dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Gdynia - Lista ogłoszeń

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

849 000 zł100 m² 8 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pakiet 4 mieszkań przy ul. Benisławskiego w Gdyni Lokale mieszkalne usytuowane są na granicy gdyńskich dzielnic Obłuże i Oksywie. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

749 000 zł50 m² 15 061,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50m2, zlokalizowane na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 2018 roku, w jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpiowska

Mały Kack,Gdynia

1 500 000 zł77 m² 19 508,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, trzy-rodzinnej kamienicy na Małym Kacku. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Działki Leśne,Gdynia

2 600 zł127 m² 20,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym, w Gdyni (działki Leśne), przy ulicy Pomorskiej. Warunki najmu Najem od 1 stycznia 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majkowskiego

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w widokowej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Mieszkanie znajduję się na niskim parterze kameralnego 2-piętrowego domu, na terenie zamkniętym. Mieszkanie o powierzchni 58,00 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 200 zł30 m² 72,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę w nowej kameralnej kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji w Gdyni Kamiennej Górze. Mieszkanie składa się z pokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, do tej pory nie zamieszkane, położone w samym centrum Gdyni. Położone na 3 piętrze 8 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

999 000 zł76 m² 13 143 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie, 2 miejsca postojowe, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, a jednocześnie przytulne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

670 000 zł31 m² 21 916,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gustowne mieszkanie na Sadybie Orłowskiej zalety nieruchomości: - do plaży 15 minut spacerem, - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

2 700 zł53 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, 2 sypialnie 9m i 8 m oraz salon ok 20m położone niedaleko ul Morskiej przy Estakadzie Kwiatkowskiego na parterze w 10p bloku. W pobliżu biedronka, żabki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwu pokojowe umeblowane mieszkanie w cichej części Gdyni. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, zabudowanej kuchni z sprzętem agd oraz łazienką. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji nadające zarówno do wygodnego mieszkania pod inwestycje. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o powierzchni 37,8m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, pokój z szafą, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 35 m2 w Gdyni, blisko morza- kamienna Góra. Mieszkanie mieści się na parterze w zadbanej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zlecenie prowadzi anna bożejko tel. 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na wynajem! Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kormorana

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa oferta W mio casa! serdecznie zapraszamy na prezentację! nigdy nie zamieszkałe mieszkanie! W cenie darmowa konsultacja Z biurem projektowym mozaika! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł95 m² 26,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5-cio pokojowe mieszkanie - Gdynia, mały Kack. Mieszkanie o powierzchni 94,95m2. Idealne dla dużej rodziny, grupy studentów lub ekipy pracowniczej. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wiczlino,Gdynia

849 000 zł75 m² 11 333,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z podwyższonym sufitem i panoramicznym oknem - przestrzeń, unikalny a jednocześnie prosty styl - do wprowadzenia! Mieszkanie na nowym osiedlu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażone przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze kameralnego bloku położone w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Mieszkanie jest odświeżone, nowe meble w pokojach. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodworcowa

Gdynia,pomorskie

2 200 zł43 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej pod budynkiem, położone w Wielkim Kacku na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

747 000 zł67 m² 11 149,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Gdyni, blisko centrum. Mieszkanie składa się z: -dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

650 000 zł64 m² 10 216,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w fantastycznej lokalizacji, położone 500m od morza i Bulwaru Nadmorskiego i plaży. Wspaniała, kameralna okolica, w centrum Gdyni. Perełka inwestycyjna, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 1-piętrze. Teren ogrodzony i zamknięty. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

610 000 zł57 m² 10 645,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cena do negocjacji. Lokalizacja: inwestycja położona w samym centrum Gdyni, gdzie łączą się morskie tradycje i miejski tryb życia. Lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

779 000 zł98 m² 7 945,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta dostępna tylko w Mio Casa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 98,4m2 zlokalizowane na granicy Gdyni w Pogórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem w Gdyni w dzielnicy Działki Leśne. Podstawowe informacje: - 2 oddzielne pokoje - Nowa kuchnia sporych rozmiarów ze stołem - Parter bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 400 zł19 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o pow. 19m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w 10-piętrowym budynku na 2-piętrze. W skład mieszkania wchodzi: pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

449 000 zł47 m² 9 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację pięknego mieszkania 2-pokojowego, która odbędzie się w środę 06 grudnia 2023r. Proszę o telefoniczne zapisanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

2 600 zł47 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy na wynajem! Najem w trybie najmu instytucjonalnego! Lokalizacja Budynek położony w dogodnej lokalizacji przy ulicy Przebendowskich w Orłowie. Do stacji skm- 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

550 000 zł60 m² 9 166 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Numer oferty: 65419 Uwaga! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Opis nieruchomości Obejrzyj wirtualny spacer po nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o pow.70m2. Mieszkanie mieści się w kamienicy z windą z 1938r., na 3-piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Cisowa,Gdynia

1 880 zł47 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, położone na granicy dzielnic: chyloni i Cisowej w Gdyni - wynajmij bez prowizji! Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 w Gdyni, przy ulicy Kcyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone! Lokalizacja Mieszkanie położone na Witominie, przy ulicy Narcyzowej, dogodny dojazd do centrum Gdyni i na obwodnicę. Na osiedlu pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Port,Gdynia

790 000 zł59 m² 13 481,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w kamienicy, w Gdyni Śródmieście, przy ulicy Józefa Bema. Lokalizacja Śródmieście to centralna, nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.42m2 z osobną, dużą kuchnią w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w domu wielorodzinnym na parterze. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Działki Leśne,Gdynia

600 000 zł55 m² 10 909 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Numer oferty: 65418 Uwaga! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Opis nieruchomości Tylko u nas! Jedyna taka oferta na rynku. Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wycieczki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***ścisłe centrum gdyni - ul. Obr. Wybrzeża *** Mieszkanie umeblowane i wyposażone *** II piętro *** Wolne od zaraz *** Przestronne mieszkanie zlokalizowane na II piętrze ( bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 04.09.23 Do wynajęcia 2-pokojowe (33 m2) w bloku na ogrodzonej posesji z wyznaczonym miejscem postojowym. Mieszkanie jest umeblowane, niezależne pokoje. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł80 m² 9 963,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o zachwycającym widoku obejmującym również część Zatoki Gdańskiej. Idealne dla wymagających klientów, zlokalizowane na drugim z trzech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowaną kawalerkę, która znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Gdyni (działki Leśne, ul. Warszawska). Lokalizacja: - 15 min pieszo do centrum Gdyni - Skwer Kościuszki; - 10.