dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chwarznieńska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

777 864 zł74 m² 10 441,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wendy

Śródmieście,Gdynia

823 000 zł48 m² 17 181,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Gdyni - Twoje Miejsce nad Morzem! Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty zakupu mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

5 700 zł69 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 69,08 m2, położony w prestiżowym kompleksie Riwiera Orłowska, bezpośrednio przy linii brzegowej morza, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

965 000 zł74 m² 12 953 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo uroczego, przytulnego, funkcjonalnego, urządzonego "ze smakiem" trzypokojowego mieszkania w Chwarznie-Wiczlinie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

829 000 zł52 m² 16 034,80 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie Altus w Gdyni - Redłowie. To miejsce, które łączy w sobie nowoczesną architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chwarznieńska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

399 872 zł38 m² 10 523 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chwarznieńska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

668 720 zł74 m² 8 976,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

1 279 000 zł112 m² 11 419,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wystawiam na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo słoneczne mieszkanie. Mieszkanie narożne, z dziennym światłem od wschodu z tarasem, południowo usytułowanym balkonem oraz oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Działki Leśne,Gdynia

3 500 zł58 m² 60,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne- w otulinie lasu Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł51 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowe, eleganckie mieszkanie wykończone z najwyższej jakości materiałów - z meblami i podłogami z naturalnego drewna, kwarcowymi blatami w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

5 000 zł77 m² 64,85 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Nowe mieszkanie | Piękny widok | Dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: lokal składa się z: * pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Pogórze,Gdynia

899 600 zł67 m² 13 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Stylowe i przestronne mieszkanie z ogrodem | Gdynia Pogórze - prestiżowe osiedle Ogrody Tesoro Zamieszkaj w miejscu, gdzie elegancja spotyka komfort, a każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 170 000 zł84 m² 13 893,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament z charakterem przestrzeń, komfort i domowa elegancja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,21 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 066 483 zł95 m² 11 216,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje 95 m balkon 7,07 m 2. piętro termin wydania 1 kwartał 2027 stan deweloperski Cena brutto: 1.066.5oo zł OSIEDLE i APARTAMENT Nowoczesne, samowystarczalne osiedle w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

6 300 zł60 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: piękny apartament w kameralnym zaciszuwygodna przestrzeńwidok na zieleń Apartament: 2 pokoje, 60 mkw.Odrębna kuchniaWygodna, duża łazienkaDuży balkon z widokiem bezpośrednim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 035 000 zł82 m² 12 583,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle & apartament Nowoczesne, komfortowe, zaprojektowane na samowystarczalne osiedle z myślą o współczesnym stylu życia. Łączy funkcjonalność z wysoką estetyką i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fleszarowej-Muskat

Karwiny,Gdynia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Wynajmę, 48m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, winda, miejsce postojowe w cenie. Budynek z 2015 roku. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2- pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budownictwie blisko centrum gdyni mieszkanie: do wynajęcia gotowe mieszkanie o powierzchni 46 m2,zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

4 708 066 zł166 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

166,3 m || 4 pokoje || 16 piętro z 16 || Miejsca w hali || Komórki lokatorskie Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż podobne nieruchomości - również niepublikowane tel. Doradca ds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

2 290 000 zł102 m² 22 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

101,8 m || 3 pokoje || 3 piętro z 3 || możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne inne lokale || Odbiory 3 kwartał 2026 Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż podobne nieruchomości - również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

848 347 zł77 m² 10 979 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Postaw na komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni. Powierzchnia: 66.75m2 1. Salon z aneksem kuchennym - 21.60m2 2. Przedpokój - 10.0m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

635 193 zł63 m² 10 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020