dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Gdynia - Lista ogłoszeń

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jachtowa

Wiczlino,Gdynia

4 000 zł124 m² 32,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Nowy do własnej aranżacji niezwykle atrakcyjny dom o pow.137,8 m2 w Gdyni na Wiczlinie. Nowa inwestycja Dębowa Góra z 2022r., w bardzo dogodnej lokalizacji. Parter: w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z ogrodem (640 mkw.), na parterze trzykondygnacyjnego budynku w Gdyni Orłowie Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (o pow. 87 mkw.) jest po generalnym remoncie, z 10- cioma łóżkami i w pełni wyposażone! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłajpedzka

Orłowo,Gdynia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Topowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85m2 w Gdyni na pograniczu Orłowa i Małego Kacka. Mieszkanie jest z prywatnym lasem, kortem tenisowym i placem zabaw!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Witomino,Gdynia

2 100 zł42 m² 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo do wynajęcia mam wygodne mieszkanie 42m2 w pełni wyposażone na Witominie , Mieszkanie idealne jest dla pracowników a także rodziny z dziećmi. Do dyspozycji są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kameralna

Mały Kack,Gdynia

869 000 zł62 m² 14 016,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Słoneczne Mieszkanie na Małym Kacku Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (25 m2), - dwóch sypialni (13 i 10 m2), - łazienki (4 m2), - pomieszczenia gospodarczego (2 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 62m2 w Gdyni na Bernadowie przy ul.Leśnej. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym,kameralnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłajpedzka

Mały Kack,Gdynia

900 000 zł80 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze w apartamentowcu w Gdyni Mały Kack przy ul. Kłajpedzkiej. Trzypiętrowy, kameralny budynek z 2007 r. położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Cisowej mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, w pełni umeblowane dzięki czemu nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***gdynia centrum***1-pokojowe, umeblowane mieszkanie***i piętro*** balkon*** Ul. Abrahama. Niezależne pokoje z balkonem, osobna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hodowlana

Witomino,Gdynia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

***gdynia witomino ul. Hodowlana - Budynek blisko lasu - Balkon - Osobna, jasna kuchnia *** Mieszkanie trzypokojowe ( jeden pokój przejściowy) z osobną kuchnią. Kuchnia umeblowana ( brak lodówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł45 m² 13 412,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Lokalizacja: wzgórze Św. Maksymiliana to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdyni. Ma ona bezpośredni dostęp do morza, a do tego położona jest blisko centrum. Przez Wzgórze Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla pracowników na 1 piętrze Piętro domu, które jest do wynajęcia ma pow. 90 m2 i składa się z: - trzech pokoi - kuchni - łazienki Dom bliźniak wybudowany na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pośrednikom dziękuje. Słoneczne, ciepłe, przytulne mieszkanie o powierzchni 60m2, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, cichym, strzeżonym całodobowo, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derdowskiego

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna, bez pośredników Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gdyni w budynku przy ul. Derdowskiego - róg Placu Kaszubskiego i Świętojańskiej. Balkon wychodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z dwóch pokoi dziennych, kuchni oraz łazienki.Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na parterze w kamienicy w Gdyni przy ul. Żmudzkiej Piętro domu, które jest do wynajęcia ma pow. 40 m2 i składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki Dom bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdynia centrum***2-pokojowe, umeblowane mieszkanie***i piętro***2 balkony*** Ul. Abrahama. Dwa niezależne pokoje - każdy z balkonem, osobna kuchnia z oknem, łazienka z kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

609 000 zł66 m² 9 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż 4pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni całkowitej około 66m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Chwarzno,Gdynia

580 000 zł54 m² 10 677,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54,32m2 na os.Sokółka w Gdyni na Chwarznie. Mieszkanie mieści się na komfortowym osiedlu. Budynek Hossy z 2000r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 570,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Wzgórze Świętego Maksymiliana to wyjątkowa lokalizacja w sercu miasta usytuowana w pasie nadmorskim. Ta dzielnica Gdyni zachwyca swoim klimatem i elegancją. Bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

2 pokoje w Kamienicy na Wzgórzu Św. Maksymiliana Nieruchomość o pow. 45m2 znajduje się w 3 piętrowej kamienicy z lat 20tych, oraz składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne 2-pok. mieszkanie o pow. 30m2 w Gdyni Orłowie. Nieruchomość znajduje się na 1-parterze w 2-piętrowym budynku na zamkniętej posesji. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

2 200 zł47 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy na wynajem! Najem w trybie najmu instytucjonalnego! Lokalizacja Budynek położony w dogodnej lokalizacji przy ulicy Przebendowskich w Orłowie. Do stacji skm- 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone! Lokalizacja Mieszkanie położone na Witominie, przy ulicy Narcyzowej, dogodny dojazd do centrum Gdyni i na obwodnicę. Na osiedlu pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

629 000 zł66 m² 9 530,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż 4pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni całkowitej około 66m a użytkowej według księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

989 999 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Klimatyczne 3 Pokoje Blisko Centrum Gdyni To nie jest zwykłe mieszkanie z kominkiem, widokiem na zatokę i 10 minutowym spacerem do centrum czy Dworca. To całe piętro w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł45 m² 13 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni przy ul. Kopernika! Idealna lokalizacja, kameralna i bardzo pożądana - nieopodal centrum. Doskonały punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szukasz gotowej inwestycji w centrum Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - niepowtarzalny design, - każdy z poziomów może być wykorzystywany jako odrębne mieszkanie, - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem od 09.2022 do 30.06.2023r. Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 43,7m2 w Śródmieściu Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

2 250 zł53 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Działki Leśne, to dzielnica miasta położona najbliżej ścisłego centrum. Polecamy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne ( strona wschód - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W biurze honey home! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 mieszczące się na parterze 4 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Stefana Ramułta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł44 m² 14 851,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7m2 w Śródmieściu Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów

Grabówek,Gdynia

590 000 zł68 m² 8 613,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 + garaż murowany w dzielnicy Gdynia Grabówek. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

460 000 zł39 m² 11 698,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - samo centrum Gdyni, - bliskość terenów zielonych, - dobrze skomunikowane. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i ciche 2-pok. mieszkanie z widokiem na zieleń w Gdyni Chyloni. Mieszkanie po remoncie. Bądź pierwszy i w nim zamieszkaj! Nieruchomość o pow. 36m2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

2 500 zł53 m² 46,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Gdyni Oksywie iip/ ivp, na wynajem Oksywie- nadmorska dzielnica Gdyni, ładnie położona na Kępie Oksywskiej. W pobliżu Akademia Morska , port wojenny i stocznia oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

985 000 zł63 m² 15 560,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 2 pokojowy apartament w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana w Gdyni, o powierzchni 63,30 m2. Rok budowy: 2012 Nieruchomość składa się z: -jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana. Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy na parterze. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Estetyczne, odświeżone I ładnie zaaranżowane mieszkanie W centrum gdyni! Idealny punkt komunikacyjny, blisko bulwaru, nieopodal Kamiennej Góry! Otwarta kuchnia wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym, położonym w zacisznym miejscu, na końcu jednej z bardziej przestrzennych ulic w prestiżowej dzielnicy Gdyni. W sąsiedztwie zieleń, park.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij