dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

900 000 zł60 m² 15 126 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z naprawdę imponującym widokiem na Gdynię, zatokę Gdańską oraz okoliczne lasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m , położone na 1. piętrze w spokojnej, zielonej dzielnicy Gdynia, pustki Cisowskie. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz - idealna zarówno dla osób prywatnych, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

729 000 zł63 m² 11 615,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest zadbane, funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,76 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym III piętrowym budynku mieszkalnym z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 067 000 zł109 m² 18 894 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, lasu, widok na zieleń wyremontowana kameralna kamienica funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 15 minut spacerem do plaży, 3 minuty do skm pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 600 zł15 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

416 109 zł38 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja 12% + miejsce parkingowe naziemne w cenie. Tylko u nas. Mieszkanie w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie - Gdynia (chwarzno-Wiczlino). Bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

256 000 zł16 m² 15 802,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Tylko u nas! Z przyjemnością prezentujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 16,2 m . Marzysz o własnym M ? Ta kompaktowa, w pełni funkcjonalna kawalerka to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

769 000 zł47 m² 16 400,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta biura The House Nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów na mapie Gdyni - ulica gen. Józefa Bema! nowy właściciel zyskuje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie mieści się w kompleksie mieszkalny, wybudowany przez developera Allcon. Na parterze Redłowskiej Kaskady działa supermarket Auchan. Nad nim znajduje się patio, dostępne tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 602 912 zł93 m² 17 263,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

890 000 zł54 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pierwsze mieszkanie | apartament inwestycyjny | śródmieście gdyni | booking 8,8 | 800 m do morza Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w ścisłym centrum Gdyni, kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł81 m² 17 901,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Apartament Z powiewem nadmorskiej bryzy Nowoczesny | Standard | Funkcjonalne Wnętrze | Drewno mango | Centrum Gdyni ***** informacje O nieruchomości: zaprojektowany ze smakiem Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia | 42 m | do remontu Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w Gdyni Chyloni przy ul. Wejherowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Oksywie,Gdynia

589 000 zł60 m² 9 751,66 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

574 344 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie w Gdyni. Nowoczesne mieszkanie z systemem smart home w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Wiczlino,Gdynia

676 000 zł50 m² 13 514,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Chwarzno-Wiczlino to największa pod względem powierzchni dzielnica Gdyni, która z roku na rok przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców - głównie ze względu na prężny rozwój infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

359 000 zł27 m² 13 281,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 27,03 m2, mieszcząca w budynku usytuowanym w Gdyni Leszczynki, przy ul. Opata Hackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna i funkcjonalna kawalerka o pow.30m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul Ślaskiej w dogodnie skomunikowanej okolicy. Idealna dla osób ceniących kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrętowa

Redłowo,Gdynia

1 500 000 zł65 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gdynia redłowo/wzg. Św. Maksymiliana, apartament na sprzedaż. Lokalizacja: bardzo dobrze położona dzielnica, w sąsiedztwie pas nadmorski, park Krajobrazowy, blisko do centrum miasta, niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne i przestronne mieszkanie 64 m2 | Gdynia Obłuże | Możliwość wydzielenia 4 pokoju mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

709 000 zł63 m² 11 183 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie | Fikakowo, gdynia | Balkon | 60,6 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie położone na jednym z najbardziej lubianych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury i z dużym potencjałem aranżacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

1 199 000 zł99 m² 12 096,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, światło, lokalizację oraz możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na 9- piętrze w Gdyni, witomino. Mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę. Mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 47 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

699 000 zł47 m² 14 859,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W miocasa Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, gdynia Osiedle Moniuszki, ul. Fryderyka Chopina. Lokal 3 pokojowy o powierzchni 47,04 m2, położony na parterze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł38 m² 52,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjną kawalerkę o pow. 38 m2 położoną w centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

399 000 zł28 m² 14 049,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie 1 pokojowe w fantastycznej, nadmorskiej lokalizacji w Gdyni! Idealna nieruchomość inwestycyjna. Powierzchnia mieszkania 28,40 m2 + 1,80 m2 piwnica. Do remontu. Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

555 000 zł49 m² 11 419,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | 8 piętro | piękny widok | wyposażone | piwnica | balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

580 000 zł62 m² 9 315,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Gdynia Grabówek, ul. Komandorska 22-24. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Mieszkanie Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga. Mieszkanie dostępne od lutego 2026. 1-pokojowe komfortowe mieszkanie z osobną kuchnią w centrum Gdyni, usytuowane na parterze w budynku 3 - piętrowym. Mieszkanie z ekspozycją.