dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grabówek,Gdynia

720 000 zł67 m² 10 722,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena nieruchomości:) Pragnę zaprezentować Państwu 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane w Gdyni Grabówek. Budynek Nieruchomość to trzypiętrowa kamienica z 1936 roku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Wiczlino,Gdynia

5 200 zł105 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jak Dom - Gdynia Wiczlino, ul. Mamerta Stankiewicza 24 udogodnienia lokalizacji: - spokojna, zielona dzielnica domków jednorodzinnych - idealna dla rodzin i osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aragońska

Oksywie,Gdynia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku. Absolutną wartością jest duży zagospodarowany ogród - wyjście bezpośrednio z salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

436 465 zł45 m² 9 806 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem. Lokal usytuowany jest na parterze w 4 piętrowym bloku, z ekspozycją południowo-zachodnią. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

855 000 zł53 m² 16 101,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyłączność .Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni położone w spokojnej części Kamienna Góra ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Świetna lokalizacja pierwsza lina zabudowy pasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

550 873 zł46 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pokojowe mieszkanie (46,16 m2) z własnym ogródkiem (17 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 31 m składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

1 660 000 zł98 m² 16 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości przedstawia wyjątkowy Apartament z Ogrodem na Płycie Redłowskiej - Odkryj Swój Azyl! Szukasz miejsca, które łączy luksus miejskiej willi z intymnością własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

471 379 zł41 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnej przestrzeni blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To miejsce jest dla Ciebie! Patron Nieruchomości przedstawia nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orna

Wielki Kack,Gdynia

879 000 zł62 m² 14 086,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nietuzinkowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych, lubianych i docenianych dzielnic Gdyni - Wielkim Kacku - położone przy ulicy Ornej. Lokalizacja charakteryzująca się kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wiczlino,Gdynia

311 650 zł28 m² 11 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 2 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 311 650 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 239 000 zł66 m² 18 769,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zalety nieruchomości: - super cena! Tylko do 21 grudnia - - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

3 000 zł32 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego mieszkania? Ta gotowa do wprowadzenia się nieruchomość ma 31,5 m i znajduje się na parterze. W pełni wyposażona kuchnia z wysokiej jakości sprzętem, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdynia

Karwiny,Gdynia

2 139 500 zł100 m² 21 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce dla osób szukających spokoju bez rezygnacji z miejskich udogodnień. Inwestycja segmentu premium, z bezpośrednim wejściem na teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

530 000 zł39 m² 13 520,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Gdynia Wielki Kack ul. Lipowa Sprzedam dwupokojowe mieszkanie Gdyna Wielki Kack ul. Lipowa. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Całość 39,2 plus piwnica 2,6m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 020 000 zł48 m² 21 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni, przy ul. Św. Piotra 6. Nieruchomość będzie doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

740 324 zł61 m² 12 182,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3- pokojowe mieszkanie (60,77 m2) z własnym ogródkiem (24 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,77 m2, posiada ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł54 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworcowa

Mały Kack,Gdynia

890 000 zł91 m² 10 109,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Najważniejsze atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń kameralny budynek lokalizacja: 5 minut spacerem do lasu, 3 minuty do pkm pełna infrastruktura w zasięgu sklepy, szkoły, usługi Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

739 000 zł64 m² 11 546,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i dużym tarasem | Gdynia Dąbrowa, ul. Szafranowa 8 nieruchomość : Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przytulny i dobrze wyposażony apartament, usytuowany na parterze budynku (tzw. wysoki parter z uwagi na kaskadową zabudowę) na osiedlu Rezydencja Redłowo. Stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

959 000 zł66 m² 14 528,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości - Zaledwie 200 m do przystanku autobusowego, - 1 km do stacji skm, - 1,2 km do plaży, - 1,3 km do molo w Orłowie, - 4 km do centrum Gdyni, - słoneczny 40m2 ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze budynku położonego przy ulicy Filipkowskiego w Gdyni. Osiedle "wiczlino Ogród" inspirowane jest ideą miasta-ogrodu, samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

4 900 zł91 m² 53,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal usługowy W orłowie Lokal usługowy 90 m na wynajem | Orłowo | przy Galerii Klif | 4 pomieszczenia | Garaż | Prestiżowa lokalizacja | Doskonała komunikacja | Przy Galerii Klif Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 239 000 zł67 m² 18 492,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, na sprzedaż apartament położony w pięknej dzielnicy Gdynia- orłowo, ul. Wrocławska 43. W bardzo bliskim sąsiedztwie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wiczlino,Gdynia

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni, usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość o powierzchni 40,96 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 100 zł16 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam kawalerkę na wynajem o powierzchni 16 m . Znajduje się na parterze nowoczesnego osiedla Solano wybudowanego w 2025 roku. Wnętrze jest w pełni umeblowane, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

999 000 zł178 m² 5 612,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Prezentuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Gdyni - Chyloni. Budynek z 1960 roku, o powierzchni 178,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

3 200 zł56 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, znajdujące się w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni. Bliskość lasu oraz bardzo dobre skomunikowanie z głównymi trójmiejskimi arteriami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ustawne, przytulne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w kameralnym czteropiętrowym budynku. Pokój dzienny połączony z kuchnią (zabudowa meblowa ze sprzętem agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 240 000 zł106 m² 11 720,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo wygodne, przytulne i jasne mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni 105 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 30m2 od zarz kuchnia i pralnia znajdują się w oddzielnym pomieszczeniu. W pełni wyposażone i wyremontowane. piękny pokój z łazienką z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grabówek,Gdynia

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe 4-pok.mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 90m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w odnowionej i dobrze utrzymanej kamienicy z 1974r. Prywatne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

1 660 000 zł98 m² 16 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty Przestronny, wygodny, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń apartament zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Redłowa, w jednocześnie bliskiej odległości od morza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

550 873 zł46 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m z ogródkiem 17,00 m , to doskonała propozycja dla osób ceniących dobrze zaprojektowane i jasne wnętrza z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe wykończone w wyższym standardzie 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Małym Kacku na os. Solano o pow.45m2. Idealne dla osób ceniących nowoczesność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Karwiny,Gdynia

819 000 zł74 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o przestrzeni i własnym ogrodzie, ale nie chcą rezygnować z komfortu mieszkania w bloku! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie.