dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

539 000 zł52,70 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,23 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem położonego na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Gdyni Pogórze przy ulicy Mieszkowskiego. Warunki najmu Najem 2 300 zł, kaucja 2 300.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł27 m² 13 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Kawalerka na start lub pod inwestycję - świetna lokalizacja w Gdyni! Na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Okazja inwestycyjna - ustawna kawalerka Z świetnym skomunikowaniem! mieszkanie: na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2. Lokal składa się z : - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,40 m² 17 280,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum miasta - zarówno na własne potrzeby, jak i pod inwestycję. Lokal o powierzchni użytkowej 32,2 m mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesna przestrzeń w sercu Gdyni! - Lokal pod Gdynia, ul. Partyzantów | 72 m | Parter | Dostępny od września 2025 Materiały wizualne zawierają propozycję aranżacji przestrzeni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł97,50 m² 9 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 97.5 m2 w Gdyni przy ul. Warszawskiej (działki Leśne). Atuty - 7 minut pieszo na Świętojańską, skm Wzg Św. Maksymiliana 9 minut pieszo, -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł38 m² 15 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,50 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,5 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy strażackiej 5 W Gdyni na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

To mieszkanie daje więcej przestrzeni i możliwości niż wiele ofert w tej cenie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach. Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy. Niewątpliwym atutem jest szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (działki Leśne). W jego skład wchodzą: - salon - pokój - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł39 m² 14 589,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje W świetnej lokalizacji- gdynia grabówek. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej części Gdyni- przy ul. Morskiej, na granicy Gdyni Głównej. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł64,94 m² 9 131,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta mieszkania W naszym biurze Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz osobną kuchnią w świetnie skomunikowanej części Gdyni - oferta dostępna tylko w naszym Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,20 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie po remoncie w Gdyni-Karwiny III o pow.48,2m2. Nieruchomość o pow.48,2m2 składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem i WC oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł95,86 m² 7 813 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Uwaga zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonu Mieszkanie bezczynszowe 95,86 m z balkonem - Gdynia, ul. Krawiecka Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39 m² 10 743,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie W spokojnej okolicy domów jednorodzinnych I lasu W małym kacku Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - lokalizacja - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość komunikacji miejskiej - Funkcjonalny układ pomieszczeń - 15 minut spacerem do morza.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,50 m² 8 387 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie + garaż tylko U nas - wygodne drugie piętro - dostępne od ręki - budynek po termomodernizacji - spokojna okolica - doskonale skomunikowane - pełna infrastruktura handlowo-usługowa -.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,59 m² 16 047,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w Gdyni Orłowo przy ul. Cyprysowej. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, wybudowanym w 1935 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta z kategorii zamieszkaj lub zarabiaj w topowej lokalizacji w Gdyni. Atuty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok. mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł48 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Gdyni o pow. 48m2. Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł53,10 m² 16 101,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni położone w spokojnej części Kamienna Góra ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Świetna lokalizacja pierwsza lina zabudowy pasu nadmorskiego, 300.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43 m² 10 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Skontaktuj się Millennium Nieruchomości prezentuje: 2 niezależne pokoje | 1 piętro | balkon | blisko skm | 43 m | Gdynia Wejherowska Na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,92 m² 11 039,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdynia Pustki Cisowskie ul. Borowikowa, 2 pokoje 1900 zł + 600 zł latem /900zł zimą Mieszkanie słoneczne z duży balkon. Bardzo dobra lokalizacja do centrum Gdyni 15 min (7,9 km). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł43,23 m² 13 647,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność. Ogromne możliwości inwestycyjne! lokalizacja: ulica Świętojańska to.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47 m² 16 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w pobliżu stacji skm Chylonia. Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne. Stan prawny to własność, jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł27,03 m² 12 541,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 27,03 m2, mieszcząca w budynku usytuowanym w Gdyni Leszczynki, przy ul. Opata Hackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka - umeblowane, wyposażone atuty: lokalizacja: doskonale skomunikowane,.