dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 150 zł40 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w Gdyni Redlowie (osiedle Zielone). Studio 40m na drugim pietrze z winda. W pelni umeblowane, w zabudowie kuchennej lodowka z zamrazarka, kuchenka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

budynek lata 30-te, zadbana kamienica, teren ogrodzony, monitorowany, blisko Prokomu, wyremontowana klatka schodowa, mieszkanie 3-stronne, słoneczne, okna nie wychodza bezpośrednio na ul. Śląską /od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Mały Kack,Gdynia

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 znajduje się w sześciorodzinnym, ogrodzonym budynku, ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino-Radiostacja,Gdynia

255 000 zł47 m² 5 472,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

- mieszkanie narożne, słoneczne, balkon na południe, kuchnia na wschód - Własnościowe z kw, hipoteka bez obciążeń - Po remoncie, kuchnia otwarta na pokój, wszystkie okna plastikowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Apollina

Chwarzno,Gdynia

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne,ciepłe,w bardzo dobrym punkcie osiedla

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prowizję dla biura płaci właściciel nieruchomości! Na wynajem bardzo dobrze utrzymane, wygodne mieszkanie w Gdyni Wielkim Kacku. Mieszkanie 1-pokojowe, na Ip., z wiatrołapem, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Bardzo słoneczne mieszkanie - okna wychodzą na stronę południową. Kuchnia z zabudową, łazienka z wanną wyłożona terakotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

850 zł33 m² 25,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

B.ładna funkcjonalna kawalerka,umeblowana i wyposażona.Budynek z 2002r 1 piętro w centrum Dąbrowy,100m od przystanku zkm(autobusy do centrum,Oliwy,Sopotu).Koszt najmu 850zł - opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

499 000 zł98 m² 5 091,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z charakterem, zlokalizowane w "domu pilotów". Dom wybudowano w 1937r. z cegły dla urzędników służb morskich w okresie przedwojennym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy za dobrą cenę. Odświeżone, ściany pomalowne na biało, podłogi panele dobrej klasy, kuchenka elektryczna, łazienka - nowa wanna,umywalka,kompakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

215 000 zł40 m² 5 388,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie do dowolnej aranżacji, bardzo duża kuchnia do przerobienia na pokój z aneksem kuchennym od strony pn, duży pokój dzienny od strony pd z pięknym balkonem po remoncie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

560 000 zł95 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne i przestrzenne mieszkanie dwupoziomowe w prestiżowej lokalizacji. Na podłogach panele, okna pvc, zabudowa kuchni wraz ze sprzętem agd. W łazience kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

330 000 zł41 m² 8 048,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie o metrażu 41m2 z dodatkową z komórką (5m2) położone w Redłowie popularnej dzielnicy Gdyni na Osiedlu Zielonym. Ciekawa architektura, doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie jasne,zadbane blisko centrum, cicha okolica ,umeblowana i wyposażona kuchnia,łazienka z prysznicem , budynek z cegły,niskie opłaty czynsz zima ok 470 zł. lato 370 zł. kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Gdynia,pomorskie

1 300 zł74 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w dobrym punkcie Gdyni. Blisko środki komunikacji, sklepiki osiedlowe, tereny rekreacyjne. Mieszkanie zadbane, ładnie doświetlone. Kuchnia umeblowana , jest kuchenka gazowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe 50m2, w dzielnicy Wielki Kack na Fikakowie. (5 min. od obwodnicy). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowej kamienicy. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oficerska

Orłowo,Gdynia

4 500 zł113 m² 39,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, dwupoziomowy apartament z własnym ogródkiem i tarasem. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Pierwszy poziom: kuchnia z jadalnią o pow. 16 m.kw., salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

230 000 zł34 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

budynek lata 70-te, ocieplony, nowa elewacja, w pobliżu komunikacja miejska, szkoły, ośrodek zdrowia, sklepy, mieszkanie 2-stronne, słoneczne, ciche, pokoje /13 i 9/, kuchnia /6/, łazienka /3/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 150 zł46 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek położony w ścisłym śródmieściu. Blisko do dworca kolejowego, środków komunikacji miejskiej. Blisko do Skweru Kościuszki i przychodni. Mieszkanie zadbane, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ładne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe (40,5m2 powierzchnia użytkowa, 60m2 powierzchnia całkowita) w budynku Panoramy z 1998 r. na os. Fikakowo. Pierwszy poziom składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Atrakcyjne, ładnie urządzone i starannie wykończone mieszkanie w samym centrum Gdyni Orłowa; składa się z trzech niezależnych, dużych pokoi o pow. 40,40; 21,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

950 zł54 m² 17,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszaknie dwupokojowe, jasna duża kuchnia z częścią jadalną. Kuchnia umeblowana i wyposażona(meble na wymiar), lodówka, kuchenka. W pokojach dwie rozkładane wersalki, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

1 450 000 zł107 m² 13 551,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Apartament znajduje się w odnowionej przedwojennej kamienicy "Willa Albatros". Powierzchnia 107 m2 obejmuje trzy sypialnie, pokój dzienny, kuchnię z jadalnią, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Niezależna kawalerka do adaptacji, w ramach przygotowania sobie mieszkania do użytkowania zwolnienie z opłat za wynajem na okres 2 lat. Bardzo dobry punkt!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

1 270 000 zł121 m² 10 522 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładny, pełen słońca apartament z klimatem , spokojny i przestronny, zlokalizowany na ostatniej , 3-ciej kondygnacji kameralnego zespołu mieszkalnego w Gdyni Orłowie. Do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po generalnym remoncie, kuchnia otwarta na pokój ( umeblowana i wyposażona) W kuchni meble na wymiar, lodówka, kuchenka. W pokoju duża szafa typu Komandor. Łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

750 zł30 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z kuchnią i łazienka z wc. Kuchnia umeblowana i wyposażona, pokój pusty. Łazienka z wanną w jasnych kafelkach. Mieszkanie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narcyzowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam dużą kawalerkę - 32 m w Gdyni Witominie. Widok boczny na zatokę! Mieszkanie powiększone o przedpokoik powstały z powiększenia o część korytarza (dzierżawa od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 150 zł36 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- polecamy - Bardzo dobry punkt, centrum miasta, wszystko "pod ręką". Mieszkanie 36m2, 2-pokojowe /pokoje osobne/, 1-stronne, z widokiem na Zatokę i panoramę Gdyni. Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

237 000 zł60 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na pierwszym piętrze. Salon połączony z aneksem kuchennym. Cicha lokalizacja i spokojne sąsiędztwo. W pobliżu przystanek autobusowy, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

305 000 zł70 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Nowy budynek z 2002r, położony w II lini zabudowy. Mieszkanie ze skosami w salonie i w kuchnio pow.użytkowej 59,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

145 000 zł37 m² 3 950,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie ciche, słoneczne / południowy - zachód/, centrum Grabówka na wysokości Kauflandu. 2 niezależne ustawne pokoje, na podłogach panele, kuchnia, łazienka z wc - po remoncie - ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam lub zamienię na dwa mniejsze - mieszkanie j.w. - wspaniała lokalizacja wszędzie bardzo blisko (komunikacja , handel ,szkoły ,zdrowie,policja,parafia ,taxi itp. ) - słoneczne - przestronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oficerska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł113 m² 26,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

120 000 zł29 m² 4 095,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W programie rodzina na swoim! Kawalerka z oddzielną kuchnią oraz balkonem w doskonałej lokalizacji! W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się całe zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kamienica i klatka w dobrym stanie/, mieszkanie po kapitalnym remoncie ,zaaranżowane oraz wykończone w nowoczesnym stylu. Salon o pow. 21 m2 - na podłodze panele, ściany cekolowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

385 000 zł64 m² 5 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie zlokalizowane w domu czterorodzinnym, w Orłowie Nadmorskim. Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, korytarz. Wyskość mieszkania - 3,10 m. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

285 000 zł63 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie po remoncie ,zaaranżowane oraz wykończone w nowoczesnym stylu. Salon o pow. 27 m2 - na podłodze panele, ściany cekolowane, kuchnia w gustownej zabudowie - na podłodze kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie (46m2) w spokojnej okolicy, całkowicie umeblowane, na 1 piętrze. Składa się z dwóch pokoi (15m2; 13m2), na podłogach panele, ściany gładzone, malowane. Kuchnia (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

355 000 zł56 m² 6 373,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja! budynek lata 70-te, spokojne miejsce, mieszkanie 2-stronne, słoneczne /południowo - zachodnie/, dobrze utrzymane, przestronne, pokoje /23,11,9/, jasna kuchnia /6/, łazienka /4/ po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

163 000 zł39 m² 4 222,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z balkonem zlokalizowane na osiedlu mieszkalnym w Gdyni Chylonii. Mieszkanie zadbane, składa się z dwóch pokoi , kuchni z prześwitem na pokój dzienny, łazienki.