dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w budynku 4 piętrowym w dogodnej lokalizacji Gdynia Dąbrowa w ścisłym centrum dzielnicy. Wszędzie blisko - przystanki zkm 2 min pieszo, sklepy (np. Stokrotka, rossmann, mięsny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Orłowo,Gdynia

2 288 000 zł85 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni. Mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

478 000 zł42 m² 11 278,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,38 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 053 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, wyposażone i umeblowane mieszkanie 5 min od centrum miasta. Idealne jako inwestycja i lokata kapitału! Doskonałe pod wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 125 000 zł70 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, słoneczny i komfortowy 3-pokojowy apartament w Gdyni z 55-metrowym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Karwiny,Gdynia

595 000 zł61 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 549 000 zł68 m² 22 779,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Gdyni przy ul. Śląskiej. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

629 000 zł38 m² 16 509,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/кооперативна власність на приміщення, можливість придбання іноземцями без погодження з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

364 000 zł27 m² 13 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Kawalerka na start lub pod inwestycję - świetna lokalizacja w Gdyni! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

1 189 000 zł63 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 080 000 zł62 m² 17 526,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej, skweru Kościuszki, waterfront oraz Sea Towers. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Pogórze Dolne,Gdynia

840 000 zł77 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wyjątkowo słoneczne mieszkanie o powierzchni 77,10 m (całkowita powierzchnia 112 m ), położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino-Radiostacja,Gdynia

400 000 zł37 m² 10 718,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Gdyni Witomino przy ulicy Konwaliowej. Lokalizacja Witomino - świetnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prywatny Ogród 100+ m | Gdynia Orłowo | Prestiżowa inwestycja | 15 minut spacerem do plaży | Panoramiczne okna | Garaż podziemny | Wysokie sufity Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

529 000 zł35 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowe mieszkanie 2 pokojowe z wyposażeniem o powierzchni 35,09 m2 Stan prawny: pełna własność. Gotowe do wprowadzenia. Oferta zawiera film z nieruchomości. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie zamkniętym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

359 000 zł27 m² 13 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

457 000 zł35 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

W sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m2. Dodatkowo piwnica o powierzchni około 4 m2. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. W budynku znajduje się schron. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 999 000 zł92 m² 21 690,50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę, która zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów poszukujących komfortu i spokoju w eleganckim otoczeniu. Ten elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

3 800 zł70 m² 53,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, idealne dla pary z dzieckiem, lub osób pracujących zdalnie. Zamknięte osiedle z miejscami parkingowymi tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 660 000 zł98 m² 16 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana jest w Gdyni Redłowie, prężnie rozwijającej się dzielnicy miasta. Pięknie położone osiedle, doskonale skomunikowane, zapewniające komfort obcowania z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 800 zł63 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią położonego na parterze w budynku czteropiętrowym w Gdyni przy ulicy Hodowlanej 15. Warunki najmu Najem (okazjonalny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Lubawskiej w Gdyni na chyloni/leszczynkach. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, dwie oddzielne sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 490 000 zł67 m² 22 239 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Z ogrodem W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Ogródek | Miejsce postojowe ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

999 999 zł35 m² 28 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Widokowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni, na Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na terenie zamkniętym. Nieruchomość o pow.35,2m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

590 000 zł66 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

8 000 000 zł116 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Penthouse Z elemtentem wyjątkowości oraz spektakularnym tarasem widokowym Penthouse | Top quality | Frontowy widok na zatokę | Bliskość plaży | Najwyższa jakość | Taras 40m2 | Prestiż Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 999 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staniszewskiego

Zielenisz,Gdynia

975 000 zł58 m² 16 804,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, komfortowy, wyposażony i umeblowany 3-pokojowy apartament w Gdyni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 335 458 zł119 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna poza standardowymi godzinami pracy, również w weekendy. Zakup bezpośrednio od dewelopera to brak pcc i brak prowizji. Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

659 000 zł64 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni. To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

420 000 zł28 m² 14 867,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1