dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Cisowa

Cisowa,Gdynia

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest W pelni umeblowane,kuchnia wyposazona ,nowe okna,nowe antywlamaniowe drzwi glowne,telefon do aktywacji. Cena+ wyjsciowa 900 zlotych+oplaty , do negocjacji W zaleznosci od dlugosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł80 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w Centrum Gdyni 80m2, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Wolne od zaraz Koszt wynajmu 1100zł+300 czynsz +opłaty za gaz i prąd(wg. zuzycia latem ok. 150zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

890 zł34 m² 26,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Jasna duża kuchnia. Pokój ppokój panele podłogowe, kuchnia gumoleum, ściany tapety, łazienka glazura, terakota. Mieszkanie do zamieszkania. Opłaty lato 110/180 zima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pełni wyposażona w centrum Gdyni do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częsciowe umeblowane z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, łazienka, osobno ubikacja, przedpokój oraz dwa pokoje. Do dyspozycji najemcy jest również piwnica i miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdynia Obłuże , ładne , jasne , przytulne mieszkanie 3 pok. łazienka, wc osobno,okna pcv nowe. Blisko sklepy, przystanek autobusowy, przedszkole,szkoła, apteka. Mieszkanie umeblowane z wyposazeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 500 zł117 m² 12,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na parterze W domu dwurodzinnym. Udział 50% W gruncie O pow. 467 m.kw. Powierzchnia mieszkalna wynosi 78,30m.kw. Dwa duże pokoje O łącznej pow.40 m.kw. Połączone drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze czteropiętrowego budynku z cegły, o powierzchni użytkowej 32m2. Lokal składa się z dużego przejściowego salonu, mniejszej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Mały Kack,Gdynia

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo duża kawalerka 1-pok. umeblowany+kuchnia z aneksem,kuchnia umeblowana:płyta gazowa+piekarnik elek.okap,lodówka z zamrażarką,pralka.Łazienka prysznic,okna PCV. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 800 zł71 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, trzypokojowe 71 m2. Mieszkanie na pierwszym poziomie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym wraz z jadalnią, salonu z wyjściem na balkon, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie do wynajęcia w centrum Gdynii (obok centrum Kwiatkowskiego). Samodzielne, pokój z kuchnią 27m2, umeblowane, wyposażone(pralka, lodówka, mikorfala, telewizor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 350 zł51 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, gdynia Obluze, ul. Adm. J Unruga 82, 53m2, 3 pokoje czesciowo umeblowane, kuchnia umeblowana kuchenka z płytą elektryczną, okap, lodówka z zamrażarką , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, słoneczne, dwustronne, estetycznie i funkcjonalnie w mieszkanie po kapitalnym remoncie. Budynek ocieplony, w najbliższej okolicy sklepy, szkoła, plac zabaw, przedszkole, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nasłonecznione, w dogodnym położeniu - w pobliżu sklepów, poczty, banków i środków komunikacji. Wyposażenie: pełne umeblowanie, pralka, kuchenka, ciepła woda, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 250 zł24 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

24 m2 na II p. kamienicy gdyńskiej, od podwórka, kawalerka komfortowa dla 1 osoby, umeblowana 1250 zł/m-c z opłatami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, zadbane mieszkanie w centrum Gdyni. Bardzo dobra lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej. Mieszkanie słoneczne, umeblowane składające się z 2 pokoi, korytarza, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

1 250 zł46 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

lokal uslugowy ok 46 m 2 pokoje w ciagu komunikacyjnym po remoncie 2 pokoje w c alarm kraty duza witryna ok pl. gornoslaskiego idealne polozenie na mala hurtownie biuro ciche warszta uslugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po malowaniu i wymianie armatury sanitarnej,umeblowana, wersalka,stol,krzesla szafki,w kuchni zabudowa,lodowka,mikrowela,kuchenka elektryczna,naczynia.W lazience wanna,biezaca ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w elementarny sprzęt agd, po remoncie. Kuchnia jasna. Idealna oferta dla pary, także z dzieckiem. Nie dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 24m2. Doskonała lokalizacja (blisko dworca pkp i skm oraz przystanków autobusowych). Jasny, słoneczny pokój 16m2, umeblowany (meblościanka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 900 zł68 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe umeblowane mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej. Pokój 20m połączony z kuchnią 8m oraz dwa pokoje 11 i 9,5. Wysoki standard. Deska barlinecka, glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chylonia

Chylonia,Gdynia

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Częściowo umeblowane, bez pralki, lodówki. Kaucja za 3 m-ce z góry. Widok na wzgórza, las z jednej strony, na wschód słońca na morzu od drugiej strony. Czynsz 1200 zł + opłaty. Kontakt 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z klimatem na Karwinach, w budynku zlokalizowanym tuż przy przystanku autobusowym i trolejbusowym przy głównej, dwupasmowej arterii łączącej Gdynię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę od 1 listopada 2-pokojowe, ciepłe mieszkanie na Karwinach II, usytuowane na 2 piętrze 4-pietrowego bloku. W sąsiedztwie szkoła, basen, przychodnia. Dogodna komunikacja miejska. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w centrum Gdyni, przy ulicy wolności 5. W mieszkaniu znajduje się telewizor z telewizją kablową, internet, w pełni wyposażona kuchnia oraz umeblowanie. Wart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Karwiny,Gdynia

600 zł12 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

pokój umeblowany ,z dostępem do kuchni i łazienki, tv-kablowa ,internet w pobliżu przystanek zkm, dla studentki lub samotnej pani 600zl mies + kaucja tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy mieszkanie w samym centrum Gdyni przy ul. Abrahama- budynek oraz klatka świeżo po remoncie. Mieszkanie składa się z małego przedsionka z szafą, dużego salonu, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie, po kapitalnym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja (10 min. piechotą do centrum), sypialnia, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i pralką, kuchnia (płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na wynajem zlokalizowany w Gdyni-Orłowie na terenie kompleksu apartamentów. Mieszkanie o pow. 62 m2 znajduje się na I piętrze i składa się z : przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Mały Kack,Gdynia

550 zł12 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój w Gdyni Mały Kack kobiecie niepalącej. Pokój z niegraniczoną używalnością kuchni i łazienki, telewizja kablowa. Cena to 550 zł bez żadnych dodatkowych kosztów. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Algierska

Oksywie,Gdynia

1 150 zł66 m² 17,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Pokoje: 2 gościnne + kuchnia + łazienka Mieszkanie dobrze wyposażone: meble, pościel, lodówka, kuchenka, odkurzacz. W okolicy duży sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Algierska

Oksywie,Gdynia

1 250 zł66 m² 18,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Pokoje: sypialnia + salon połączony z kuchnią + łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone: meble, pościel, pralka, lodówka, telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

widok z balkonu na park krajobrazowy,druga strona mieszkania ma widok na park. parking obok budynku. oplaty dodatkowe czynsz [ok. 270 Pln] ,energia elektryczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdynia, centrum, 38 M2, duży pokój, widna osobna kuchnia, przedpokój, łazienka I balkon, wszystkie media, kompletnie nowe wyposażenie I umeblowanie, po remoncie W sierpniu 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe (38 m2) położone w samym centrum Gdyni, po remoncie. Umeblowane, z oknami od podwórza, ciche, spokojna okolica. Odnowione parkiety w całym mieszkaniu. Kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Gdynia,pomorskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w nowo wyremontowanym bloku w zacisznej dzielnicy Gdyni. Cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkola i szkoła. Miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy na dłuższy czas. Turystów zapraszamy od 01.06.2012. Samodzielne mieszkanie w centrum Gdyni znajduje się na poddaszu 4-piętrowej kamienicy. Bardzo dobra komunikacja: pkp - 5 min. Do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino-Radiostacja

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

sloneczne z widokiem na zatokie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka w centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

500 zł80 m² 6,25 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokoje 2, 3 os. w kamienicy w Gdyni niedaleko Akademia Morska, biedronka, zkm,skm. Mieszkanie bez właściciela dla młodych osób pracujących lub uczących się. W pełni wyposażone.