dowolna

Mieszkania z garażem Gdynia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 890 zł40 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

845 000 zł64 m² 13 203,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ciche mieszkanie na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym z windą, gdynia, dzielnica Chwarzno-Wiczlino. Trzy pokoje (dwie sypialnie, salon z aneksem), łazienka, garderoba, okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł57 m² 79,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem dopiero wykończone mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum Gdyni, gdzie w odległości spaceru mamy zatokę, liczne restauracyjki, teatr, sklepy. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowicka

Mały Kack,Gdynia

1 400 000 zł87 m² 16 064,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przytulny, przestronny apartament 4 pokojowy, urządzony w bardzo wysokim standardzie, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdyni - Mały Kack przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

602 438 zł56 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 990 000 zł75 m² 26 462,80 zł/m²

 

Piętro:17/36

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament W sea towers Z dużym tarasem Z widokiem na miasto i balkonem Z ładnym widokiem na morze Sea Towers | Wieża A | 2 Tarasy | Widok na miasto i zatokę | Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak pcc oraz możliwość wystawienia faktury vat! Nowoczesny Apartament z Tarasem - Gdynia, ul. Św. Piotra Główne Atuty Nieruchomości: nowoczesny Apartamentowiec: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

995 000 zł56 m² 17 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak pcc oraz możliwość wystawienia faktury vat! Luksusowy Apartament na Sprzedaż - Gdynia Centrum, ul. Św. Piotra 6 Główne Atuty Nieruchomości: nowoczesny Budynek Apartamentowy: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małokacka

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 100 000 zł47 m² 23 605,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gdynia witomino radiostacja ekskluzywny 2 pokojowy apartament Z widokiem na las! idealne miejsce do życia. 46,6m2 apartamen t+ 8 m2 loggi na 8/11 piętrze + 4,2 m2 komórki lokatorskiej + 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

889 000 zł38 m² 23 394,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 52m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąsowicza

Grabówek,Gdynia

800 000 zł58 m² 13 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nową inwestycję o nazwie "toro" , która powstaje w niedalekiej odległości od Śródmieścia Gdyni , ulicy Wąsowicza 8. Jest to nietuzinkowy, przepięknie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino-Radiostacja,Gdynia

930 000 zł47 m² 19 957,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 46,6 m , położony na 7 piętrze w prestiżowej inwestycji małokacka, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera Invest Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

935 000 zł75 m² 12 483 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Tylko W golden gate! Jeśli zależy Ci, aby mieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie mieć spokój i widok na kojącą zieleń - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

697 000 zł41 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone na styku Redłowa i Orłowa, w kameralnym budynku wzniesionym przez cenionego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 200 zł86 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, doskonale doświetlony i funkcjonalnie zaaranżowany apartament położony w inwestycji Kaskada Redłowska. Blisko 90-cio metrową powierzchnię tworzą: obszerna część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł66 m² 76,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia 3 pokojowy apartament w Centrum Gdyni. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych sypialni, salonu z aneksem i łazienki. pierwszy pokój - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

680 000 zł66 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

0% Prowizji od kupującego Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle Sokółka Główne Atuty Nieruchomości: funkcjonalny Układ Pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 079 000 zł31 m² 34 806,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 345 000 zł50 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dwupokojowy apartament ze słonecznym, przeszklonym balkonem, miejscem postojowym w podziemnym garażu, komórką lokatorską oraz dostępem do strefy saun,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

680 000 zł58 m² 11 724,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klient Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni Chwarzno-Wiczlino Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w Gdyni przy ulicy Stanisława Filipkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

834 600 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, 64,20 m , Gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle Fort Forest. Marzysz o komfortowym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Bernadowo,Gdynia

1 390 000 zł88 m² 15 867,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sąsiedztwo lasu I bliskość miasta - dwustronne mieszkanie, po generalnym remoncie Z ogromnym balkonem na osiedlu cadena park Atrakcyjne, gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

339 662 zł27 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł55 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak pcc oraz możliwość wystawienia faktury vat!możliwe wykończenie mieszkania wedle upodobań nowego nabywcy! Nowoczesne Mieszkanie w Apartamentowcu - Gdynia, ul. Św. Piotra Główne Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

849 000 zł46 m² 18 360,70 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko W golden gate! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 46,24 m , usytuowany na czternastym piętrze w prestiżowej inwestycji Modern Tower w Gdyni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbrowa,Gdynia

2 240 000 zł246 m² 9 105,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu "zielona Dolina" w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Nieruchomość posiada 4 kondygnacje, składa się z piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 600 000 zł81 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 399 000 zł76 m² 18 400,60 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Open space czy trzypokojowy apartament? A może działający biznes w postaci renomowanego studia Pilates? Ty wybierasz! Zaaranżuj swój nowy apartament tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

845 248 zł65 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 467 000 zł49 m² 29 938,80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny Apartament w Centrum Gdyni Oferuję na sprzedaż przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 49 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Wiczlino,Gdynia

967 000 zł60 m² 16 252,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 3-pokojowy w Gdyni Chwarzno-Wiczlino, osiedle Fort Forest Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, całkowicie nowego apartamentu o powierzchni 59,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

995 000 zł78 m² 12 746,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą i hala garażową w cenionej przez gdynian dzielnicy - Gdynia Fikakowo (wielki Kack).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

940 931 zł82 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Dąbrowa - Zielone Serce Gdyni! uwaga! odbiór mieszkania do końca maja 2025 roku. **** ** Brak pcc od zakupu ** Odkryj inwestycję Nowa Dąbrowa - wyjątkowe osiedle, które łączy nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

950 000 zł48 m² 19 853,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż apartamentu odbywa się na zasadzie cesji. Uwaga! Posiadamy jeszcze 5 innych nieruchomości w tym budynku. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji! opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wiczlino,Gdynia

680 000 zł70 m² 9 728,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Staniszewskiego w Gdyni na Chwarzno-Wiczlino. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 890 zł44 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o pow. 44m2 w topowej inwestycji portova. Mieszkanie znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Invest Komfort " Portova" z 2021r. Budynek ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

510 000 zł28 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Świetna oferta! Rewelacyjna unikatowa lokalizacja Gdyńskiego Orłowa. Bardzo dobry punkt, tylko 15 min spaceru dzieli nas od Orłowskiej plaży, spokojna uliczka. monitorowana posesja, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo ul. Legionów. 4 piętro, ok. 52 m2. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze skąd roztacza.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij