dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

529 513 zł59 m² 8 917,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament 4 pokojowy! Nadmorskie Tarasy, gdynia Oksywie Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości gdynia, w województwie Pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

719 000 zł69 m² 10 464,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w Gdyni, mały Kack. Dobrze skomnikowane.Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z prysznicem, korytarz, balkon, miejsce postojowe. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłajpedzka

Mały Kack,Gdynia

1 450 000 zł84 m² 17 282,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Elegancki i bardzo słoneczny Apartament o powierzchni 84 m2, w którego skład wchodzą 3 pokoje, łazienka, pralnia, garderoba. Nieruchomość położona na zamkniętym oraz całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 26,8 m2, usytuowane na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

389 000 zł48 m² 8 083,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni w Orłowie w trakcie remontu. Mieszkanie znajduję się na w kamienicy z 1935r. na 3-piętrze. Mieszkanie o pow.48,12m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. Części wspólne apartamentowca wykonane są w bardzo wysokim standardzie. Wokół budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

249 999 zł26 m² 9 578,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Leszczynki. Nasza propozycja będzie idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

2 000 zł39 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: - zamknięte osiedle, - w okolicy place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, - miejsce parkingowe na zamkniętym osiedlu, - łatwy dojazd do Centrum Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dąbrowa,Gdynia

442 000 zł55 m² 7 978,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- - - polecamy - B. Korzystna cena! - doskonałe położenie! - Centrum dużego osiedla Gdynia Dąbrowa, ul. Gorczycowa - wyjątkowa lokalizacja, w pobliżu wszelkie udogodnienia: sklepy /biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

299 000 zł33 m² 9 033,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania wśród terenów zielonych to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fikakowo,Gdynia

1 589 000 zł126 m² 12 646,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Osiedle Fikakowo | Nowoczesny apartament - 126 m2 | 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony | Wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska | Winda I Świetna lokalizacja Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

549 000 zł56 m² 9 205,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic - Leszczynki. Przebiega tędy Trasa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

432 000 zł66 m² 6 496,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Piękny, komfortowy, apartament z własnym ogródkiem w Żukowie o powierzchni użytkowej 66,5m2 z rynku pierwotnego. Jeśli jesteś zmęczony atmosferą blokowisk nasza oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

475 000 zł41 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo. Jest to idealne mieszkanie pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

370 000 zł33 m² 11 161,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru!. Niewielka odległość do bulwaru, plaży i lasu a także wielu miejsc rekreacji zapewniają jednocześnie spokój oraz zachęcają, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic - Leszczynki. Nasza propozycja jest idealna dla singla, czy też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pustki Cisowskie,Gdynia

530 000 zł67 m² 7 923,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Tylko w naszym biurze! Wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdyni! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie położone w Gdyni (pustki Cisowskie) przy ulicy Borowikowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

453 340 zł48 m² 9 513,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z systemem smart home! Mieszkanie w stanie deweloperskim Zdjęcia pokazują aktualny stan idealna inwestycja pod wynajem! 3 pokojowe mieszkanie w super cenie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

453 435 zł48 m² 9 515,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna inwestycja pod wynajem! Zdjęcia pokazują aktualny stan 3 pokojowe mieszkanie z systemem smart home! Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe mieszkanie w super cenie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

489 362 zł51 m² 9 507,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe wyposażone jest w system smart home - system inteligentnego mieszkania z bezprzewodowym sterowaniem wody, prądu, ogrzewania i oświetlenia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

989 000 zł90 m² 11 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 89,5m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul.Abrahama. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z 1935r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Obłuże,Gdynia

453 340 zł48 m² 9 513,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiczlińska

Dąbrowa,Gdynia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajduje się: -centrum handlowe , -pętla autobusowa, -obwodnica Trójmiasta( ok.5min ). - szkoły oraz Przedszkola. Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

897 000 zł50 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| 3 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | kamienica | wysoki standard | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w cichej gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino (osiedle Wiczlino Ogród). Wzdłuż głównej ulicy osiedla funkcjonują przydatne sklepy i usługi, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

466 320 zł59 m² 7 841,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie z systemem smart home! Mieszkanie w stanie deweloperskim Zdjęcia pokazują aktualny stan idealna inwestycja pod wynajem! 4 pokojowe mieszkanie w super cenie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni w Orłowie. Teren budynku jest zamknięty i monitorowany. Nieruchomość o pow. 50m2 składająca się z: salonu z otwartą kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabówek,Gdynia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Grabówek. Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja blisko Uniwersytetu Morskiego. ul. Morska, 3 pokoje o powierzchni łącznej 55,73m2. 4 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

349 000 zł32 m² 10 758,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni, przy ul. Śląskiej, składająca się z kuchni, dużego przedpokoju, łazienki i pokoju, o łącznej powierchni 32,44 m2. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rtęciowa

Pogórze,Gdynia

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy z widokiem na panoramę miasta to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni na Grabówku o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

739 000 zł69 m² 10 756,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, M3, blisko centrum Gdyni, w sąsiedztwie lasu. Sprzedaż bezpośrednia. Sprzedam atrakcyjne, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia na osiedlu Horyzonty Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

471 350 zł60 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj przy morzu! Od portu dzieli nas jedynie 500m, a do plaży na Oksywiu i Bulwaru Oksywskiego dojdziemy na piechotę w pół h (ok. 2,7km)! Morze na wyciągnięcie ręki innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij