dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

1 000 zł43 m² 23,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie ładnie położone w pobliżu lasu, w bardzo dobrym stanie. Możliwość wynajmu od sierpnia tego roku. Jest nieumeblowane(ewentualnie do negocjacji umeblowanie), kuchnia wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękna słoneczna kawalerka o pow. 30,06m2. Doskonała lokalizacja, w ścisłym centrum miasta- w bezpośrednim sąsiedztwie 'centrum Kwiatkowskiego', kamienic z początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,03m2 po kapitalnym remoncie. Doskonała lokalizacja, w ścisłym centrum miasta- w bezpośrednim sąsiedztwie 'centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł62 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 62,5m2 po gruntownym remoncie. Doskonała lokalizacja, w ścisłym centrum miasta- w bezpośrednim sąsiedztwie 'centrum Kwiatkowskiego' oraz lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bez pośredników dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w Gdyni Orłowie. Mieszkanie znajduję się na kameralnym, strzeżonym osiedlu Sadyba Orłowska oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe umeblowane na wysoki standard mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską w garażu na os. Fikakowo w Gdyni, bardzo dobra lokalizacja, cicho, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta! 2-pokojowe mieszkanie, logistycznie super położone, niedaleko las, polanka Redłowska, do morza na piechotę 15-20 minut, do kolejki miejskiej 10 minut, autobus pod domem, wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sopocka

Wielki Kack,Gdynia

1 550 zł57 m² 27,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i całkowicie wyposażone dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 => możliwość dodatkowego wynajęcia garażu (100zł/m-c) Mieszkanie znajduje się na 1-wszej kondygnacji domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł41 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę dwupokojowe z aneksem kuchennym czynsz 1400 zł plus opłaty umeblowane stan b.dobry tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Witomino,Gdynia

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane , łazienka kabina prysznicowa telefon stacjonarny , internet tv kablowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

1 100 zł41 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie położone w budynku strzeżonym, bardzo dobrze skomunikowane, blisko do centrum,obwodnicy i do Sopotu, blisko sklepy, stacja benzynowa, szkoła, a zarazem bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grabówek

Grabówek,Gdynia

1 100 zł39 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane.Pokój 25 m 2 , widna kuchnia , lazienka.Parter w 3 piętrowym bloku ( CO ).Cicha , spokojna okolica w pobliżu Akademii Morskiej.W pobliżu szkoły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Obłuże,Gdynia

150 zł41 m² 3,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na lato i nie tylko - luksusowe mieszkanie na nowym, chronionym osiedlu Komandorskie Wzgórze w Gdyni. Powierzchnia 41 m 2, składa się z 2 pokoi tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe umeblowane na wysoki standard mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i kom. lokatorską na os. Fikakowo, bardzo dobra lokalizacja, bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 250 zł32 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajecia ladne mieszkanie w Gdynii centrum Mieszkanie posiada kuchnie i lazienke, jest w pelni wyposazone i umeblowane Sprzet agd i rtv(pralka, lodówka, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , wynajmę na dłuższy okres czasu, 1000zł + opłaty ,kaucja , czynsz lato 350 , zima 500 , spokojna okolica , blisko do komunikacji , szkoły , sklepów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł28 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia od pazdziernika na stale. Mozliwosc wynajecia W okresie swiat I wakacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

1 000 zł32 m² 31 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i przytulne mieszkanie, 2 pokoje niezależne, 32m, umeblowane, budynek ocieplony, doskonała lokalizacja, dobry dojazd do centrum Gdyni, blisko Wyższej Szkoły Morskiej, blisko komunikacja: skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne ,wyposażone i umeblowane mieszkanie o dobrej lokalizacji z dostępem do internetu i kablówką w cenie.Koszt 110 zł.+opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł96 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne i zadbane mieszkanie w Gdyni wynajme. Dobra lokalizacja na III pietrze kamienicy przy ul. Świętojańskiej. Powierzchnia lokalu to 96 m2, na którą składają się trzy duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

1 450 zł57 m² 25,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Chwarzno, osiedle Sokółka II. Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57 m2 na I piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze Dolne,Gdynia

1 100 zł70 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Pogórze Dolne ul. Unruga, mieszkanie 3 pokojowe, ok. 70 m kw. umeblowane w domu dwurodzinnym, ogrzewanie gazowe, 1100 zł + kaucja + opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyda

Pogórze,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Samodzielne, wyremontowane mieszkanie w domku jednorodzinnym. Cena wynajmu obejmuje ogrzewanie ( gazowe ), wodę i ścieki. Na prąd jest oddzielny podlicznik. W łazience nowe kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 zł38 m² 31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na os. Moniuszki. Widna kuchnia z widokiem na morze, mieszkanie słoneczne, częściowo umeblowane , na wyposażeniu zmywarka, lodówka, dogodna lokalizacja, blisko centrum, zkm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe 50m2, w dzielnicy Wielki Kack na Fikakowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowej kamienicy. Aneks kuchenny w dużym pokoju z lodówką,.