dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokale biurowe/mieszkania 50-300 m2 znajdują się na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca Transatlantyk w centrum miasta. Na dachu drugiego piętra zaprojektowano duży zielony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie: gdynia ul. Bema (śródmieście) 45m2, 2 pokoje, po generalnym remoncie - wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone; internet, tv kablowa, parking przed budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

65 m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe /24 i 25m2/ z duza kuchnia i lazienka. Jest po remoncie. Calkowicie umeblowane , sprzet agd,tv. Do spania sa 2 lozka pojedyncze i 2 podwojne.Do plazy 5min, trolejbusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Witomino

Witomino,Gdynia

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia w Gdyni Witomino. Umeblowane ( dwie szafy wnękowe, pełne wyposażenie kuchni, pralka ). Możliwość dokupienia dodatkowych mebli Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie w centrum Gdyni, w kamienicy położonej po środku ul. Świętojańskiej, na 2 piętrze /bez windy/. Mieszkanie odświeżone, pow. 30m2 - 1 pokój z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40m, salon+aneks kuchenny oraz sypialnia. Słoneczne, przytulne, umeblowane, w okolicach lasu (5 min. spacerem), ciche, spokojne miejsce. Komunikacja zkm, przystanek na osiedlu.W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Witomino,Gdynia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę, ładne, komfortowe, w pełni umeblowane, zadbane mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, o pow. 38 m2, na szczycie budynku na parterze w 16 rodzinnym 1 piętrowym budynku wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Witomino,Gdynia

600 zł38 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA mistrzostwa euro 2012-wynajmę 3-4 osobom po 199 zł od osoby za 1 dobę, ładne, w pełni umeblowane z telewizorem LCD, kablówką i internetem. zadbane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karwiny

Karwiny,Gdynia

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe nowe, w domku trzyrodzinnym Z działką, z garazem I miejscem postojowym przed , obok parku krajobrazowego ,przy granicy Z sopotem, widok na morze ,okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Kawalerka o powierzchni 34 mkw. Usytuowana przy ulicy Władysława IV. Świetna komunikacja z centrum. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Fikakowo. Do dyspozycji najemcy są dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wyjęcia ładne, przytulne w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Sokółka. Kuchnia z lodówką i zmywarką do naczyń, w łazience prysznic i pralka, w sypialini:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pokrywa właściciel! Mieszkanie po remoncie, bardzo przytulne i słoneczne.Składa się z pokoju połączonego z kuchnią( 17m 2z balkonem ), sypialni(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

2 900 zł94 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Dabrowa, osiedle zamkniete, mieszkanie sloneczne, funkcjonalnie urzadzone z dwoma tarasami , jeden z tarasow z widokiem na las.Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kombatantów

Orłowo,Gdynia

1 400 zł48 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Dwupokojowe mieszkanie z przestronną kuchnią połączoną z jadalnią i dużym balkonem. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

1 300 zł68 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokojowe (68m2), świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Pogórza Górnego przy ul. Porębskiego. W pobliżu znajduje się: przychodnia, centrum handlowe z Biedronką, poczta, bankiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

1 800 zł57 m² 31,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba do kontaktu Agata Białek Doskonała llokalizacja. 5 minut spacerkiem do lasu, morza. Bezpośrednie sąsiedztwo najlepszych szkół ( dosłownie przez płot do "gdyńskiej trójki", 300m do 18-tki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie sloneczne, ciche w bloku ogrodzonym plotem, z malym balkonem. Bardzo blisko szkola, sklepy, do bulwaru nadmorskiego 5 min. a do przystanku skm 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czernickiego

Pogórze,Gdynia

2 700 zł65 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdynia Pogórze, shiraz Park. Bardzo elegancki apartament o powierzchni 65 m2. Pierwsze piętro, trzy pokoje, aneks kuchenny. Wszystko gustowniw umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

850 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie umeblowane, z osobną kuchnią, łazienka z wanną- glazura, terakota, pokój przeszklony z widokiem na skwer i morze.PRZEPIĘKNY WIDOK, 2 miesięczna kaucja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na osiedlu położonym w pięknej okolicy na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie umeblowane. Mieszkanie wyposażone w sprzęty agd [zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Przytulne mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Do dyspozycji najemcy dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Tanio kawalerka 1000zł bez opłat dodatkowych, 10 min. Do dworca, 25 min. Pierwszo do centrum Gdyni, blisko Akademia Morska. Mieszkanie po remoncie, w wyposażeniu niezbędne urządzenia agd, telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł56 m² 23,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! sprawdź! Przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej i cichej okolicy. Zlokalizowane na 1 piętrze w pięcio kondygnacyjnym bloku. Pokoje mają odpowiednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwarznieńska

Chwarzno,Gdynia

1 000 zł90 m² 11,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Mieszkanie znajdujące się w domu jednorodzinnym w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Położone jest z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Przytulne mieszkanie o powierzchni 33 mkw. Świetnie usytuowane- blisko terenów zielonych, bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! sprawdź! Przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej i cichej okolicy. Zlokalizowane na 1 piętrze w dwu kondygnacyjnym domu. Pokoje mają odpowiednio powierzchnię: 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

6 300 zł161 m² 39,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wspaniała lokalizacja, w pierwszej linii od morza. Cisza, bezpieczeństwo i komfort w centrum miasta. Przedmiot oferty: 1. Lokal o powierzchni 161m2 położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino-Radiostacja,Gdynia

700 zł17 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- polecamy - bardzo dobra lokalizacja I cena, blisko komunikacja, handel /Lidl, centrum Witawa/, szkoły, etc. budynek ocieplony, nowa winda. Mieszkanie gruntownie wyremontowane, wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie dwupokojowe o wysokiem standardzie na 10 piętrze w centrum Gdyni. Z widokiem na zatokę i Hel. Po generalnym remoncie. Kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

1 100 zł57 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tanio! okazja! Bardzo przytulne, ciepłe, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone w spokojnej i cichej okolicy na parterze w budynku 4 kondygnacyjnym. Pokoje mają odpowiednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Oksywie,Gdynia

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym kompleksie Invest Komfort. Mieszkanie charakteryzuje się wysokim standardem.