dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berberysowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

550 zł61 m² 9,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Gdynia Pustki Cisowskie, 2 pokoje w mieszkaniu 3-pokojowym (1 pokoj zamkniety -nieuzywany), w malowniczej i cichej dzielnicy, otoczonej lasem.Z dużym balkonem na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

264 713 zł45 m² 5 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta developera - Mieszkania zlokalizowane w Gdyni Dąbrowa przy ul. Sojowej o powierzchni od 40 m2 do 94 m2. Lokale w stanie deweloperskim obejmujące drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Cisowa

Cisowa,Gdynia

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest W pelni umeblowane,kuchnia wyposazona ,nowe okna,nowe antywlamaniowe drzwi glowne,telefon do aktywacji. Cena+ wyjsciowa 900 zlotych+oplaty , do negocjacji W zaleznosci od dlugosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

600 000 zł106 m² 5 652,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 106,14 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze składające się na I poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

281 003 zł49 m² 5 750,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkania zlokalizowane w Gdyni Dąbrowa przy ul. Sojowej o powierzchni od 40 m2 do 94 m2. Lokale w stanie deweloperskim obejmujące drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

283 941 zł45 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Umowa z deweloperem. Inwestycja składa się z zespołu apartamentów zlokalizowanych w Gdyni Wielkim Kacku. Bliskie sąsiedztwo lasów, doliny rzeki Kaczej oraz Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

360 000 zł62 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie w Gdyni Fikakowie (wielki Kack). Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,1 m2. 2 piętro w trzypiętrowym bloku. Stan mieszkania bardzo dobry, po remoncie, wycekolowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

193 000 zł38 m² 5 078,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okna skierowane na południe. Czynsz lato-250zł, zima-360zł. Z funduszem remontowym. Wszystko blisko usytuowane : skm ,mzk ,bank Millenium ,apteka ,sklepy ,markety ,taksówki ,pizzeria ,bary ,hotel .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

200 000 zł43 m² 4 644,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe,jasne,w spokojnej okolicy,w pobliżu markety,park,szkoła,przedszkole,żłóbek,plac zabaw,komunikacja zkm,skm

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

345 000 zł60 m² 5 788,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Witomino-Leśniczówka urokliwa, spokojna, zielona doskonale skomunikowana dzielnica Gdyni. Najładniej położony blok na osiedlu. Idealne miejsce zarówno dla młodych ludzi z dziećmi ( szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częsciowe umeblowane z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, łazienka, osobno ubikacja, przedpokój oraz dwa pokoje. Do dyspozycji najemcy jest również piwnica i miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

136 000 zł26 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka zlokalizowana na II piętrze cztero-piętrowego budynku w Gdyni przy ulicy Morskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 16 m2 z którego wchodzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze czteropiętrowego budynku z cegły, o powierzchni użytkowej 32m2. Lokal składa się z dużego przejściowego salonu, mniejszej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 800 zł71 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, trzypokojowe 71 m2. Mieszkanie na pierwszym poziomie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym wraz z jadalnią, salonu z wyjściem na balkon, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

225 000 zł50 m² 4 491,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze budynku z cegły. W pokojach i przedpokoju parkiet bukowy w dobrym stanie, na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 350 zł51 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, gdynia Obluze, ul. Adm. J Unruga 82, 53m2, 3 pokoje czesciowo umeblowane, kuchnia umeblowana kuchenka z płytą elektryczną, okap, lodówka z zamrażarką , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, słoneczne, dwustronne, estetycznie i funkcjonalnie w mieszkanie po kapitalnym remoncie. Budynek ocieplony, w najbliższej okolicy sklepy, szkoła, plac zabaw, przedszkole, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nasłonecznione, w dogodnym położeniu - w pobliżu sklepów, poczty, banków i środków komunikacji. Wyposażenie: pełne umeblowanie, pralka, kuchenka, ciepła woda, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

328 548 zł58 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta developera - Atrakcyjne mieszkanie o pow. 57,64 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze składające się z salonu z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone w spokojnej części Gdyni, w niedalekiej odległości od morza. Pełna infrastruktura, dobry dojazd do centrum miasta. Mieszkanie składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta bez pośredników! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na 2 piętrze o całkowitej powierzchni 60m2 , składające się z salonu o powierzchni 29m2 ( z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w elementarny sprzęt agd, po remoncie. Kuchnia jasna. Idealna oferta dla pary, także z dzieckiem. Nie dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z klimatem na Karwinach, w budynku zlokalizowanym tuż przy przystanku autobusowym i trolejbusowym przy głównej, dwupasmowej arterii łączącej Gdynię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

231 897 zł40 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży- oferta developera Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku w Gdyni Dąbrowej przy ul. Sojowej. Lokal o powierzchni 40,33 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

277 695 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro sprzedaży - oferta developera Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku w Gdyni Dąbrowej przy ul. Sojowej. Lokal o powierzchni 50,49 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

285 833 zł50 m² 5 750,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku w Gdyni Dąbrowej przy ul. Sojowej. Lokal o powierzchni 49,71 m2 składający się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

283 360 zł49 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku w Gdyni Dąbrowej przy ul. Sojowej. Lokal o powierzchni 49,28m2 składający się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę od 1 listopada 2-pokojowe, ciepłe mieszkanie na Karwinach II, usytuowane na 2 piętrze 4-pietrowego bloku. W sąsiedztwie szkoła, basen, przychodnia. Dogodna komunikacja miejska. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

559 598 zł94 m² 5 950,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży- oferta developera Mieszkanie zlokalizowane na Ivpiętrze w IV piętrowym bloku w Gdyni Dąbrowej przy ul. Sojowej. Lokal o powierzchni 94,05 m2 składający się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

225 000 zł51 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek po remoncie, docieplony, nowa elewacja, nowa inst.elektryczna, inst.wodna, własna kotłownia, własny monitoring. Niskie koszty utrzymania- lato 300, zima 400zł. Mieszkanie po remoncie - instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

341 757 zł58 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku w Gdyni Dąbrowej przy ul. Sojowej. Lokal o powierzchni 58,42 m2 składający się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

265 766 zł45 m² 5 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży- oferta developera Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku w Gdyni Dąbrowej przy ul. Sojowej. Lokal o powierzchni 45,43 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

370 000 zł72 m² 5 127,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Atrakcyjne mieszkanie o pow. 72,16 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze składające się z salonu z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Karwiny,Gdynia

600 zł12 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

pokój umeblowany ,z dostępem do kuchni i łazienki, tv-kablowa ,internet w pobliżu przystanek zkm, dla studentki lub samotnej pani 600zl mies + kaucja tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

323 680 zł58 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Atrakcyjne mieszkanie o pow. 57,80 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze składające się z salonu z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

199 440 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta dewelopera - Atrakcyjne mieszkanie o pow. 33,24 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze składające się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

249 999 zł42 m² 5 952,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42 m2 na I piętrze cztero piętrowego bloku z lat 70-tych. wewnętrzne. Lokal mieszkalny składający się z pokoju dziennego o pow. ok. 18 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

widok z balkonu na park krajobrazowy,druga strona mieszkania ma widok na park. parking obok budynku. oplaty dodatkowe czynsz [ok. 270 Pln] ,energia elektryczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam od zaraz! Cena do malej negocjacji. Spokojne osiedle, zamknięte. Możliwość korzystania z działki. Dwa duże pokoje, duża łazienka, kuchnia i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, piętro II/VI, winda, balkon, piwnica, dobra lokalizacja, kom. miejska, centr. handlowe, szkoła, przedszkole, przychodnia w pobliżu. Stan mieszkania dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeznaczone dla studentów ( 4 os.) Dwupokojowe umeblowane mieszkanie o pow.57m2 przy ul.Śmidowicza dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i trómiejską obwodnicą.Jasna osobna.