dowolna

Mieszkania z garażem Gdynia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

559 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

559 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowicka

Mały Kack,Gdynia

1 390 000 zł87 m² 15 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przytulny, przestronny apartament 4 pokojowy, urządzony w bardzo wysokim standardzie, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdyni - Mały Kack przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Adwokacka

Orłowo,Gdynia

1 299 000 zł75 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Orłowo - gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta? To oferta dla Ciebie! Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przestronne mieszkanie położone w cichej i spokojnej części Gdyni Orłowa. Osiedle cechuje niska zabudowa oraz malownicze i zadbane otoczenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

1 790 000 zł165 m² 10 848,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ofertą sprzedaży jest połowa domu, składająca się z dwóch osobnych mieszkań, zarejestrowanych na jednej księdze wieczystej, co stanowi doskonałą okazję zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 190 000 zł68 m² 17 466,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Stylowy apartament w Gdyni, małym Kacku, przy ul. Strzelców - komfort, bezpieczeństwo i natura na prestiżowym osiedlu Altoria II Marzysz o miejscu, które łączy nowoczesność, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

820 000 zł46 m² 17 653,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, słonecznego, mieszkania o pow 46,45m2 położonego na ostatnim piętrze z widokiem na zieleń i miejscem w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trzy kawalerki na wynajem! Usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji na 4 piętrze z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacjia miejska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

2 290 000 zł73 m² 31 203,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywny apartament, prestiżowa lokalizacja - Nowe Kolibki, gdynia Orłowo i tylko 15 minut spacerem do plaży. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

697 000 zł41 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone w Gdyńskim Orłowie, w kameralnym budynku wzniesionym przez cenionego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miernicza

Orłowo,Gdynia

2 299 000 zł110 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spokojna, cicha enklawa w nadmorskiej dzielnicy Orłowo to wymarzone miejsce do zamieszkania; jedno z najciekawszych w Trójmieście. To dzielnica Gdyni, która posiada nienaruszony klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 295 000 zł63 m² 20 461 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie obejmujące 3 pokoje znajduje się na ostatnim piętrze budynku w ramach eleganckiego osiedla Sadyba Orłowska, wybudowanego przez Dewelopera Hossę w 2006 roku. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł36 m² 97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładnie i dobrze zaaranżowane mieszkanie w apartamentowcu w sercu Gdyni. Kompleks "plac Unii" to super komfortowe nowe osiedle z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

5 500 zł77 m² 71,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodna przestrzeń do zamieszkania w centrum dzielnicy z doskonałym dostępem do komunikacji. Ul. Legionów jest nieobciążoną nadmiernym ruchem i sprawnie komunikującą arterią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 150 000 zł98 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, wyposażone mieszkanie pod lasem w Gdyni, przy ulicy Leśnej. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Mały Kack, z dala od miejskiego zgiełku, na prestiżowym osiedlu. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

2 600 zł43 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Gdynia Orłowo, ul. Wrocławska, 2 pokoje, nowe budownictwo, osiedle strzeżone z fizyczną ochroną i monitoringiem -> idealna przestrzeń dla osoby / osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

649 000 zł71 m² 9 094,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko u nas! Komfortowe i stylowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71,36m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. Mieszkanie składa się z dwóch części:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

697 000 zł40 m² 17 252,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, ustawne i jasne mieszkanie w Orłowie - nowość W biurze mio casa. Zapraszam po szczegóły i na prezentację! nieruchomość To przytulne mieszkanie o powierzchni 40,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

699 000 zł66 m² 10 558,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66,2 m , położonego na pierwszym piętrze w budynku z 1999 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 64 m2. Dwa osobne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz duży balkon. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sędziowska

Orłowo,Gdynia

890 000 zł38 m² 23 371,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowo wykończonego apartamentu, położonego w klimatycznym Orłowie. Idealna propozycja dla osób marzących o życiu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Parter domu na sprzedaż z garażem, piwnicą, ogrodem i tarasem w fantastycznej cichej i zielonej lokalizacji Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

585 000 zł39 m² 15 155,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6m2 na skraju lasu w niedalekiej odległości od Centrum Gdyni, znajduję się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku mieszkalnym z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino,Gdynia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalne z pięknym widokiem mieszkanie na wynajem w Gdynia dzielnicy Witomino o pow. 41 m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 433 457 zł85 m² 16 842,40 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty Gotowe do odbioru, brak pcc. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

2 500 zł56 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! Nieruchomość składa się z ustawnego salonu z wyjściem na taras i do ogródka, sypialni, dużej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpiowska

Orłowo,Gdynia

1 159 000 zł73 m² 15 937,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko w miocasa! Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowo Szukasz komfortowego mieszkania w jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

665 000 zł60 m² 10 991,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne i ciche mieszkanie na drugim piętrze w budynku mieszkalnym z windą, gdynia, dzielnica Chwarzno-Wiczlino. Trzy pokoje (dwie sypialnie, salon z aneksem), łazienka, wc (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Orłowo,Gdynia

849 000 zł50 m² 16 892,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowość - tylko w biurze miocasa! Dwupokojowe, parterowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w spokojnej części Orłowa to najnowsza propozycja tylko w biurze miocasa. Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

2 000 zł53 m² 38,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu zamek w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie, w otulinie Parku Krajobrazowego. Cały teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 750 000 zł77 m² 22 668,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na skraju trójmiejskiego parku krajobrazowego Kameralność | Top standard | Funkcjonalne Wnętrze | Portier | Ochrona | Siłownia | Fitness | Strefa spa | Sala klubowo-bilardowa | Taras widokowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

749 000 zł60 m² 12 523 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w budynku z windą na terenie nowoczesnego osiedla Wiczlino-Ogród. Opis osiedla: wiczlino-Ogród to bardzo dobrze rozwinięte osiedle, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł78 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atuty: wynajem na min. rok. Ścisłe centrum Gdyni. 4 pokoje. Lokalizacja: inwestycja cenionego dewelopera invest komfort Silver House położona jest przy ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 150 000 zł98 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji nadające się zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycje. 2 pokojowe mieszkanie, z zapierającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 350 000 zł90 m² 25 998,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Link do filmu: apartament z widokiem na morze oraz centrum miasta, 11 piętro. Lokalizacja: św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

4 900 zł87 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji Gdynia Orłowo Orłowska Bryza | dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska | zamknięte osiedle Lokalizacja: orłowska Bryza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 350 000 zł90 m² 25 998,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł57 m² 79,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem dopiero wykończone mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum Gdyni, gdzie w odległości spaceru mamy zatokę, liczne restauracyjki, teatr, sklepy. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 100 zł51 m² 60,93 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pok. mieszkanie w inwestycji " Alvarium " w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduję się w luksusowym o wyższym standardzie apartamentowcu z windą z 2021r., deweloper.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij