dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni - styl, komfort i lokalizacja, której szukasz Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność z klimatem nadmorskiego miasta. Oferujemy piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 999 000 zł73 m² 27 383,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: gdynia Orłowo prestiżowa lokalizacja w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina przestronny apartament 73 m z funkcjonalnym układem prywatne miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33m2 w Gdyni na Karwinach po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym budynku z 1985r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny, albo pary. Lokalizacja: wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, masz w zasięgu krótkiego spaceru. Edukacja, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży ładne , słoneczne mieszkanie, 42 M2 na IV piętrze w budynku z windą.Znajduje się ono w Redłowie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne mieszanie o powierzchni 72m2, położone na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Gdyni -pustki Cisowskie. Idealna propozycja na wynajem dla firmy jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym sercu Gdyni w nowoczesnej inwestycji Bank Polski 1929 położonej przy ul. 10 lutego. Usytuowanie budynku w centrum tętniącego życiem miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

415 000 zł38 m² 10 978,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9. piętrze w budynku z windą, znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Gdyni - Witominie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Władysława IV 1. Mieszkanie znajduje się od strony zachodniej, co sprawia, że jest bardzo jasne. Posiada zabudowany balkon, co jest atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie z urzekającym widokiem na gdyński port, idealne dla pary. Lokal mieści się w samym sercu Gdyni, więc jeśli chcesz podjąć pracę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

515 000 zł54 m² 9 529,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! gotowy dochód od zaraz! Stabilne 9% roi. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie. Mam do zaprezentowania mieszkanie, które daje wybór. Jest stworzone dla rodziny albo pod inwestycję , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: gustownie urządzone, w pełni wyposażone mieszkanie, lokalizacja doskonała dla osób poruszających się komunikacją miejską, możliwość korzystania z prywatnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 630 000 zł49 m² 33 401,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 48.8 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki w Gdyni Orłowie. Wszystkie zdjęcia oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

449 000 zł46 m² 9 824,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - budynek pod lasem - Gdynia Obłuże! lokal - składa się z trzech oddzielnych pokoi (z salonu wyjście na balkon od strony południowo-zachodniej), na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

4 500 zł46 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Właściciel rozpatrzy wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

3 499 000 zł115 m² 30 426,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu Apartament przy Parku Centralnym - Kwintesencja Gdyni. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowcowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 1-pokojowe mieszkanie z widokiem na las! Mieszkanie o pow.32m2 znajduję się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 900 zł42 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widokowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.42,14m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

849 000 zł108 m² 7 846,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Są mieszkania poprawne. I są takie, które zostają w głowie od pierwszego wejścia. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż przestronne, trzypoziomowe mieszkanie o powierzchni 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

609 000 zł72 m² 8 505,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Dąbrowie o pow.56,5 m2. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993r. W skład mieszkania wchodzą : trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 580 000 zł49 m² 32 377,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą nowego, przepięknego apartamentu z ogródkiem w Orłowie, na najbardziej kameralnym, prestiżowym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: dom usytuowany jest na granicy dzielnic Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa, przy ul. Hallera. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantyszka

Grabówek,Gdynia

2 000 zł32 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Po generalnym remoncie dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku o pow.32,16 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowy apartament w dzielnicy Gdynia Oksywie. Położony jest on w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Nasypowej 9. Nieruchomość o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł48 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością udokumentowania zarobków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

899 000 zł55 m² 16 450,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

3 699 zł99 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99 m , położone w Śródmieściu Gdyni przy ul. Chrzanowskiego, w odległości ok. 5 minut spacerem od Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 449 000 zł46 m² 31 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Gdyni przy przy ul. Władysława IV , w bloku z windą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (przejściowy), dwóch sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie, po remoncie, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo - 42m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, piwniczka, miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

3 699 000 zł111 m² 33 186,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Penthouse w sercu Gdyni. Stan prawny: pełna własność. 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (w cenie 200 000 pln), poznaj apartament, który redefiniuje pojęcie.