodworcowa

Karwiny,Gdynia

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo miłe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Na pierwszym poziomie dwa pokoje, kuchnia i toaleta. Na drugim poziomie dwa pokoje, łazienka i garderoba. Dużym plusem są niskie rachunki! latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, dwa niezalezne pokoje, trzeci otwarty na kuchnię - duża jadalnia. W kuchni zabudowa na wymiar, lodówka, zmywarka, kuchenka. Pokoje umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie idealne na gabinet lub biuro w centrum Gdyni 1 duży pokój pow 26m2. Kuchnia z aneksem łazienka balkon. Idealna lokalizacja 5 min od dworca pkp Gdynia Główna 2 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Karwiny

Karwiny,Gdynia

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, 50m2 , nieumeblowane. Czynsz: 800zł + opłaty do spółdzielni ( latem ok. 300 zł, w sezonie grzewczym ok. 530 zł) + energia elektryczna. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszakne trzypokojowe, kuchnia otwarta na salon. Kuchnia umeblowana i wyposażona(lodówka, pralka) + stół i cztery krzesła.Pokoje puste. W przedpokoju i jednym z pokoi szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

850 zł26 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie. Blisko skm i zkm sklepy rynek chyloński i lidl. czynsz dla właściciela 850 zł + 250 czynszu + (media)zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie Mieszkanie położone na Karwinach 1 , w bardzo dobrym miejscu, w bezpośredniej bliskości Orłowa, sopotu i obwodnicy Trójmiasta. Miejsce jest kameralne, bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 700 zł64 m² 26,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu Panoramy na Karwinach. Salon z aneksem kuchennym 28m2 meble kuchenne i sprzęt agd. 2 sypialnie 15 i 14m2.Całość gustownie wykończona.Spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie (50m2) świeżo po remoncie, częściowo umeblowane, na parterze, z loggią 50m. Składa się z dwóch pokoi (24m2; 7m2), na podłogach panele, ściany gładzone, malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszaknie umeblowane i wyposazone, czteropokojowe, jasna kuchnia. Łazienka z wanną, osobno wc. Duży balkon. Cicha spokojna okolica, dużo zieleni, w sąsiedztwie las, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gdyni Chyloni. Blok 4 piętrowy ocieplony, mieszkanie bardzo ciepłe, położone w centrum Parku Kilońskiego, 3 piętro bez windy. Blisko zkm (4 minuty) skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe aneks kuchenny łazineka.Mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy. wolne od zaraz.dodatkowo w cenie garaż, piwnica i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł101 m² 29,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu Agata Białek Przepiękne mieszkanie na ulicy Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Osiedle zamkniętę i strzeżone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Obłuże

Obłuże,Gdynia

550 zł60 m² 0,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo ładne.Pokój jest do wynajęcia od zaraz.Przyjedziesz zobaczysz, sam/a ocenisz.Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

190 000 zł43 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zlokalizowane tuż przy Szkole Morskiej.Świetna lokalizacja.Cicha dzielnica otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i wzgórzami morenowymi.Do centrum miasta ok.2km.Pełna infrastruktura:szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie: pokój 20m ,kuchnia10m,łazienka,przedpokój,piwnica Mieszkanie jest świeżo po gruntownym remoncie,czyste,słoneczne. Kuchnia umeblowana,lodówka.Pokój może byc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 950 zł118 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

pośrednik odpowiedzialny Agata Białek kaskada redłowska - zespół 4 budynków o różnej ilości pięter, usytuowany między Al. Zwycięstwa, ul. Lutycką i ul. Legionów w Gdyni-Redłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

115 000 zł20 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka 20m2 .Można zrobić pokój z aneksem kuchennym i łazienkę z WC.Świetnie zlokalizowane w centrum a jednocześnie na cichej kameralne ulicy obok Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

269 000 zł60 m² 4 482,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, dwustronne,świeżo po remoncie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem,na I-wszym piętrze w cichej i słonecznej dzielnicy.W mieszkaniu:okna PCV,podłogi -panele wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze Dolne

Pogórze Dolne,Gdynia

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²