dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

751 000 zł49 m² 15 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowane w Gdyni Redłowie w nowej inwestycji Alvarium. Doskonała lokalizacja - blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 200 zł55 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,11 m2, położone w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu "panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

776 700 zł47 m² 16 386 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* doskonała lokalizacja- 2 min do portu * 14 min (piechotą) do plaży * wysoki standard * duże okna * garderoba W promieniu 1,5 kilometra znajdują się główne punkty i symbole miasta: skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

863 900 zł42 m² 20 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja- taras 23m2 * doskonała lokalizacja- 2 min do portu * 14 min (piechotą) do plaży * wysoki standard * duże okna * wystawa południowa *** możliwość wydzielenia widnej kuchni- dodatkowe okno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

503 470 zł26 m² 19 064 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

* doskonała lokalizacja- 2 min do portu * 14 min (piechotą) do plaży * wysoki standard * duże okna W promieniu 1,5 kilometra znajdują się główne punkty i symbole miasta: skwer Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

365 000 zł45 m² 8 183,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę dwupokojowego mieszkania na Chyloni, czyli jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni. Lokal znajduje się w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł87 m² 32,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 87m2 w Gdyni na Kamiennej Górze w pobliżu morza. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł61 m² 13 442,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, idealne jako lokal użytkowy lub pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 60,81 m kw znajduje się w kamienicy przy ul. Świętojańskiej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pogodna

Witomino,Gdynia

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty oraz meble.Bardzo dobra komunikacja w stronę Gdyni, Gdańska oraz Sopotu. Do tego niskie opłaty eksploatacyjne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Witomino

Witomino,Gdynia

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie trzypokojowe (53m2) na 11 piętrze w apartamentowcu Witawa z windą na Witominie! Komórka i miejsce postojowe w hali! Witomino to jedna z bardziej pożądanych dzielnic do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oksywie,Gdynia

325 000 zł45 m² 7 153,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 niezależne pokoje bardzo blisko plaży. Na Bulwar Oksywski przejażdżka rowerem na plażę zajmie nam tylko 6 minut, spacerem około 20 minut. Czy to jest to czego szukasz? Marzysz, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 150 000 zł102 m² 11 230,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej102,4 m2 ( powierzchnia całkowita 147 m2 ) składające się z : Pierwszy poziom: 1) salon z wyjściem na balkon. 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

685 000 zł54 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu/trzy pokojowe (54m2) na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym tuż nad morzem. Balkon, winda, piękny widok! Z tego miejsca rozciąga się jeden z piękniejszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Chylonia Centrum,Gdynia

560 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez pośredników proszę O kontakt na email W prawym górnym rogu 2 pokojowego mieszkania o pow. 50,40 m2 położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni, nowe niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 388,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia do przesłania na maila lub telefon. Kontakt: atuty nieruchomości: mieszkanie W pełni rozkładowe - dwa oddzielne pokoje 1 piętro Z balkonem dobra inwestycja na najem krótko bądz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do 28.06.2022r. 2-pok.mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Obłuże,Gdynia

3 200 zł77 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, mieści się na parterze dwupiętrowego budynku w gdyńskiej dzielnicy Obłuże, przy ulicy Benisławskiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

899 000 zł67 m² 13 378 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Państwa na spotkanie w niezwykle przestronnym mieszkaniu usytuowanym w najbardziej reprezentacyjnej części miasta - gdyńskim Śródmieściu! nowy właściciel zyskuje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Wielkim Kacku o pow.całkowitej 147 m2 / pow.użytkowej 102,4 m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 2000r. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

597 000 zł55 m² 10 898,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Prezentowana nieruchomość to jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal mieści się w kamienicy odrestaurowanej w 2009r. niemalże w centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

315 000 zł45 m² 6 975,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na parterze trzypiętrowego bloku mieszkalnego, który mieści się na gdyńskim Oksywiu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.52m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

810 000 zł67 m² 12 039,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67.28 m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku na osiedlu Chwarzno Polanki. Lokalizacja: osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

2 000 zł58 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł35 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 35,02m2 zlokalizowane na Władysława IV w Gdyni. Mieszkanie bardzo ciepłe, widne, bez balkonu. Do wynajęcia od zaraz. Latem odbył się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pok mieszkanie z ogródkiem o pow. 50m2 na Wiczlinie w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na parterze. W skład mieszkania wchodzą: salon otwarty na kuchnię, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł44 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo dobra lokalizacja w centrum Gdyni - niski czynsz - uniwersalne (nadaje się do zamieszkania, na wynajem i sprawdzi się jako biuro) mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe słoneczne, ciche, przestronne z 2 balkonami mieszkanie. Osiedle fikakowo idealnie skomunikowana z wieloma częściami Trójmiasta. Blisko jest dosłownie do wszystkiego :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Chylonia,Gdynia

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje Po remoncie Gdynia Grabówek Mieszkanie o pow. 37m2 znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku z lat 70tych. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta dla pary lub studentów! Kwatery dla pracowników 35 zł/osoba, dla min. 4 osób! cena jeszcze do negocjacji! Mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie wynajmowane będzie od października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

425 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą tego atrakcyjnego miejsca, położonego w jednej z gdyńskich dzielnic -witomino.Ta propozycja jest fajna dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji - Gdyni Śródmieście! Apartament o powierzchni 48 m2 znajduje sie na 6 piętrze z pięknym widokiem na port. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronna, trzypokojowa(76m2) nieruchomość w centrum Gdyni. Przyjemny, funkcjonalny apartament zlokalizowany na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta wyłącznie w biurze Honey Home. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 mieszczące się na 3 piętrze 10 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Zbożowej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

585 000 zł59 m² 9 950,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na prezentacje nieruchomości mieszczącej się w Gdyni ul. Powstania Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej wraz z piwnicą 58,79 m2. Zaś po odjęciu pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

347 000 zł47 m² 7 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz świetnie skomunikowanego mieszkania to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krawiecka

Obłuże,Gdynia

1 950 zł56 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o pow.55,9m2 w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwidzyńska

Działki Leśne,Gdynia

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cesja sprzedaży. Odbiór IV kwartał 2022. 3-pokojowe mieszkanie o pow.52m2 w Gdyni na Działkach Leśnych z dwoma balkonami z widokiem na morze i panoramę miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

509 999 zł52 m² 9 807,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: 2-pokojowe Przestronne mieszkanie 51,8m2 z widokiem na morze. Mieszkanie znajduje się na 5-piętrze budynku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m2. Słoneczne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia