dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 050 000 zł60 m² 17 369,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - komfortowa przestrzeń W pełni umeblowany | Zieleń za oknami | Ciekawe rozwiązania architektoniczne | Horyzonty Gdyni ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

2 400 zł45 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań Najemcą mieszkania, które zlokalizowane jest w zielonej części miasta! Osiedle regatta to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który powstał na granicy dwóch dzielnic Obłuża Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie w centrum Gdyni w kamienicy, wynajmę samotnej osobie lub parze o spokojnym usposobieniu, oferta dotyczy 1 pokojowego mieszkania w stanie bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ciepłe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m położone w samym sercu Gdyni - Witomino Centrum, przy ul. Konwaliowej. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

442 000 zł42 m² 10 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Karwiny II,Gdynia

535 000 zł35 m² 15 286 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje świetnie skomunikowane - Gdynia, karwiny! Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni - w nowoczesnym budynku - awanport Opis mieszkania: apartament o powierzchni 43m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 250 zł45 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o pow.45m2 w Gdyni w Redłowie w spokojnej okolicy. Idealna dla osób ceniących kontakt z naturą i bliskość miasta. Budynek zadbany i dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Gdynię, zlokalizowane na 10 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kartuskiej 39 w Gdyni Chyloni. Dzięki licznym szafom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Gdynia Chylonia! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

749 000 zł72 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

927 000 zł67 m² 13 835,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni dosłownie przy samym Skwerze Kościuszki. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, dostępne od zaraz. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe. Jest niewielkie, ale bardzo funkcjonalne - idealne dla pary, singla albo pod inwestycję. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

2 350 000 zł91 m² 25 824,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania śliczne mieszkanie z możliwością wprowadzenia w top lokalizacji w Gdynia Śródmieście. Powierzchnia 91 m + 3,2 m komórka lokatorska + loggia + 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

555 000 zł49 m² 11 419,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | 8 piętro | piękny widok | wyposażone | piwnica | balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Gdynia

Redłowo,Gdynia

355 000 zł24 m² 14 669,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest słoneczna kawalerka położona w Gdyni na Płycie Redłowskiej. Nieruchomość: mieszkanie do generalnego remontu. Powierzchnia 24,2m2 Składa się z: salonu Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kameralna

Bernadowo,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pok.mieszkanie o pow.60m2 w Gdyni na Małym Kacku na os. Bernadowo Park. w spokojnej zielonej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

339 000 zł18 m² 19 349,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gdynia, witomino, 17,52m Stan prawny: pełna własność. W sprzedaży prześliczne mieszkanie po remoncie. Gotowe do wprowadzenia od razu! Układ: - salon z aneksem kuchennym od strony północno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 040 902 zł44 m² 23 906,80 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 43 m2 | Ilość pokoi: 2 | Piętro: 12 | Cena: 1 040 902 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Z mieszkania roztacza się piękny widok na miasto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie do sprzedania o powierzchni 46 m . Lokal położony w Gdyni Wiczlino na osiedlu Sokółka Zielenisz z 2016 r. Stan prawny: pełna własność. Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament z widokiem na panoramę Gdyni - Redłowo, altus Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w nowoczesnym kompleksie Altus w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, ul. Chylońska 115, tylko 350 m od skm! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 099 000 zł96 m² 11 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie położone bezpośrednio pod lasem w Gdyni Chwarznie, osiedle Zielenisz, ul.Zaruskiego. Nieruchomość: powierzchnia 96m2, pierwotnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

325 000 zł30 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 30,5 m na parterze 4-piętrowego bloku z lat 60. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. W skład nieruchomości wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derdowskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem ładne 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką 46 m2. Zlokalizowane w ścisłym Centrum Gdyni. przy ul. Derdowskiego tuż przy Świętojańskiej, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

5 253 zł96 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania w Śródmieściu Gdyni - ul. 10 Lutego 21 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 95,5 m w samym sercu Gdyni, przy ul. 10 Lutego 21. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia absolutnie wyjątkowego i klimatycznego mieszkania, które zachwyca przemyślanym designem i poczuciem przytulności! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 099 000 zł74 m² 14 891,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,8 m , zlokalizowane przy ul. Górnej, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą kontrolą, abyś mógł cieszyć się bezproblemowym wynajmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

1 550 000 zł63 m² 24 720,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Wysoki standard wykończenia | Gotowy do zamieszkania | Wygodna komunikacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| 3 pokoje | słoneczne | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | cisowa | lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najlepiej rozwiniętych i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł39 m² 12 614,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam ciekawe mieszkanie (39,24m2) z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdyni. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna, duża kawalerka o pow. 34 m2 w Gdyni, witomino. Ponownie dostępna. Najem długoterminowy, okazjonalny. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Pogórzu mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł44 m² 11 289,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe ( 44 m2 ) z balkonem na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Parking pod lub za budynkiem. Lokalizacja nieruchomości przy ul. Chylońskiej w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 499 000 zł89 m² 16 842,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni - gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania o powierzchni 89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

599 000 zł46 m² 13 136 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,6 m , położone na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą, przy ulicy Warszawskiej w Gdyni.