dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

640 000 zł80 m² 8 027,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych doświetlone z zachodu, północy i wschodu znajduje się w spokojnej zielonej dzielnicy Gdyni z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Karwiny II,Gdynia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje świetnie skomunikowane - Gdynia, karwiny! Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 950,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,20 m2, z widokiem na morze, blisko centrum Gdyni, położone w dzielnicy Działki Leśne. Lokalizacja: mieszkanie jest świetnie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

439 000 zł37 m² 11 801,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w Gdyni do wprowadzenia ? Świetnie trafiłeś Atuty: - po generalnym remoncie, - blisko do linii Skm, - możliwości inwestycyjne, - do zamieszkania, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Witomino,Gdynia

535 000 zł42 m² 12 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przytulne dwupokojwe mieszkanie, bardzo dobrze skomunikowane na Witominie przy ul. Pogodnej 2. Znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Leszczynki,Gdynia

649 999 zł85 m² 7 625,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Wszystko na wyciągnięcie ręki. Mieszkanie duże, bardzo ustawne i zadbane. Jest to nietuzinkowa oferta pod względem udogodnień w okolicy jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

639 000 zł53 m² 12 125,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nowa oferta W mio casa! Mieszkanie położone jest przy ulicy Podgórskiej. Dzielnica Obłuże słynie ze spokojnego charakteru i jest idealna do zamieszkania dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

995 000 zł154 m² 6 452,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Sprzedaż przestronnego mieszkania w Gdyni, oksywie, ul. Płk. Dąbka Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 144,41 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

550 000 zł54 m² 10 242,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta dostępna W mio casa. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 3 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na pierwszym piętrze w 10-piętrowym budynku przy ulicy Polskiego Czerwonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Waszyngtona 18 w Gdyni-Śródmieściu, 3 minuty piechotą do Bulwaru, 10 minut do skm. Samo serce Gdyni z szybkim dostępem do całej infrastruktury: plaża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

365 000 zł43 m² 8 580,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest kompaktowe, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sojowej w Gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane I wyposażone mieszkanie trzy pokojowe. Położone W doskonałej lokalizacji! jeden Z pokoi przechodni. Powierzchnię oferowanego do najmu mieszkania zajmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Witomino,Gdynia

700 000 zł71 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Parter domu z garażem, ogrodem i 3-piwnicami o powierzchni 71m2 w malowniczej części Witomina. Działka o pow. 295m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

1 150 000 zł72 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne przy ul. Wolności! Działki Leśne to miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty - natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Oksywie,Gdynia

380 000 zł32 m² 11 786,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwu-pokojowe na parterze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Oksywiu. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w bliskiej odległości obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 700 zł63 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Po generalnym remoncie 3-pok.mieszkanie w przyjemnej okolicy w Gdyni na Karwinach z widokiem na zieleń. Mieszkanie o pow.63,13m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

283 000 zł36 m² 7 861,11 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Syndyk w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydziałem Gospodarczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

439 000 zł26 m² 16 692 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni, wśród licznych restauracji i punktów usługowych, zaledwie 10 minut spacerem od Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

410 000 zł41 m² 10 051,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe ( 40 m2 ) z balkonem na pierwszym piętrze budynku czteropiętrowego bez windy w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje na oksywiu W gdyni Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni Oksywie. Atuty: - dwustronne mieszkanie - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

260 000 zł15 m² 17 333 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę, znajdującą się w Gdyni przy ul. Wiejskiej Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w dziesięcio-piętrowym budynku. Elewacja oraz piony wodnokanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 723 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która nie tylko nawiązuje do charakterystycznej gdyńskiej architektury, ale także oferuje wyjątkowe rozwiązania dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania 2 pokojowego w Gdyni świetnie skomunikowanego? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko skm, - duże możliwości inwestycyjne, - wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kamienna Góra,Gdynia

395 000 zł30 m² 13 079,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Witam. Oferuję do sprzedaży kawalerkę z ciekawym rozkładem pomieszczeń i osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze we wieżowcu na kamiennej górze w gdyni, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta budynek: lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyńskiej dzielnicy Witomino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

497 500 zł38 m² 13 092,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chyloni o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym wieżowcu na 11-piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 3-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

997 000 zł52 m² 19 012,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,44m2, zlokalizowanego w samym sercu Gdyni, przy ulicy Władysława IV, 38b. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Obłuże Górne,Gdynia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 na 4 piętrze, położone przy ul. Dąbka 69 w Gdyni. Blok bez windy.Lokal przeszedł remont o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Piętro domu na sprzedaż z garażem, piwnicą, ogrodem i tarasem w fantastycznej cichej i zielonej lokalizacji Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

595 000 zł35 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie obecnie jednopokojowe ( 35 m2 ) na piątym piętrze budynku pięciopiętrowego z windą w centrum wydarzeń miasta Gdynia przy ul. 3 maja. Wejście od strony podwórza- zamknięty teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł85 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 - 3 pokojowe ( 85 m2 ) z balkonem na drugim piętrze kamienicy czteropiętrowej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne przy ulicy Warszawskiej. Tylko U nas! Tereny dzisiejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia Centrum,Gdynia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu mieszkanie do wynajęcia w Gdyni Chyloni przy ul. Gniewskiej 17. Mieszkanie częściowo umeblowane. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Działki Leśne,Gdynia

419 000 zł34 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas | kawalerka | osobna kuchnia | gotowe do wprowadzenia | po remoncie | blisko centrum | Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Gdyni, przy ulicy Warszawskiej , w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 38 m2 na wynajem blisko centrum Gdyni (wzgórze Świętego Maksymiliana). 2-pokojowe mieszkanie z dużą sypialnią i salonem z aneksem kuchennym na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

575 000 zł43 m² 13 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: mieszkanie świeżo po remoncie generalnym z wymianą instalacji Przystanek komunikacji miejskiej zaledwie 3 minuty od budynku W pobliżu pełna infrastruktura (Lidl, szkoły, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

479 000 zł48 m² 9 943,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz idealnego miejsca do życia lub inwestycji? Oto propozycja, która spełni Twoje oczekiwania Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Lubawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

639 000 zł61 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 3 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze w 3-piętrowym budynku przy ulicy Ledóchowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

850 000 zł56 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży oferuję 3-pokojowe, mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące się w szczególnym - historycznym centrum Gdyni, jednocześnie 'schowane' w głębi zabudowy, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 (zgodnie z pomiarami - w kw 68m2) zlokalizowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku zbudowanego w latach 30 XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze.