dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

1 900 zł47 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu zamek w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie, w otulinie Parku Krajobrazowego. Cały teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny,Gdynia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje | przestronne| piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł54 m² 14 823,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - po generalnym remoncie, nie wymaga nakładów finansowych - mieszkanie wykończone z dbałością o szczegóły - możliwość sprzedaży z całym umeblowaniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

459 000 zł46 m² 10 065,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

> gotowe do zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze < przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,6 m2 usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowo wyremontowane mieszkanie, którego największym atutem jest jego świetna lokalizacja w samym centrum nadmorskiego miasta Gdynia. Komfortowy, czysty, wyposażony apartament przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

580 000 zł55 m² 10 471,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55.39m2 w Gdyni Redłowie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie Wnętrze apartamentu składa się z: - salonu, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

1 300 000 zł90 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrym punkcie Gdyni. Nieruchomość położona w jednym z najlepszych punktów usługowych miasta, w odległości około 1 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

849 000 zł78 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 duże ogromne pokoje, do remontu -> idealna przestrzeń dla dużej rodziny lubiącej przestrzeń lub dla inwestora planującego podzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witomińska

Gdynia,pomorskie

749 000 zł67 m² 11 129,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Oferuję spore, słoneczne 67m2, 4 pokojowe mieszkanie/ apartament z balkonem dostępnym z 2 pokoi od strony południowej Duży, słoneczny salon również od strony południowej Widok z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie Gdynia Grabówek. 3 piętro, 2 pokoje niedaleko Uniwersytetu Morskiego, przystanek autobusowy pod samą klatką. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

415 000 zł31 m² 13 233,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która nie tylko nawiązuje do charakterystycznej gdyńskiej architektury, ale także oferuje wyjątkowe rozwiązania dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z pokojem,salonu,sypialni z zabudową komandor ,i przedpokoju z zabudową.Łazienka z wanną I pralka.Kuchnia z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

629 900 zł59 m² 10 604,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży ustawne, ciepłe mieszkanie położone na osiedlu w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Karwiny. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

699 000 zł57 m² 12 184,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: budynek usytuowany jest w doskonałej lokalizacji. Pełna infrastruktura dająca wygodę życia: centrum handlowe Riviera, uniwersytet wsb, urząd Miasta, centrum handlowe Batory, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

460 000 zł60 m² 7 653,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gdynia Obłuże - jedna z największych i stale rozwijających się dzielnic - dobrze skomunikowana , z wygodnym dostępem do Oksywskich plaż , bogata w ośrodki kultury , nauki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

259 000 zł16 m² 16 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w Gdyni Chyloni przy ulicy Lubawskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 10-cio piętrowym bloku z lat 70 i składa się z przedpokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Leszczynki,Gdynia

410 000 zł38 m² 10 733 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2 m2, które składa się z osobnej sypialni, przestronnego pokoju dziennego oraz oddzielnej kuchni. To doskonałe miejsce dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny,Gdynia

609 000 zł63 m² 9 651,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokoje | do wejścia| | piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania? Prezentujemy świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Leszczynki, zaledwie kilka kroków od komunikacji autobusem oraz 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

695 000 zł51 m² 13 503 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bliskość lasu i morza. Cicha i spokojna okolica. Redłowo jest jedną z ciekawiej usytuowanych dzielnic Gdyni, rozciągając się pomiędzy główną arterią i rezerwatem przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Obłuże,Gdynia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem niezależny domek O powierzchni 55 M2 znajdujący się W gdyni obłuże dom: do wynajmu proponujemy samodzielny domek. Domek składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielonej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

535 000 zł53 m² 10 075,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kupujący nie ponosi opłat związanych z pracą agencji. Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle przyjemne i funkcjonalne mieszkanie, na świetnie skomunikowanej i bogatej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

399 000 zł40 m² 10 025,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie po remoncie blisko do plaży w Gdyni, dzielnica Obłuże. Atuty nieruchomości: - ładny widok z 11. piętra - świeżo po remoncie generalnym - nowa zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jałowcowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

450 000 zł46 m² 9 887,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość 45,51m2 na 1 pietrze do zamieszkania od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia zamknięta, - pokój gościnny z balkonem, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

2 300 zł37 m² 61,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 37,4m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia z oknem, sypialnia, łazienka z prysznicem i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

759 000 zł67 m² 11 277,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m2, usytuowane na 5 piętrze budynku, położone w dzielnicy Działki Leśne, blisko centrum, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Leszczynki,Gdynia

530 000 zł53 m² 10 060,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie, w kameralnej lokalizacji Gdynia Leszczynki, znajdujące się na granicy z Grabówkiem. Mieszkanie zlokalizowane jest 5mim piechotą do głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Redłowo,Gdynia

630 000 zł53 m² 11 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią o powierzchni 53,02m2. Mieszkanie składa się z Sypialni, przestronnego salonu z balkonem, oddzielnej Kuchni, łazienki oraz Holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

999 000 zł69 m² 14 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie gdynia kamienna góra mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 69,18m2, które usytuowane jest na II piętrze w III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 3 pokojowgo mieszkania zlokalizowanego w najlepiej skomunikowanej części miasta Gdyni, dzielnicy Mały Kack. Lokalizacja ta to niewątpliwe udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie 3 - pokojowe Z bezpłatnym miejscem postojowym blisko centrum gdyni lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

4 700 zł68 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: lokal usługowy zlokalizowany jest w Gdyni w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra przy ulicy Ignacego Krasickiego 45, w niedalekiej odległości od Bulwaru Nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej dzielnicy Gdynia Obłuże. Osiedle na którym znajduje się mieszkanie, jest kameralne, co sprawia, że jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krótka

Witomino,Gdynia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W love at home! Wynajmę atrakcyjne, ciche mieszkanie trzypokojowe w urokliwej dzielnicy Gdynia Witomino, zlokalizowanej na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cena 2300 zł metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, bardzo słoneczne (południe i zachód), położone na 1 piętrze w budynku z 1980 roku, zlokalizowane w Gdyni, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 600 zł19 m² 85,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę na 4 piętrze w budynku z windą położonym nieopodal Urzędu Miasta i Al. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetnie zlokalizowane mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 38 m2 składające się z następujących pomieszczeń: jasna z dużym oknem, przestronna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajowa

Witomino,Gdynia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Gdynia dzielnica Witomino , wystarczy przejść kilkadziesiąt metrów spacerem i jesteśmy w lesie - Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, rezerwacie Kacze Łęgi , ucieszy to sympatyków aktywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

499 000 zł54 m² 9 292,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość nadaje się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycje. Blok usytuowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu długoterminowego dwupokojowego apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowej lokalizacji - historycznej Kamienicy Konstantego przy ulicy.