dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 242 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atuty nieruchomości: - 3 ustawne pokoje oraz osobna kuchnia - mieszkanie dwustronne (południe-północ) - balkon z widokiem na zatokę - sypialnia oraz kuchnia z widokiem na zatokę - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44,58 m² 18 391,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na morze Centrum Gdyni. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.42.90 m plus 1,68m piwnica o łącznej pow. 44,58 m(powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43,50 m² 10 321,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni - Chylonia, ul. Gniewska 19 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł80,60 m² 18 585,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 80,6m2 położone w prestiżowym miejscu w Gdyni, na Kamiennej Górze, bardzo blisko morza. Doskonała lokalizacja do życia codziennego jak i wypoczynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł34,94 m² 18 574,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 35 m | Modern Tower Gdynia | roi ~9% | loggia 10 m Styl, komfort i prestiż w sercu Gdyni - gotowiec inwestycyjny z realnym dochodem. Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł51,50 m² 18 233,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny i elegancki apartament położony w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Łowickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł81 m² 22 839,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w ścisłym centrum Gdyni w jednym z najlepszych apartamentowców, podnosząc swój wizerunek i prestiż. Apartament posiada swoja niepowtarzalna nazwę nawiązujaca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł39,21 m² 19 637,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowy apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 897 zł51,07 m² 11 002,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj. W ofercie 3 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł93 m² 7 397,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Piękny komfortowy lokal mieszkalny (połowa bliźniaka) z własnym ogródkiem w centrum Żukowa na ulicy Zawadzkiego o powierzchni całkowitej 93,96m2, z rynku pierwotnego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł33 m² 19 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości o/zgorzelec prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 2. piętrze, które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 23.04.26 r. Chętnych proszę o kontakt pod   . Paulina Miszkiel Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł66,20 m² 22 507,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

English below Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji nadmorskich Gdynia Orłowo. Nieruchomość znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł71,76 m² 11 106,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie z 3 balkonami położone w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych dzielnic Gdyni Wzgórzu Św. Maksymiliana, przy ul. Wachowiaka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł39,75 m² 12 327,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39,75 m2 znajduje się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą, położonego w jednej z najbardziej pożądanych do zamieszkania dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł76,06 m² 22 219,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2020

W samym sercu Gdynia, przy ul. Węglowej 22, znajduje się mieszkanie, które łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard inwestycji i wygodę codziennego życia. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł97,62 m² 18 951,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gdynia orłowo - kameralny apartament 20 min pieszo od morza I terenów zielonych Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł91,03 m² 24 936,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gdyni, w renomowanym kompleksie Plac Unii. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł92,20 m² 20 390,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronna nieruchomość z niezwykłym potencjałem, która zlokalizowana jest zaledwie 300m od molo w Orłowie. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł77,75 m² 28 295,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Spektakularny apartament o powierzchni 77,75 m , usytuowany na szóstym piętrze prestiżowej inwestycji Alvarium w Gdyni Redłowie, stanowi kwintesencję wyrafinowanego wzornictwa.