dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

550 000 zł48 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz świetnie urządzonego mieszkania Z bogatą infrastrukturą W okolicy I przestronnym wnętrzem? dobrze trafiłeś! atuty: - wysoki standard - miejsce w hali garażowej - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

599 000 zł62 m² 9 607,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,35 m2 z niezależną kuchnią, o przyjaznej ekspozycji północ-południe, do remontu. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny - 1 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

385 000 zł36 m² 10 694,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Wielkim Kacku o pow.36m2. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji z 2020r., w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

1 949 000 zł112 m² 17 401,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy, dwupoziomowy 4 pokojowy apartament w Centrum Gdyni w inwestycji Art Deco. Lokalizacja: apartament jest doskonale zlokalizowany i bardzo dobrze skomunikowany. Położony przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

549 000 zł43 m² 12 827,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie w centrum miasta, w pięknej kamienicy i do tego całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

549 000 zł51 m² 10 701,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedazy jest 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Sokolka Zielenisz o powierzchni 51,3m2 Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (ok. 27m2), - sypialni (ok. 15m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosko

Obłuże,Gdynia

455 000 zł61 m² 7 483,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,8m2 w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

542 000 zł54 m² 10 037 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne 2 Pokoje W Gdyni Cisowej Słoneczne 2 Pokoje Mieszkanie W Gdyni Cisowej Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą w Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowskiego

Chwarzno,Gdynia

810 000 zł68 m² 11 911,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2. w otulinie lasu. Nieruchomość mieści się na Chwarznie przy ul. Grabowskiego. Świeżo oddany budynek z windą. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atuty mieszkania : - bliskość środków komunikacji miejskiej: kolejki, autobusu, trolejbusu - z komfortowym wyjazd na główne drogowe arterie Trójmiasta - dwustronne więc doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 090 000 zł101 m² 10 781,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację nieruchomości mieszkaniowej usytuowanej w budynku z 2000r w dzielnicy Chwarzno Wiczlino. Dzielnica ta ma wspaniałe połączenie komunikacyjne z różnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka

Pustki Cisowskie,Gdynia

549 999 zł66 m² 8 358,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przy ulicy Skarbka. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

330 000 zł38 m² 8 638,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Chylonia przy ul. Chylońskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z lat 80. Mieszkanie całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

489 999 zł47 m² 10 436,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiane przeze mnie mieszkanie jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie nie chcą rezygnować z życia w centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

720 000 zł90 m² 7 964,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Tylko w naszym biurze i w nowej cenie! Komfortowe mieszkanie w przepięknej dzielnicy Gdyni (chwarzno-Wiczlino, ulica Kamrowskiego). Mamy Państwu do zaprezentowania lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

649 000 zł62 m² 10 467,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Klimatyczne 3 Pokoje Na Wzgórzu Św. Maksymiliana Mieszkanie dwupoziomowe. I Poziom: otwarta przestrzeń salonowa z kuchnią przedzielona wyspą oraz drugi pokój sypialniany, osobna łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kacze Buki,Gdynia

369 000 zł35 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kompaktowe mieszkanie w sąsiedztwie lasu! Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w jednej z nowo rozwijających się z dzielnic Gdyni Kacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Orłowo,Gdynia

606 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż niesamowita nieruchomość położona w najlepszej lokalizacji Orłowa o metrażu 50 m2. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do Sopotu, śródmieście Gdyni czy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 569 000 zł80 m² 19 612,50 zł/m²

 

Piętro:16/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zalety nieruchomości: - centrum Gdyni, 12 m do linii brzegowej - Widok na Półwysep Helski - Ponadstandardowa wysokość sufitów - Wysoki standard wykończenia mieszkania oraz budynku - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witomińska

Działki Leśne,Gdynia

570 000 zł47 m² 12 231,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Dzień dobry, mam na sprzedaż nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie wielkości 46,6 m2 w idealnej lokalizacji blisko centrum Gdyni. Lokalizacja: dzielnica Działki Leśne, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

570 000 zł70 m² 8 121,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3 pokojowe ( 70 m2 ) z balkonem na trzecim piętrze budynku bez windy przy ulicy Okrzei w dzielnicy Grabówek. Ustawne mieszkanie w centrum Grabówka. Lokal w trakcie malowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

542 000 zł54 m² 10 005,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe ( 54 m2 ) na czwartym piętrze budynku pięciopiętrowego z windą w dzielnicy Gdynia Cisowa. Kameralna inwestycja w doskonałym punkcie komunikacyjnym to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - w okolicy place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, - łatwy dojazd do Centrum Gdyni oraz obwodnicy Trójmiasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ustawne, bardzo słoneczne mieszkanie 51 m.kw na III piętrze w IV piętrowym budynku, Mieszkanie z ekspozycją południową i północną z zapierającym dech w piersiach widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwarzno,Gdynia

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę mieszkania na Chwarznie, czyli na najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdyni. Lokal znajduje się w trzypiętrowym bloku z 2008r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wiczlino Ogród

Wiczlino Ogród,Gdynia

899 999 zł88 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Uwaga

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

470 000 zł53 m² 8 851,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze 10 piętrowego budynku z 1980 roku przy ulicy Kcyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balladyny

Orłowo,Gdynia

750 000 zł93 m² 8 090,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gdynia Orłowo, pas nadmorski, 3 mieszkania na sprzedaż. Lokalizacja: świetnie położona nieruchomość w odległości ok. 200m2 do plaży, parku i mola w Orłowie, blisko granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Chylonia ul. Chylońska. Powierzchnia 53m2. Piętro 5 z 10. Budynek ocieplony, ze schludną elewacją. Teren ładnie zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

623 000 zł55 m² 11 389,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: - przestronne, jasne wnętrze - wysoki standard - blisko obwodnicy Trójmiejskiej - nowe budownictwo z 2012 roku z windą mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie znajduje się w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Redłowo,Gdynia

310 000 zł22 m² 14 103,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na ósmym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz 2-pokojowego mieszkania W dobrze skomunikowanej dzielnicy Z widokiem na morze ?! idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana dzielnica - Bardzo bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

623 000 zł55 m² 11 389,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 2012 r. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienna Góra,Gdynia

597 000 zł42 m² 14 183,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w odległości 200m od morza! Atutem lokalu jest jego nietuzinkowe położenie. Znajduje się w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

395 000 zł47 m² 8 422,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze 10 piętrowego budynku przy ulicy Rozewskiej w Gdyni. Lokal o powierzchni 46,90m2 składa się trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

439 000 zł47 m² 9 291,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

416 000 zł47 m² 8 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 mieszczące się na 3 piętrze 4 piętrowego zadbanego bloku przy ul. Czeremchowej w Gdyni Pustki Cisowskie budynek Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze Górne

Pogórze Górne,Gdynia

450 000 zł60 m² 7 498,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60.01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

765 000 zł77 m² 9 950,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic jaką jest Wiczlino. Możecie Państwo już teraz zadzwonić do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

668 944 zł42 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

400 000 zł27 m² 14 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo słoneczna kawalerka o pow. 26,68 m2 w odnowionym budynku mieszkalnym z lat 80-tych. Odświeżona została elewacja budynku oraz balkony. W budynku 2 cichobieżne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij