dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

475 000 zł52 m² 9 068,35 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z imponującym widokiem na Gdynię, okoliczne lasy, port. Mieszkanie znajduje się w budynku 11 piętrowym, na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

629 000 zł50 m² 12 554,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe świeżo wyremontowane mieszkanie w Gdyni przy ulicy Kamrowskiego, w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię i aż dwa ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker **nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni, ul. Podgórska 11 (obłuże Dolne)** Z każdego pomieszczenia mieszkania mamy piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sezamowa

Dąbrowa,Gdynia

459 000 zł37 m² 12 472,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja: dąbrowa to doskonale skomunikowana dzielnica Gdyni, którą łączą z centrum linie autobusowe i trolejbusowe. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta sprawia, że dzielnica jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane pod lasem przy ulicy Podgórskiej w Gdyni. Nieruchomość: - dwustronne mieszkanie - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

799 000 zł72 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Praktyczne, przytulne, przestronne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w spokojnym punkcie Fikakowa posadowione w budynku Willa Fikakowo wybudowanym przez dewelopera Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 090 000 zł64 m² 17 111,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | nowe budownictwo | blisko skm | piękny widok | gdynia redłowo | miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni Redłowo, położone na 5 piętrze budynku dewelopera Margo z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

1 620 000 zł54 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament z ogródkiem, zlokalizowany na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Nowe Orłowo, położonym w sąsiedztwie terenów leśnych, plaży i mola, przy Promenadzie Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

439 000 zł56 m² 7 908,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kompleksowa obsługa formalno - prawna ibezpieczeństwo na każdym etapie transakcji! wsparcie W uzyskaniu finansowania W wielu bankach! gdynia cisowa | 8 341,25 zł m2 | 55,51 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chwarzno,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie. Mieszkanie składa się z: pokój z aneksem kuchennym Sypialnia Przedpokój łazienka Piwnica Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe przy ul. Płk. Dąbka opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone jest przy ul. Płk. Dąbka na Gdyńskim Oksywiu. Mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł49 m² 44,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Kilińskiego. Budynek zadbany, pod blokiem miejsca postojowe. Mieszkanie przestronne, wysokie, długi przedpokój z nowymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

4 000 zł79 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam, mam na wynajem mieszkanie 4 pokojowe na Oksywiu. Nowy blok z 2022 r. z windą , komórką lokatorską i miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie dostępne od połowy sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

1 200 000 zł79 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

- sprzedaż bezpośrednia - agencjom dziękujemy - Mieszkanie w nowym budynku z 2022 roku przy ulicy Australijskiej. 2 ostatnie piętro z widokiem na morze Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryla

Wiczlino,Gdynia

559 000 zł41 m² 13 680,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Prezentujemy funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla ceniących bliskość z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogórze,Gdynia

400 000 zł45 m² 8 830,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy Państwu ustawne mieszkanie 2 pokojowe, położone w Gdyni, w dzielnicy Pogórze przy ul. Żelaznej, usytuowane na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie: dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

470 000 zł35 m² 13 429 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem oferty jest funkcjonalne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kameralnym, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

439 999 zł46 m² 9 517,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca. Kompleks budynków mieszkalnych, graniczący z przepięknymi terenami zielonymi. Jest to perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w centrum Gdyni - na wynajem długoterminowy Z wielką przyjemnością rekomendujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym budynku Transatlantyk przy Placu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

470 000 zł53 m² 8 935,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena do negocjacji Na sprzedaż bardzo jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłuże przy ul. Płk. Dąbka 235, dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 190 000 zł76 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, nowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Fort Forest. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie luksus, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 1-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m2 z ok 10m ogródkiem, znajdujące się na kameralnym osiedlu w bardzo lubianej dzielnicy Gdyni Chwarzno-Wiczlino nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania w Gdyni, dzielnica Redłowo, ul. Powstania Śląskiego - wyposażenie W cenie! idealna inwestycja krótko lub długoterminowa ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje | dokra komunikacja | blisko lasu | gdynia dąbrowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

649 000 zł44 m² 14 683 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest designerskie mieszkanie o powierzchni ponad 44 metrów kwadratowych, zlokalizowane na osiedlu "horyzonty Gdyni". Nieruchomość zachwyca nie tylko swoim wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 000 zł29 m² 67,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka o pow.29,44m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową, przedpokój z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokoje | szybkie wydanie | spokojna okolica | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajdują się sklepiki osiedlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 122 000 zł92 m² 12 255,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowe 5-pok.mieszkanie w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 91,55m2. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji z 2022r., deweloper ATAL. Teren zamknięty. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Gdynia

1 199 000 zł76 m² 15 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Główne atuty: * Lokalizacja - blisko lasu, morza, centrum miasta oraz komunikacji miejskiej i skm. * wykończenie - Drewniana dębowa podłoga - Granitowe blaty oraz ozdobna kamienna ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Karwiny III,Gdynia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie 59,4 m2, na parterze na ul. Tuwima 4, w Gdyni, w dzielnicy Karwiny III. Duży pokój posiada balkon, który zabezpieczony jest konstrukcją stalową. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

480 000 zł42 m² 11 385,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Witam. Przedstawiam ofertę atrakcyjnego, pięknie i stylowo wykończonego mieszkania, które wystawiam na sprzedaż w Gdyni Cisowej. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni całkowitej 42,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Lokal w bardzo dobrym standardzie, wygodny i świetny na inwestycję pod wynajem W okolicy pełne zaplecze handlowo - usługowo - rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 199 000 zł76 m² 15 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

419 000 zł45 m² 9 394,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Witam. Przedstawiam ofertę atrakcyjnego mieszkania, które znajduje się w poszukiwanym przez klientów i dobrze skomunikowanym miejscu, które położone jest w Gdyni Leszczynkach, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niska

Witomino,Gdynia

479 000 zł38 m² 12 578,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis lokalizacji Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Witomino, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Witomino charakteryzuje się spokojem, zielenią oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego