dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 039 900 zł92 m² 11 303,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż - Idealne dla dużej rodziny 92m2 mieszkanie, położone na osiedlu zamkniętym, malowniczym i cichym Oksywiu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu pachnące nowością mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z pokoju o pow.26,0 m2 oraz aneksu kuchennego, aneksu sypialnianego, łazienki oraz przedpokoju. Zadbane, umeblowane, wyposażone. Mieszkanie położone jest blisko Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

629 000 zł55 m² 11 207,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie, wykończone W podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Atuty: - doskonała lokalizacja, - po generalnym remoncie, - w pełni wyposażone, - słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Witominie o pow.35,3m2. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym budynku na parterze. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupoziomowe - Poziom 1: - kuchnia połączona z przedpokojem i wyjściem na balkon - bardzo duży salon, w którym są dwie kanapy, komoda i stół. -mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

310 000 zł27 m² 11 460,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - 27,05 m2 Gdynia Chylonia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,05 m2 z zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 300 zł39 m² 59,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,6m2 na os. Wiczlino-Ogród w najnowszej inwestycji dewelopera hossa. Mieszkanie znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redłowska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 815,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,6 m znajduje się na 2. piętrze budynku przy ul. Redłowskiej 39a w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - salonu, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 60m2 w Gdyni na Pustakach Cisowskich. Mieszkanie mieści się na 3-piętrze w bardzo dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, do tej pory nie zamieszkane, położone w samym centrum Gdyni. Położone na 3 piętrze 8 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Fikakowo,Gdynia

749 000 zł66 m² 11 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Fikakowo - Wielki Kack. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

1 990 zł34 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwu pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34 m2 znajduje się na piątym piętrze w budynku 5 piętrowym w Śródmieściu w Gdyni, zlokalizowane jest 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Chyloni przy ulicy Gniewskiej. Najem Czynsz najmu 2 300 zł, kaucja 2 000 zł. Opłaty czynszowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

960 000 zł67 m² 14 414,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Elegancki apartament na strzeżonym osiedlu Apartamenty na polanie to świetne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dzieckiem, a także dla młodych, aktywnych, lubiących wędrówki po lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 100 zł40 m² 52,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne jeszcze niezamieszkałe dwu pokojowe mieszkanie w inwestycji Wiczlino - Ogród Mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ulicy Tęczowej 37b położone jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdynia obłuże, przestronne mieszkanie! 59m 2 Przestronne mieszkanie z balkonem znajduje się w dzielnicy Gdynia Obłuże. Zlokalizowane jest na parterze 10 piętrowego budynku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 450 zł42 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD zaraz. Klimatyczne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji W Gdyni B liskość centrum miasta i środków komunikacji miejskiej (kilka minut do trolejbusu, skm, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

597 000 zł47 m² 12 778,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni przy ul. Konwaliowej 14: - idealna lokalizacja, - mieszkanie po generalnym remoncie, - przestronne mieszkanie. Mieszkanie (35,3 m2) po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesny apartament 2 pokojowy w centrum Gdyni. Mieszkanie o wielkości 46m2, położone na 15-tym piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł45 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już, najem długoterminowy. Słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 , zlokalizowane na IV piętrze IV piętrowego budynku w spokojnej części Chyloni. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

2 700 zł53 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, 2 sypialnie 9m i 8 m oraz salon ok 20m położone niedaleko ul Morskiej przy Estakadzie Kwiatkowskiego na parterze w 10p bloku. W pobliżu biedronka, żabki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orłowo,Gdynia

670 000 zł31 m² 21 916,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokalizacja na gdyńskiej mapie, sadyba orłowska! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

535 334 zł51 m² 10 540,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kredyt 2% ostatnia szansa na złożenie wniosku i uzyskanie kredytu w tym roku! Zadzwoń zapytaj o szczegółu! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,79 m2, nasłonecznione wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 950 zł47 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, urządzone w wysokim standardzie 2 pokojowe mieszkanie (47m2) na prestiżowym osiedlu "silva" przy ulicy Bydgoskiej. Świetne położenie zapewnia dojście do centrum miasta, ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem, doskonały układ, zielona okolica, 63 m2 na parterze wraz z komórką lokatorską. Lokalizacja: gdynia ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 102 to doskonała lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Karwiny,Gdynia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fajne mieszkanie na wynajem długoterminowy. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku. Posiada oddzielne wejście z dodatkowym korytarze. Dużym atutem mieszkania jest słoneczny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje (46,09 m2) w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Mieszkanie znajduje się 15 minut od Bulwaru Nadmorskiego. W jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.47 m2 mieszczące się na 3 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej/ Gdynia Cisowa. Ostatnia linia zabudowy co oznacza, że jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

410 000 zł38 m² 10 846,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witominie! Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

630 000 zł76 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! mieszkanie 75,9 m2 + duży strych 33 m2 + duża piwnica 8,5 m2 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdynia Oksywie. Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

539 000 zł43 m² 12 413,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży gustownie urządzone mieszkanie 2 pokojowe. Wykończone w dobrym standardzie, o ekspozycji wschodniej. Położone na pierwszym piętrze budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

770 382 zł68 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 68 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o powierzchni 37,8m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, pokój z szafą, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku mieszkalnego zlokalizowanego przy ulicy. Stefana Okrzei. Budynek został wybudowany w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

792 336 zł68 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

394 000 zł38 m² 10 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie ok. 38m2, na 1 piętrze położone w Gdyni Chyloni, które składa się z: salonu Sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki Przedpokoju Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

845 000 zł40 m² 21 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nadmorska dzielnica Gdyni - Orłowo - to wyjątkowo dobry adres, prestiżowy. Tu czas biegnie we właściwą stronę. Tu warto mieszkać, tu warto żyć. Zaledwie 10-cio minutowy spacer dzieli to miejsce od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

2 150 zł40 m² 54,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, czyściutkie, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Fikakowie. Składa się z odrębnej sypialni umeblowanej w rozkładaną sofę, szafę ubraniową , witryny oraz regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.47m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.