dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Gdynia - Lista ogłoszeń

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Rynek pierwotny

609 309 zł68,65 m² 8 875,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (68,65 m - powierzchnia ścian 2,42 m = 66,23 m pow. użytkowa) narożne, na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane jest na pierwszym piętrze lub na parterze kamienicy z 2005 roku. Posiada balkon oraz pełne wyposażenie, podłogi wykończone są płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ciepłe mieszkanie parterowe okna wychodzą na zachod, kuchnia: umeblowana, rolety, lodowka, pralka, kuchenka gazowa pokoj: szafka na tv, kanapa, szafa łazienka: wanna i nowy Junkers na cieplą wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w spokojnej i cichej okolicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

999 000 zł74 m² 13 532,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, w pełni umeblowany apartament 3-pokojowy | 73,82 m | Mały Kack Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia, kameralną zabudowę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka na wynajem Gdynia Redłowo / Kawalerka / Funkcjonalność / Wyposażenie / Blisko centrum i plaży / Miejsce parkingowe w cenie Do wynajęcia (nowa inwestycja) - oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie zamkniętym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny dom dogodnie zlokalizowany o pow. całkowitej 240m2 w Gdyni na Cisowej. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter -salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja tylko U nas! Oferujmy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym Centrum / Śródmieściu Gdyni - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł97 m² 10 814,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 podzielony na 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack | Większy Apartament 56,47 m2 | Mniejszy Apartament 39,87 m2 opis: na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł88 m² 13 061 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

6 600 zł84 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 84m2 w Gdyni na Kamiennej Górze. Mieszkanie znajduję się na wyższym parterze, w nowoczesnej kamienicy na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

1 600 zł32 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** *** Dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek o pow.32,16 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem na wynajem, znajdującym się w Gdyni przy ul. Wieluńskiej. Nieruchomość znajduje się w domu wielorodzinnym. Lokal składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

3 000 zł64 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego salonu z wyjściem na duży balkon, 2 sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 850 zł56 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W zasięgu ręki wszystkie atrakcje oferowane przez Śródmieście Gdyni! Doskonała lokalizacja - w sąsiedztwie Bulwaru Nadmorskiego, plaży oraz Rezerwatu Przyrody Kępa Redłowska i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 190 000 zł136 m² 16 102,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Najważniejsze atuty: dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym, 2-lokalowym budynku Świetna lokalizacja blisko plaży, centrum Gdyni i terenów rekreacyjnych Do wyłącznej dyspozycji właścicieli:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

2 000 zł37 m² 53,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 37,17 m2 w tym użytkowej 33,10 m2 zlokalizowane jest na trzecim piętrze budynku położonego na ulicy Makuszyńskiego na osiedlu Karwiny. Odświeżone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal usytuowany jest na IV piętrze i przeszedł świeży remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 850 zł34 m² 55,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Śródmieściu Gdyni o pow.33,58m2. Mieszkanie znajduję się na 5-piętrze w kamienicy bez windy. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.45m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzi salon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

539 000 zł47 m² 11 492,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Karwiny. Główne atuty: salon oraz balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

348 000 zł36 m² 9 626,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie słoneczne z widokiem na las, ładny duży balkon od strony zachodniej, bardzo dobra lokalizacja do centrum Gdyni 15 min (7,9 km). Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

875 000 zł106 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie z olbrzymim potencjałem. Garaż w cenie. Tylko u nas nie szukaj dalej. Pięciopokojowe mieszkanie na parterze o pow. 105,7 m2 na ul. Kartuskiej w Gdyni. Mieszkanie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV 1. Mieszkanie znajduje się od strony zachodniej, co sprawia, że jest bardzo jasne. Posiada zabudowany balkon, co jest atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie z urzekającym widokiem na gdyński port, idealne dla pary. Lokal mieści się w samym sercu Gdyni, więc jeśli chcesz podjąć pracę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Właściciel rozpatrzy wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowcowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 1-pokojowe mieszkanie z widokiem na las! Mieszkanie o pow.32m2 znajduję się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

979 900 zł136 m² 7 205,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz być blisko Trójmiasta? Ten dom to strzał w dziesiątkę! Co dostajesz? 135,98 m powierzchni użytkowej +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

609 000 zł72 m² 8 505,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Dąbrowie o pow.56,5 m2. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993r. W skład mieszkania wchodzą : trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: dom usytuowany jest na granicy dzielnic Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa, przy ul. Hallera. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Grabówek,Gdynia

2 000 zł32 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Po generalnym remoncie dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku o pow.32,16 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł48 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością udokumentowania zarobków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, funkcjonalne studio 34 m w Śródmieściu Gdyni, gotowe do zamieszkania. Na wynajem komfortowe, w pełni urządzone studio o powierzchni 34 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akacjowa

Orłowo,Gdynia

3 299 zł52 m² 63,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec to starannie zaprojektowany trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o nowoczesnej, modernistycznej architekturze. W budynku znajduje się tylko 8 funkcjonalnie zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przytulne, słoneczne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m (2 pokoje), zlokalizowane w Gdyni przy ul. Komandorskiej (dzielnica Grabówek). Nieruchomość jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

945 000 zł69 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą! Nieruchomość usytuowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka o pow.27m2 w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym bloku na 1-piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

519 000 zł34 m² 15 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana | Blisko morza | 1. piętro atuty nieruchomości: atrakcyjna lokalizacja Gdynia, dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana, 2 ustawne pokoje idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe, przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Nieruchomość mieści się na parterze w budynku.