dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł104 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

685 000 zł54 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu/trzy pokojowe (54m2) na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym tuż nad morzem. Balkon, winda, piękny widok! Z tego miejsca rozciąga się jeden z piękniejszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Chylonia Centrum,Gdynia

560 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez pośredników proszę O kontakt na email W prawym górnym rogu 2 pokojowego mieszkania o pow. 50,40 m2 położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni, nowe niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 388,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia do przesłania na maila lub telefon. Kontakt: atuty nieruchomości: mieszkanie W pełni rozkładowe - dwa oddzielne pokoje 1 piętro Z balkonem dobra inwestycja na najem krótko bądz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do 28.06.2022r. 2-pok.mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Obłuże,Gdynia

3 200 zł77 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, mieści się na parterze dwupiętrowego budynku w gdyńskiej dzielnicy Obłuże, przy ulicy Benisławskiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

315 000 zł45 m² 6 975,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na parterze trzypiętrowego bloku mieszkalnego, który mieści się na gdyńskim Oksywiu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.52m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w topowej lokalizacji przy ul. Zgoda. Nieruchomość idealnie nada się jako inwestycja, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

810 000 zł67 m² 12 039,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67.28 m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku na osiedlu Chwarzno Polanki. Lokalizacja: osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 w centrum Gdyni! Świetna propozycja zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję. Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych pokoi - zamykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

2 000 zł58 m² 34,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł35 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 35,02m2 zlokalizowane na Władysława IV w Gdyni. Mieszkanie bardzo ciepłe, widne, bez balkonu. Do wynajęcia od zaraz. Latem odbył się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł44 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Rezydencja Kino Marynarz. Niewielka odległość od estakady Kwiatkowskiego, prowadzącej do Obwodnicy Trójmiasta, umożliwia szybkie przemieszczanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Dąbrowej, w bliskiej odległości Stokrotka, biedronka i sieć drobnych sklepów osiedlowych, 2 szkoły, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

3 400 zł94 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Osiedle cadena zlokalizowane jest przy ul. Parkowej w Gdyni, w odległości ok. 3,5 km od popularnego orłowskiego molo i niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe słoneczne, ciche, przestronne z 2 balkonami mieszkanie. Osiedle fikakowo idealnie skomunikowana z wieloma częściami Trójmiasta. Blisko jest dosłownie do wszystkiego :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta dla pary lub studentów! Kwatery dla pracowników 35 zł/osoba, dla min. 4 osób! cena jeszcze do negocjacji! Mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie wynajmowane będzie od października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

425 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą tego atrakcyjnego miejsca, położonego w jednej z gdyńskich dzielnic -witomino.Ta propozycja jest fajna dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta wyłącznie w biurze Honey Home. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 mieszczące się na 3 piętrze 10 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Zbożowej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w cichej gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Wzdłuż głównej ulicy osiedla funkcjonują przydatne sklepy i usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krawiecka

Obłuże,Gdynia

1 950 zł56 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o pow.55,9m2 w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. Osiedle zamknięte, strzeżone i monitorowane całodobowo ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Redłowo

Redłowo,Gdynia

929 000 zł63 m² 14 746 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament w gdyńskim altusie Invest Komfort - 3 pokoje na II piętrze, 63m2! Miejsce w hali! Mieszkanie w tym miejscu to temat dla osób ceniących wysoki standard życia w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - gdynia centrum ul. Świętojańska. Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z nowym wyposażeniem i nowym umeblowaniem. Kamienica w najbardziej reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niska

Witomino,Gdynia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia o pow. 27m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i nowoczesne w samym centrum gdyni mieszkanie na wynajem o powierzchni 31m2. Mieszkanie znajduję się na 5-piętrze w kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty oraz meble. Doskonale skomunikowane z Gdynią, gdańskiem oraz Sopotem. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Chylonia Centrum,Gdynia

467 000 zł57 m² 8 201,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Chylonia, 3 pokoje, po generalnym remoncie, na 2 piętrze, w bloku 4 piętrowym, wysoki standard! Dwustronne z balkonem. Niedaleko obwodnicy -> idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

585 000 zł59 m² 9 982,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament umiejscowiony w cichej i spokojnej dzielnicy Obłuże, przy ulicy Jantarowej. Wykończony w wysokim standardzie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

529 000 zł38 m² 13 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w budynku będącym Laureatem na najciekawszą inwestycje Trójmiasta. Budynek Horyzonty Gdyni położony jest na wzniesieniu co daje przyjemne poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z trzema oddzielonymi pokojami. Mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielonej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Pokój pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

597 000 zł55 m² 10 898,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Prezentowana nieruchomość to jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal mieści się w kamienicy odrestaurowanej w 2009r. niemalże w centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość o metrażu 46.00m2 znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowej kamienicy w samym Centrum Gdyni. Mieszkanie składa się z: -przestronnego jasnego salonu;.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij