dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł59 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem od zaraz. Gdynia Śródmieście mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie do 6 osób (może być dla pracowników firmy). Centrum Gdyni, atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł103 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Niezwykle wysmakowany apartament w modernistycznej kamienicy Pręczkowskiego przy Skwerze Kościuszki 12 w Gdyni! Czasem zdarzają się nieruchomości wybitne i ta ofertą taką jest :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Babie Doły mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2 w samym sercu Gdyni w kameralnym budynku na Placu Kaszubskim. Budynek z 2001r., deweloper Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem lokal mieszkalny W wysokim standaerdzie przy ulicy wielkopolska 74 opis mieszkania:Mieszkanie nowe dotąd niezamieszkałe o powierzchni 49 m2 położone jest w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 37m2. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu na parterze z widokiem na zieleń. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł47 m² 73,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny dwupokojowy apartament w ścisłym centrum Gdyni! Mieszkanie jest świetnie skomunikowane, bardzo dogodny dojazd do różnych części Gdyni i całego trójmiasta, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł31 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na najem okazjonalny małe, przytulne mieszkanie o pow. 31,10 mkw. Blisko Akademii mw. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Chyloni o pow.54m2. Nieruchomość składa się z: trzech pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 750 zł72 m² 38,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Gdynia Pustki Cisowskie na osiedlu Dolina Cisów, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 67 metrów. Bardzo dogodna lokalizacja. Riviera 5 minut spacerem, wsaib 3 minuty spacerem, bardzo łatwy dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:7/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Witomino,Gdynia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo słoneczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 40m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie znajduję się na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 83,70 m kw położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym. Dwa balkony - z jednego widok na park. Lokal składa się z 3 sypialni, przejściowego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sokółka Zielenisz Chwarzno-Wiczlino. W pobliżu osiedla znajdują się sklep biedronka, szkoła Podstawowa, plac zabaw, tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł59 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| gdynia śródmieście | 3 pokoje | Na wynajem trzypokojowe mieszkanie w Gdyni w cichej okolicy, blisko do skweru Kościuszki i miejskiej plaży. Z racji tego ze nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję wynajem mieszkania 65 m2 przy ulicy Szafranowej na Dąbrowie w Gdyni. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon, który może także służyć jako oddzielna sypialnia. - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 33m2 w Gdyni na Cisowej. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną i wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 700 zł71 m² 38,03 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 750 zł70 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie w pięknej okolicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie o pow.70,4m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialni z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu mieszkanie: dwu-poziomowy apartament o powierzchni 100 m2 z tarasem składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 750 zł71 m² 38,73 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku o pow.43m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia bez okna, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w Gdyni na Chyloni w nowej inwestycji z 2022r.! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w urokliwej części Gdyni, na granicy Wzgórza św. Maksymiliana i Kamiennej Góry. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli to miejsce od szerokich Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orłowo

Orłowo,Gdynia

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w nowe kamienicy z 2021 roku, w cichej, spokojnej okolicy, 7 min pieszo do skm, 8 min do zkm, 20 min nad morze, 11 minut do mcdonalds i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone jest blisko Śródmieścia, w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, gdzie komunikacja miejska zabierze nas w dowolną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dla wymagającego klienta 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.39m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji z 2015roku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

2 000 zł34 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny na długi termin. Do wynajęcia dwu pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 33,5m2 w bardzo skomunikowanej lokalizacji Gdynia Obłuże. Przytulne mieszkanie po remoncie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 700 zł45 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? W Nieruchomości Sikora mamy idealną ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb! Oferujemy do wynajęcia przytulne, urządzone dwupokojowe mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij