dowolna

Mieszkania z aneksem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

952 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

952 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 700 zł45 m² 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od września posiadam na wynajem umeblowane mieszkanie dwupokojowe na nowoczesnym osiedlu Beauforta (pogórze). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. W budynku jest winda. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

2 500 000 zł103 m² 24 271,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Niezwykle wysmakowany apartament w modernistycznej kamienicy Pręczkowskiego przy Skwerze Kościuszki 12! Czasem zdarzają się nieruchomości wybitne i ta ofertą taką jest :) Zapraszam Wysokie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem świeżo wyremontowana ok.40m2 kawalerka w centrum Gdyni! Dzięki swej funkcjonalności idealnie nada się na mieszkanie dla studenta/pary lub może posłużyć jako biuro lub pracownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz 3 pokojowego mieszkania, które nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego i znajduje się w pięknej, zielonej okolicy? To mieszkanie dla Ciebie! atuty: - świetny układ - Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Wielki Kack,Gdynia

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w Gdyni o powierzchni 63 m2, 3 pokoje, balkon Mieszkanie zlokalizowane na granicy Gdyni i Sopotu, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przy ul. Strzelców, dzielnica Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł59 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w wysokim standardzie, położone w centralnej części ulicy Świętojańskiej. Właśnie tu miasto tętni życiem, zapewniając najemcom dostęp do restauracji, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 599 999 zł150 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Prestiżowy apartament z panoramą Gdyni w Redłowie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

815 000 zł47 m² 17 277,90 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego na Gdyńskim Redłowie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonecznikowa

Dąbrowa,Gdynia

539 000 zł49 m² 11 095,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Mieszkanie 2 pokojowe ( możliwość wydzielenia 3 pokoju ) z balkonem na pierwszym piętrze ogrodzonego budynku trzypiętrowego w gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 185 000 zł62 m² 19 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdyni. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

755 202 zł80 m² 9 410,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 80 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack mieszkanie 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2- pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie blisko centrum gdyni lokal: lokal o powierzchni użytkowej 46 m2, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W centrum gdyni Z miejscem postojowym W hali garażowej apartament: apartament o powierzchni 45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

810 000 zł76 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Link do filmu Z inwestycji : zalety nieruchomości: - prestiżowe osiedle z ochroną 24/7 - zaadoptowane poddasze jako dodatkowy 5 pokój lub gabinet - 10 minut autem do plaży - Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 787 000 zł74 m² 24 306,30 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

1 750 000 zł91 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: słoneczny apartament w centrum Gdyni znajduje się na drugim piętrze nowoczesnej kamienicy Moderna. W pobliżu jest rozwinięta infrastruktura usługowo- handlowo- komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

2 275 000 zł76 m² 29 934,20 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, gdynia Obłuże, ul. Boisko. Budynek powstał kilka lat temu, w ramach inwestycji Osiedle Nawigator znanego dewelopera. Teren wokół jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

430 000 zł40 m² 10 696,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdyni Dąbrowie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

895 000 zł53 m² 16 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta W mio casa! wyjątkowy apartament W stylu new hampton Z widokiem na zatokę oraz panoramę gdyni! Działki Leśne to jedna z najstarszych dzielnic Gdyni, która z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 200 000 zł113 m² 19 469 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica znajdująca się w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 139 000 zł67 m² 16 969,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 699 999 zł150 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

2 990 000 zł87 m² 34 257,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym sercu Gdyni w nowoczesnej inwestycji Bank Polski 1929 położonej przy ul. 10 lutego. Usytuowanie budynku w centrum tętniącego życiem miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

940 000 zł71 m² 13 261,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zanurz się w komfort i styl w tym wyjątkowym mieszkaniu położonym w cichej i zielonej dzielnicy Chylonia w Gdyni. Ta wyjątkowa oferta jest dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 781,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie (46,60m2) po generalnym remoncie w delikatnym stylu skandynawskim! Słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m2 z zlokalizowane na wysokim parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 195 000 zł43 m² 27 790,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zaadaptowane na 3 kawalerki przy ul. Śmidowicza 63/22 w Gdynia w budynku oddanym w 1960 roku. Powierzchnia użytkowa: 46,2 m2 Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

900 zł9 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój w samym centrum, po remoncie. Nowoczesny pokój wyposażony i zaaranżowany w wyższym standardzie, z umeblowaniem, jak widzimy na zdjęciach. Do dyspozycji także drugi balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowa oferta W mio casa! 2- poziomowe mieszkanie w cichej okolicy. Zapraszam do obejrzenia 2- poziomowego mieszkania na osiedlu Wielki Kack- fikakowo. Mieszkanie zostało zakupione w 2002r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pelplińska

Leszczynki,Gdynia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na ul. Pelplińskiej na osiedlu wybudowanym w 2007 roku. Mieszkanie o wysokim standardzie, całkowicie wyposażone i umeblowane. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł57 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 września 2023 r. Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Kopernika w Gdyni Wzg. Św. Masymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

843 691 zł68 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

808 704 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pustki Cisowskie-Demptowo

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

475 407 zł42 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,96 m2 (40,44m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Patio Róży,Gdynia

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Patio Róży to zielona, zamknięta enklawa na Gdyńskim Wiczlinie, dzielnicy bardzo prężnie rozwijającej się i świetnie skomunikowanej. Osiedle zostało wybudowane przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno,Gdynia

560 000 zł55 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz dwupokojowego, słonecznego mieszkania w zaciszu gdyńskich lasów? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - - bliskość natury, - dużo naturalnego światła, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wiczlino,Gdynia

869 000 zł75 m² 11 600,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie marzeń z podwyższonym sufitem - przestrzeń, unikalny styl i wysokiej jakości wykończenie pod klucz dla nowego właściciela! Odkryj mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

609 000 zł62 m² 9 775,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości prezentuje mieszkanie na kameralnym i popularnym Osiedlu Fikakowo w miejscowości Gdynia dzielnica Wielki Kack. Lokal położony na wysokim parterze o metrażu 62,3m2.