dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Działki Leśne,Gdynia

1 100 zł43 m² 25,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 02 kwietnia 2012 Budynek w okolicy Trójmiejskiego Parku ( odległość ok. 50 m ), widok z balkonu na las Zadbane mieszkanie, okna pcv, panele podłogowe, nowe grzejniki, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

498 000 zł80 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowe, częściowo urządzone mieszkanie 4pokojowe na drugim piętrze ,zlokalizowane na osiedlu Sokółka w Gdyni. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia ,ustawne, bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzy pokoje 21,17 i 6,5m ,kuchnia umeblowana,garderoba,podłogi-naturalne drewno,okna pcv,duża loggia,łazienka-kafle.Mieszkanie zadbane,ciepłe,w bardzo cichej okolicy.Przystosowane dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 40 m2 mieszkanie w Gdyni okolice Wzgórza Św. Maksymiliana. Mieszkanie 2-pokojowe, z oddzielna kuchnią i łazienką, świeżo odświeżone, na drugim piętrze. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 200 zł41 m² 29,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, jasne mieszkanie w Gdyni Witomino - osiedle mps. Cicha, spokojna lokalizacja, doskonale skomunikowana, 2 min do przystanków autobusowych (ok.10 min do centrum) a także blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe po kompletnym remoncie do wynajecie w centrum Gdyni. Widok na Sea Towers, 10 min. na piechote do plazy. Sklepy, szkoly, szpital, centrum handlowe, restauracje w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Karwiny,Gdynia

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ładne, czyste i bardzo ciepłe mieszkanie 65m2, południowo-zachodnie, bardzo słoneczne; 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, przedsionek, balkon. Kuchnia w kaflach w zabudowie, we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

755 000 zł80 m² 9 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 80 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu gdyńskiego parku krajobrazowego w sąsiedztwie wzgórza bernardowo na malowniczym osiedlu Cadena Park Cadena park znajduje się 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażona kawalerka w centrum w Gdyni do wynajęcia od zaraz. 800 zł/ m-c + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! mieszkanie przestrzenne- wys. 2.80M. Ustawny pokój O pow. 20 M2 (możliwość pozostawienia mebli). Osobna kuchnia Z dużym oknem I wyposażeniem (zabudowana pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

449 000 zł71 m² 6 300,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w willi położonej przy lesie (trójmiejski Park Krajobrazowy) na Karwinach. Cicha i spokojna okolica. Willa ukończona w roku 2010, posiada ogród oraz hale garażowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

700 zł70 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

wiezowiec,parter

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w spokojnej dzielnicy Wielkiego Kacka. Kompletne wyposażenie (przedpokój,łazienka,aneks kuchenny).Pokój dzienny do umeblowania przez najemcę.Miesięczne koszty eksploatacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Gdyni - Śródmieście. 27m2 (obok centrum Kwiatkowskiego) (1 pokój, kuchnia, łazienka). Umeblowane W wyposażeniu (lodówka, pralka, telewizor, mikrofala) tv-kablowa, internet Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 000 zł31 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Gdyni Chyloni 31 m3 - cicha, spokojna, ciepła, po remoncie (nowe okna, panele podłogowe, kafle w kuchni), samodzielne (pokój+kuchnia+przedpokój+łazienka) umeblowane. Blok mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Plyta redlowska / gdynia -do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie 36 m2 , kuchania, łazienka , Mieszkanie jest umeblowane i wyposazone w sprzet agd- rtv-pralka, lodówka, telewizor, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

332 500 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie (66,5m2) w super stanie,bardzo funkcjonalne i ciepłe z dwustronna wystawą słoneczną przez cały dzień, z ładnym widokiem na półwysep Helski,Port, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka w dzielnicy Leszczynki , niedaleko Akademii Morskiej. Mieszkanie o pow. 25 m2: pokój, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój i loggia. W pokoju znajduje się łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w super stanie,bardzo funkcjonalne i ciepło z dwustronna wystawą słoneczną przez cały dzień, z ładnym widokiem na półwysep Helski,Port,Sea Towers, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Cisowa

Cisowa,Gdynia

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok mieszkanie w pełni umeblowane , w spokojnej dzielnicy , blisko szkoła, przedszkole , sklepy, zkm, skm. Wolne od zaraz. Opłaty 1000 zł + media oraz czynsz ( zimowy ok 580, letni ok 400zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Obłuże

Obłuże,Gdynia

247 000 zł53 m² 4 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Pilnie, bez pośredników sprzedam 3-pokojowe, bardzo ciepłe i słoneczne mieszkanie w Gdyni, 53 m kw: duży pokój 20 m kw, jasna kuchnia, oddzielna łazienka i wc. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia komfortowo wykończony i umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 45 m2 na strzeżonym i monitorowanym osiedlu w Gdyni (altoria). Bardzo dobre położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chylonia

Chylonia,Gdynia

187 000 zł39 m² 4 794,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

widok na poludnie na moreny. kuchnia z przestrzenia na pokoj.okna dobre nie wymieniane.mieszkanie do zamieszkania.cieple.parkiet. lazienka z prysznicem. rzeczy w domu pozostaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

950 zł37 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nasłonecznione, w pełni umeblowane i wyposażone do wynajęcia od zaraz. Bardzo dogodne położenie, w pobliżu centrum handlowego, poczty, sklepów, banku i środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem do maja 2012! Sea Towers to wielokondygnacyjny budynek apartamentowy usytuowany przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Wyjątkowa lokalizacja obiektu, kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz samodzielne mieszkanie po remoncie (28 m3) w Gdyni przy ul. Chylońskiej. Stan idealny (nowe podłogi, po malowaniu i cekolowaniu, nowe baterie, kafelki w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

800 zł38 m² 0,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe skromnie umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m kw. do wynajmu, z możliwością pierwszeństwa do zakupu. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Raduńska

Chylonia,Gdynia

600 000 zł84 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bardzo ladny apartament z 2 tarasami i balkonem. Z duzego tarasu wyjscie na ogrod z wieloma krzewami i drzewami. Piwnica wykafelkowana. Alarm. Miejsce parkingowe w podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Cisowa

Cisowa,Gdynia

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest W pelni umeblowane,kuchnia wyposazona ,nowe okna,nowe antywlamaniowe drzwi glowne,telefon do aktywacji. Cena+ wyjsciowa 900 zlotych+oplaty , do negocjacji W zaleznosci od dlugosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł80 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w Centrum Gdyni 80m2, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Wolne od zaraz Koszt wynajmu 1100zł+300 czynsz +opłaty za gaz i prąd(wg. zuzycia latem ok. 150zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

890 zł34 m² 26,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Jasna duża kuchnia. Pokój ppokój panele podłogowe, kuchnia gumoleum, ściany tapety, łazienka glazura, terakota. Mieszkanie do zamieszkania. Opłaty lato 110/180 zima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pełni wyposażona w centrum Gdyni do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam lub wynajmę dwupoziomowe autorskie mieszkanie w Gdyni na Karwinach, z pięknym nietuzinkowym wystrojem, prezentowane w 4 polskich magazynach wnętrzarskich, oryginalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częsciowe umeblowane z dużym balkonem, oddzielna kuchnia, łazienka, osobno ubikacja, przedpokój oraz dwa pokoje. Do dyspozycji najemcy jest również piwnica i miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze czteropiętrowego budynku z cegły, o powierzchni użytkowej 32m2. Lokal składa się z dużego przejściowego salonu, mniejszej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Mały Kack,Gdynia

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo duża kawalerka 1-pok. umeblowany+kuchnia z aneksem,kuchnia umeblowana:płyta gazowa+piekarnik elek.okap,lodówka z zamrażarką,pralka.Łazienka prysznic,okna PCV. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, ciepłe trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Dąbrowej. Budynek z 1996r. roku. W okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoła, poczta, kościół, przychodnia, tesco, las i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 800 zł71 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, trzypokojowe 71 m2. Mieszkanie na pierwszym poziomie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym wraz z jadalnią, salonu z wyjściem na balkon, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie do wynajęcia w centrum Gdynii (obok centrum Kwiatkowskiego). Samodzielne, pokój z kuchnią 27m2, umeblowane, wyposażone(pralka, lodówka, mikorfala, telewizor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 350 zł51 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, gdynia Obluze, ul. Adm. J Unruga 82, 53m2, 3 pokoje czesciowo umeblowane, kuchnia umeblowana kuchenka z płytą elektryczną, okap, lodówka z zamrażarką , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, słoneczne, dwustronne, estetycznie i funkcjonalnie w mieszkanie po kapitalnym remoncie. Budynek ocieplony, w najbliższej okolicy sklepy, szkoła, plac zabaw, przedszkole, park,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij