dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

490 000 zł37 m² 13 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Biskupa Dominika Oferta dostępna tylko u nas nie szukaj dalej i umów się już teraz na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł59 m² 10 979,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy! Gdynia Śródmieście! 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Do budynku przynależy ogród dostępny tyko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

444 444 zł45 m² 9 876,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Umeblowane, gotowe do wprowadzenia, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Gdyni przy ul. Chylońskiej, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie miejskie. Piwnica. Zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 490 000 zł121 m² 12 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 121 m . Mieszkanie położone jest na 1 i 2 piętrze świeżo wyremontowanego domu w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 64m2 w Gdyni na Kamiennej Górze w pobliżu morza. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmij ze zwierzakiem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni, blisko sklepy, skm *gdynia leszczynki mieszkanie: nieruchomość składa się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

640 000 zł37 m² 17 273,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowana w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Abrahama. Znakomita lokalizacja pod względem dostępu do terenów rekreacyjnych takich jak morze, bulwar, plaża, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

704 000 zł66 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania znajdującego się na parterze w przedwojennej kamienicy w gdyńskiej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przytulne, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na 11 piętrze, w centrum Gdyni, z przepięknym widokiem na Zatokę. Mieszkanie składa się z: uroczego salonu z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

579 000 zł42 m² 13 825,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Mieszkanie z potencjałem do życia - jasna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem + widok na morze. Świetna lokalizacja, doskonale skomunikowana i z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| 2 pokoje | wyposażone | blisko lasu | wynajem | Do wynajęcia przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, położone na 4 (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Nauczycielskiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

1 900 zł36 m² 52,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji - Gdynia Dąbrowa. Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - polecane dla inwestorów planujących wynajem długoterminowy ,krótkoterminowy lub planujący sprzedaż z zyskiem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Takich ofert nie ma wiele! Znakomicie zlokalizowane 6-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej o powierzchni 140m2. Wejście do mieszkania z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne jedno -pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia funkcjonalne, mieszkanie 3-pokojowe położone w samym centrum Gdyni przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy, w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem do 28.06.2026r. 2-pokojowe mieszkanie o pow.36m2 w Śródmieściu Gdyni na ul. Władysława IV. Mieszkanie znajduję się na 7-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1960r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

350 000 zł26 m² 13 318,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalna kawalerka w Gdyni Chyloni w komfortowej lokalizacji, zaledwie 5min od skm. Nieruchomość o powierzchni 26.28m2, składa się z salonu, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Możliwość zakupu przez obcokrajowców Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, przy ulicy płk. Stanisława Dąbka. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12m-cy+]. Mieszkanie dostępne od marca 2026. Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

420 000 zł47 m² 8 926,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na prezentację słonecznego dwupokojowego mieszkania położonego na trzecim piętrze w bloku w Gdyni (dzielnica Babie Doły) przy ulicy Ikara. Lokalizacja Babie Doły to jedna z 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne