dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

573 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

699 000 zł64 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i dużym tarasem | Gdynia Dąbrowa, ul. Szafranowa 8 nieruchomość : Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł44 m² 9 088,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone praktycznie w centrum dzielnicy, w bardzo spokojnej jej części, blisko parku przez który przepływa rzeka, bardzo blisko lasu i komunikacji miejskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

515 000 zł47 m² 10 969,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nieruchomość w doskonałym punkcie! widok na morze i 5 min spacerem od granicy lasu, a jednak bardzo blisko centrum dzielnicy, gdzie znajdziemy wszelkiego rodzaju sklepy. Uwaga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Gdyni Cisowej przy ul. Morskiej. Lokal w bardzo dobrym stanie, po remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Witomino,Gdynia

465 000 zł35 m² 13 270,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni Witomino. Nieruchomość o powierzchni 35 m położona jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

505 000 zł41 m² 12 198,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe, przytulne o fantastycznym układzie pomieszczeń. Po remoncie, gruntownie wysprzątane, do wejścia od zaraz! Powierzchnia 41,4m2 + 2,04m2 piwnica. Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogórze Górne,Gdynia

495 000 zł56 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas! mieszkanie 3 pokoje | pierwsze piętro | spółdzielcze-własnościowe | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

479 000 zł38 m² 12 638,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 37,90m2 składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki z prysznicem i wc, - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia | lubawska 13 | przyjazne zwierzętom Bezpośrednio od właściciela - długoterminowy najem Lokalizacja: lubawska 13, parter | Gdynia Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| 2 pokojowe mieszkanie | 4 piętro | osobna kuchnia | wyposażone | piwnica | duży balkon | gdynia | pustki cisowskie | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Pustki Cisowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie z 3 sypialniami, położone przy Parku Centralnym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Partyzantów, która łączy się z ul. Świętojańską (główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

745 000 zł72 m² 10 387,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,72 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gdyni - dzielnicy Grabówek, przy ul. Morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

529 000 zł45 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, przy ul. Zbożowej - idealne dla rodzin z dziećmi, par potrzebujących dodatkowej przestrzeni oraz inwestorów szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasickiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

479 000 zł24 m² 19 958,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie z widokiem - Kamienna Góra, gdynia oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż kawalerka (możliwość zakupu przez obcokrajowców) 23,96 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Kawalerka (27 m2) w centrum Gdyni, obok ulicy Świętojańskiej. 10 minut pieszo do morza i głównej plaży. Ciepła i słoneczna. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

639 000 zł60 m² 10 579,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Karwiny, przy ul. Poli Gojawiczyńskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w samym centrum Gdyni ul. Żeromskiego 41 Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanej i czystej kamienicy z windą. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

550 000 zł47 m² 11 702 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w Gdyni Chyloni. Dzielnica ta oferuje pełną infrastrukturę miejską i bardzo dobre połączenia komunikacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

495 000 zł53 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości To przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni łączy praktyczny układ z komfortem codziennego życia. Położone jest na 6. piętrze w budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

625 000 zł36 m² 17 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,19 m , położonego w doskonałej lokalizacji - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m , położone na 10 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Unruga 78 w Gdyni. Lokal po generalnym remoncie - wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

419 000 zł32 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Morskiej w Gdyni Dane nieruchomości: - rodzaj budynku: blok, - położenie: 2 piętro w 4 piętrowym budynku, - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

3 200 zł77 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, mieści się na parterze dwupiętrowego budynku w gdyńskiej dzielnicy Obłuże, przy ulicy Benisławskiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w wyjątkowej lokalizacji tuż przy samym lesie! To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

480 000 zł48 m² 10 084 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, zlokalizowane w Gdyni Oksywiu przy ul. Zielonej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

350 000 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z balkonem i widokiem na las - Gdynia Karwiny Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki położonej w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

619 000 zł55 m² 11 193,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie W gdyni Stylowe mieszkanie po remoncie | Gdynia Dąbrowa | Idealne dla pary lub singla ***** rozkład pomieszczeń I standard Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

2 800 zł33 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! Na wynajem piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na granicy Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana oraz Gdyni Redłowa. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pucka

Pogórze,Gdynia

499 000 zł80 m² 6 235,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w domu jednorodzinnym. Szukasz mieszkania z przestrzenią, ogrodem i własnym garażem, a jednocześnie zależy Ci na lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Gdynia

349 000 zł25 m² 13 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka blisko centrum Gdyni - idealna dla singla, pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o przemyślanym układzie, położona na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże, słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2 z osobną kuchnią- po remoncie. Sprzęt agd, meble kuchenne, armatura i sanitariaty. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

449 999 zł49 m² 9 232,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,74 m , usytuowane na 4. piętrze w budynku dziesięciopiętrowym wyposażonym w windę. Do lokalu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

465 000 zł35 m² 13 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe z wyposażeniem, tanie w utrzymaniu. Stan prawny: pełna własność. Układ: - przestronny przedpokój z pojemną szafą w zabudowie, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w kamienicy na 3-piętrze. Teren ogrodzony i zamknięty. W skład.