dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

899 415 zł50 m² 18 133 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń 0 % pcc 0 % prowizji Nowa Inwestycja w Centrum Gdyni. Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

510 502 zł59 m² 8 617,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament Nadmorskie Tarasy, gdynia Oksywie Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości gdynia, w województwie Pomorskim. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 089 165 zł62 m² 17 553 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

495 204 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Osiedle Cis - nowa inwestycja mieszkaniowa cenionego dewelopera Euro Styl. Wyróżnia ją bliskość terenów zielonych w postaci Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Istna gratka dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pok.mieszkanie w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie o pow.54m2 składa się z : trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Z pokoju wyjście na balkon. Ogrzewanie miejskie. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

727 518 zł64 m² 11 421 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,70 m2 z ekspozycją północno-wschodnią, usytuowane na I piętrze budynku I Salon z aneksem kuchennym (27,45 m2) posiada wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 089 165 zł62 m² 17 553 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fikakowo

Fikakowo,Gdynia

678 000 zł63 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Fikakowo - Wielki Kack. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

450 000 zł49 m² 9 164,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni, w dzielnicy Witomino Leśniczówka. Spółdzielcze własnościowe z kw, bez obciążeń. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł48 m² 13 499,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,15 m2, zlokalizowane przy ul. Świętojańskiej w Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 270 000 zł73 m² 17 397,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gdynia miasto niegdyś portowe, dzisiaj utrzymujące się na samym szczycie listy miejsc w których zadowolenie z życia jego mieszkańców jest najwyższe. Śródmieście zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

559 000 zł65 m² 8 639,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gdynia w dzielnicy Dąbrowa. Osiedle Leśny Zakątek. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego, obwodnicy i estakady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

314 000 zł32 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieuruchomości Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku - Gdynia Oksywie. Budynek Budynek mieści się na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

989 999 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Klimatyczne 3 Pokoje Blisko Centrum Gdyni To nie jest zwykłe mieszkanie z kominkiem, widokiem na zatokę i 10 minutowym spacerem do centrum czy Dworca. To całe piętro w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nieruchomość skierowana do inwestorów zajmujących się wynajmem. Nie jest to oferta na tzw. szybkiego flipa. Inwestycja długoterminowa. Zakup za gotówkę. Wartość rynkowa nieruchomości przed remontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie - duże 2 pokoje z balkonem w centrum Gdyni, blisko morza. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, doskonale skomunikowane, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł45 m² 13 430,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na Wzgórzu św. Maksymiliana w Gdyni przy ul. Kopernika! Idealna lokalizacja, kameralna i bardzo pożądana - nieopodal centrum. Doskonały punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Możliwe negocjacje! Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej i cichej części Gdyni na osiedlu Leśny Zakątek! Nieruchomość o powierzchni 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzenna

Karwiny,Gdynia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

На продажу современная, удобная 3-комнатная квартира на 4 этаже дома по улице Korzennej в идеально расположенной части.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

720 000 zł60 m² 11 900,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w Gdyni na osiedlu Wiczlino Ogród o powierzchni użytkowej 58,4 m2. Ogromnym atutem mieszkania jest prosty układ, który sprawia, że każda przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

320 000 zł41 m² 7 787,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pok. o powierzchni 41 m2 w dzielnicy Gdynia Dąbrowa przy ul. Sojowej. Nieruchomość położona na wysokim parterze budynku III- piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 589 000 zł126 m² 12 646,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Atuty nieruchomości: apartament wykończony w wysokim standardzie 3 przestrzenne sypialnie oraz salon z kominkiem 2 słoneczne balkony Miejsce postojowe w hali garażowej Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

1 249 000 zł75 m² 16 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieścić się będzie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie, położona jest także przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramułta

Grabówek,Gdynia

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W biurze honey home! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 mieszczące się na parterze 4 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Stefana Ramułta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze

Pogórze,Gdynia

436 000 zł46 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem! Możliwa zamiana na dom wolnostojący, bliźniak, szeregówkę w Rumi lub Redzie. Lokalizacja Pogórze, ul. Stanisława Staszica, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł44 m² 14 851,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7m2 w Śródmieściu Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

530 000 zł51 m² 10 453,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 50m2, wykończone i urządzone, w kameralnym apartamentowcu z 2000 r. na 1 p. (budynek 2 piętrowy / 2 klatki schodowe), z dużym tarasem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów

Grabówek,Gdynia

590 000 zł68 m² 8 613,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 + garaż murowany w dzielnicy Gdynia Grabówek. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 006 230 zł99 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo apartament na niskim parterze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 2 sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

857 670 zł48 m² 17 775,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości: gdynia Śródmieście, ul. S. Żeromskiego, nowa inwestycja blisko morza Dla kogo? Dla pary lub rodziny z dziećmi. Dla osób ceniących sobie miejskie życie, lubiących bycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Śródmieście,Gdynia

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie prywatne, od właściciela. Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Partyzantów 34 tuż przy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 553 420 zł101 m² 15 363,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 087 900 zł59 m² 18 514,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pustki Cisowskie,Gdynia

769 999 zł109 m² 7 039,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę. Lokal mieści się na trzecim piętrze budynku na osiedlu zamek. Lokalizacja jest bardzo dużym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Gdynia

1 400 000 zł94 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe wykończone mieszkanie z pięknym widokiem na Gdynię Składa sie z salonu połączonego z kuchnią , trzech sypialni z garderobą i dwóch łazienek. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

897 000 zł56 m² 15 943,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz apartemntu ,w którym Z każdego okna będziesz widzieć morze? dobrze trafiłeś! atuty: - wysoki standard - garaż - widok na morze z każdego okna - do zamieszkania od zaraz - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 182,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Grabówek! Deweloper Hossa. Budynek z windą oddany do użytku w 2004 roku. Powierzchnia 35,68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

1 050 000 zł65 m² 16 035,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| 3 pokoje | wysokiej klasy wykończenie | duży ogród | | zamknięte osiedle Z recepcją | monitoring | | cisza I spokój | Oferta mieszkania 3-pokojowego, znajdującego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

970 000 zł69 m² 14 060 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego apartamentu! Przedmiotem sprzedaży jest 3- pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Apartamenty na Polanie w Gdyni Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 880 000 zł76 m² 24 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Rivus ul. Bernadowska 1 : powstał w dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę między Gdynią a Sopotem. Osiedle znajduje się w połowie drogi między molo w Orłowie.