dowolna

Mieszkania Gdynia Wielki Kack

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne, bardzo funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy. Osiedle Fikakowo jest "młodą dzielnicą" zlokalizowaną pomiędzy ulicami Źródło Marii i Lipową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bardzo atrakcyjne zadbane mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na bardzo lubianym przez klientów osiedlu Fikakowo. Kameralny budynek 4 piętrowy z 1992 roku , szeroka i czysta klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 m2. Pierwszy poziom to: salon z kuchnią ok. 25m2, łazienka ok. 4 m2. Wyjscie salonu na duży balkon. Drugi poziom to: sypialnia ok. 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Klient - koszty pośrednictwa pokrywa tylko Klient Sprzedający. Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Wielki Kack w Gdyni. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (27,5 m2), pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, o funkcjonalnym rozkładzie mieszkanie na Osiedlu Wielki Kack - Fikakowo o powierzchni użytkowej 63m2 (pow. całkowita 100m2). Składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

289 000 zł48 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe, 47,6m2, na Fikakowie przy ul. Damroki. Blisko sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły. Położone na parterze w bloku IV piętrowym. Pokoje - na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 na Wielkim Kacku. Budynek z 2001 r., pierwsze piętro, nowoczesna zabudowa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

389 000 zł72 m² 5 402,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4- pokojowe mieszkanie w Wielkim Kacku otoczone zielenią pobliskiego lasu. Budynek z cegły z roku 1994. Kuchnia oddzielna, wyposażona w meble na wymiar i sprzęt agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokojowe mieszkanie, położone na parterze. Pokój z aneksem kuchennym - w pokoju na podłodze panele, w części aneksu kafle. Zabudowa wraz ze sprzętem agd. Czynsz miesięczny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gdynia Wielki Kack, osiedle Fikakowo, ul. Gryfa Pomorskiego, 67m2/59,3m2 (powierzchnia całkowita/ powierzchnia użytkowa), 3/3p, 3-pokojowe (20/12,6/10,5), własnościowe, rok budowy 2000, balkon 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Źródło Marii

Wielki Kack,Gdynia

960 000 zł160 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania niebananlna, wyjątkowa nieruchomość. Mieszkanie w dwurodzinnym, nowym domu. Budynek posadowiony jest na lekkim wzniesieniu, skąd rozciąga się piękny widok. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Źródło Marii

Wielki Kack,Gdynia

635 000 zł106 m² 5 990,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne poddasze! ogłoszenie nie jest kierowane do biur nieruchomości-proszę nie dzwonić! 40m (70 po podłodze) po kapitalnym remoncie, nowa elektryka ogrzewanie podłogowe, koza jutul, nagłośnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

279 800 zł41 m² 6 824,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie dla wymagających klientów Lokal znajdujący się na znanym gdyńskim , nowym osiedlu Fikakowo. Do mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze prowadzi czysta i przestronna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w Gdyni / dzielnica Fikakowo - nowe, świeżo po remoncie wykończeniowym, w pełni umeblowane. Mieszkanie składa się z czterech pokojów, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

394 000 zł79 m² 4 984,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie, wykończone pod klucz! Mieszkanie na iip. o pow. 79m2 na sprzedaż w Gdyni przy ul.Starodworcowej (na załączonym planie lokal M7) w budynku mieszkalno - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Wielki Kack,Gdynia

1 650 zł67 m² 24,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na bardzo spokojnym osiedlu w Gdyni przy ul. Miłej. Teren posesji ogrodzony, plac zabaw dla dzieci. Bardzo dogodna lokalizacja - w pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

396 000 zł70 m² 5 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Niezwykle urokliwe mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji. Zadbane, przestronne i bardzo słoneczne. Duży pokój -20m2- od strony południowej, z wyjściem na balkon (15m2), ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

265 000 zł46 m² 5 798,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadbane mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Fikakowo w Gdyni w budynku z 2000 roku. Duży salon z aneksem kuchennym i balkonem, pokój-sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

1 200 zł42 m² 28,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w młodej dzielnicy Gdyni - Wielki Kack. Kilkuletni, kameralny blok 3piętrowy. Bardzo dobry standard, umeblowanie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (zabudowa kuchenna z kuchenką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Gdyni na osiedlu Wielki Kack. Kilkuletni, kameralny blok 3piętrowy. Bardzo dobry standard, umeblowanie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (zabudowa kuchenna z kuchenką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

345 870 zł64 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Osiedle Myśliwskie Tarasy III.Gdynia Wielki Kack, Fikakowo.Lokal mieszkalny w budynku 6-piętrowym.Klatka schodowa( jedna, gres polerowany,połysk,balustrady chromowane,przeszklone,okna, świetlik,winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

360 000 zł65 m² 5 573,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe (64,59m2) , dwie sypialnie (11,70 i 12,38 z balkonem-4,14m2 ) oraz salon z aneksem kuchennym ( 22,59m2) z wyjściem na taras (10,27m2 )od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

336 000 zł67 m² 5 031,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Osiedle Myśliwskie Tarasy Gdynia Wielki Kack-Fikakowo.Etap III .Lokal mieszkalny w budynku 6-cio piętrowym.Jedna klatka (doświetlona oknami, świetlnik,gres polerowany, balustrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

349 000 zł62 m² 5 619,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokoje Fikakowo - bez prowizji Atrakcyjne mieszkanie położone na Wielkim Kacku na parterze, duży balkon i taras, urządzone z gustem i ze smakiem. Budynek z 2006 roku wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

349 000 zł62 m² 5 619,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne mieszkanie położone na Wielkim Kacku na parterze, duży balkon i taras, urządzone z gustem i ze smakiem. Budynek z 2006 roku wybudowany przez Panoramę. Młode, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika ponosi wyłącznie właściciel nieruchomości. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dużym balkonem i piwnicą Na osiedlu "fikakowo" trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

500 zł50 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie pośrednika ponosi wyłącznie właściciel nieruchomości. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, garderobą oraz dużym balkonem na osiedlu "fikakowo".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie komfortowe, dla klientów którzy cenią sobie wysoki standard wykończenia oraz otwratą przestrzeń. Mieszkanie ze skosami, całkowita powierzchnia 100m2 po podłodze, 1-poziomowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

1 280 zł52 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika ponosi wyłącznie właściciel nieruchomości. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu "fikakowo" w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie umeblowane : kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokoje Fikakowo Atrakcyjne mieszkanie położone na Wielkim Kacku na parterze, duży balkon i taras, urządzone z gustem i ze smakiem. Budynek z 2006 roku wybudowany przez Panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

346 000 zł55 m² 6 290,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, mieszkanie 3 - pokojowe, zlokalizowane w ustronnej części Wielkiego Kacka. Bardzo kameralna, bezpieczna i zadbana okolica. Niedaleko szkoła, przedszkole, las, park, bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne mieszkanie z pięknym widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Powierzchnia użytkowa wynosi 65,6 m2 i składa się z 2 pokoi (po ok 11m2 ), salonu -28 m2, kuchni -7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

312 000 zł60 m² 5 243,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 59,5 mkw. Z dużym balkonem I podziemnym garażem, piwnicą; własnościowe bez hipoteki. Mieszkanie z oknami na południe (salon) i północ (sypialnia i kuchnia -widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika ponosi właściciel nieruchomości. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu "fikakowo" w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie umeblowane : aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

1 750 zł79 m² 22,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, mieszkanie trzypokojowe w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni - Fikakowo o powierzchni 79 m2. Duży salon z wyjściem na balkon, 2 sypialnie, garderoba, osobna duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

334 196 zł78 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe, jeszcze atrakcyjniejsze ceny! Mieszkanie na sprzedaż w Gdyni przy ul.Starodworcowej na Ip. o pow. 77,72m2 (na załączonym planie lokal M6) w budynku mieszkalno - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

349 000 zł62 m² 5 619,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowa niższa cena! 4 pokoje w nowym budynku! Nowa niższa cena! Kupujący tą nieruchomość nie płaci prowizji pośrednika! Atrakcyjne mieszkanie położone na Wielkim Kacku na parterze, duży balkon.