dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia Centrum,Gdynia

3 000 zł42 m² 71,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal o pow.41.67m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do lokalu przynależy balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 950 zł78 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:7/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

710 000 zł67 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe ( 66,6 m2 ) z balkonem na pierwszym piętrze budynku dziesięciopiętrowego z windą u podnóża gdyńskiej dzielnicy Kamienna Góra. Cena do negocjacji! Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

439 000 zł56 m² 7 867,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w Gdyni na Dąbrowie o pow. 55,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Leszczynki,Gdynia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w Gdyni na Leszczynkach. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną i wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

369 000 zł35 m² 10 530,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane 2-pok.mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 35,04m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowana kawalerka w Gdyni na Działkach Leśnych o pow.28m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dobrze utrzymanej kamienicy. Wejście do mieszkania od drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodworcowa

Gdynia,pomorskie

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wielkim Kacku przy ulicy Starodworcowej. Jest to cicha i spokojna okolica, otoczona lasami, ale również świetnie skomunikowana. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

450 000 zł44 m² 10 299,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

!kupuj bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji mistral z 2016 roku, dewelopera ecolan. Umeblowane, wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sochaczewska

Mały Kack,Gdynia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 59m2 w Gdyni na Małym Kacku na nowym os. Kamerata. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Budynek z windą z 2019r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Witomino

Witomino,Gdynia

315 000 zł30 m² 10 663,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Gdynia witomino Na sprzedaż oferujemy kawalerkę w spokojnej i cichej dzielnicy Gdyni, polanki witomińskiej. Lokal o powierzchni 25.90 mkw z ekspozycją okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chylonia

Chylonia,Gdynia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Chyloni. W 3 minuty dotrzesz piechotą do przystanków zkm i skm, a stąd do centrum Gdyni w 10 minut. Do Helu w ciągu godziny pociągiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chylonia

Chylonia,Gdynia

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

315 000 zł47 m² 6 745,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokoje w spokojnej okolicy blisko skm. Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni na Chyloni. Doskonale skomunikowane, 11 minut pieszo do przystanku skm Leszczynki i ten sam czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

479 000 zł51 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż o pow. 46,23m2 w Gdyni na Pogórzu. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Witomino,Gdynia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo słoneczne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. Budynek zadbany, dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym, położonym w zacisznym miejscu, na końcu jednej z bardziej przestrzennych ulic w prestiżowej dzielnicy Gdyni. W sąsiedztwie zieleń, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowana kawalerka w Gdyni na Działkach Leśnych o pow.27m2. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy. Teren zamknięty , ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

2 799 zł72 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Gdyni? Musi być dobrze skomunikowane dla niemotoryzowanych oraz zmotoryzowanych? Mieszkanie gdzie wszędzie jest blisko? Mówisz i masz! Bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Gdynia Pustki Cisowskie na osiedlu Dolina Cisów, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłajpedzka

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest na pograniczu dzielnicy Orłowo oraz Mały Kack - miejsce idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz bliskość obcowania z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępny do 31 maja 2023r.! Cisza to piękny apartament, znajdujący się przy ulicy Arenda Dickmana 49 w Gdyni. Powierzchnia 40 m2 na parterze nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica| wyposażone | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament: przestronne 52m mieszkanie składa się z 2 pokoi: salonu z aneksem kuchennym i jadalnią sypialni łazienki balkonu Przytulne mieszkanie zaprojektowane zostało w jasnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rtęciowa

Pogórze,Gdynia

311 000 zł40 m² 7 753,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu o pow.37m2. Mieszkanie mieści się na terenie zamkniętym i monitorowanym w budynku z 1995r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niklowa

Pogórze,Gdynia

255 000 zł48 m² 5 359,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,58 m2, z ogródkiem w Gdyni Pogórzu w budynku czterorodzinnym. Warunki zamiany: zamienię na mieszkanie 3 pokojowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

368 000 zł39 m² 9 460,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwu-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, położone na granicy dzielnic: pogórza Dln i Obłuża. Mieszkanie jest rozkładowe, o pow. 35,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmińska

Chylonia,Gdynia

2 800 zł54 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe na parterze w zadbanym trzypiętrowym budynku z 2000r. Na mieszkanie o powierzchni 53.5m2 składa się jasny i przestronny salon, osobna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 350 zł44 m² 53,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

557 000 zł46 m² 12 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 23% vat. Bez pcc! Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana. Mieszkanie mieści się w budynku Atal " Modern Tower".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

389 000 zł33 m² 11 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2 z unikatowym widokiem na wodę i przepływające statki. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Działkach Leśnych o pow.40m2. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy. Wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze

Pogórze,Gdynia

310 000 zł37 m² 8 423,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji o powierzchni 36,8 mkw w Gdyni. Mieszkanie składa się z: - salonu - łazienki z wanną - sypialni wyjściem na balkon - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

549 000 zł46 m² 12 021 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atuty mieszkania! - lokalizacja! - niskie koszty eksploatacyjne! - mieszkanie dwustronne słoneczne! lokalizacja Gdynia Grabówek, duży jej obszar zajmuje tu Trójmiejski Park Krajobrazowy, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

329 000 zł56 m² 5 885,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m2 znajdujące się w dzielnicy Pogórze w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - salonu o pow. około 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 269 000 zł66 m² 19 198,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja I budynek: altus to inwestycja dewelopera Invest Komfort z 2012r. Do dyspozycji mieszkańców jest zielony dziedziniec oraz sala fitness, a także możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kampinoska

Obłuże,Gdynia

429 000 zł46 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na granicy dzielnic Obłuże i Oksywie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

389 000 zł33 m² 11 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na granicy Gdyni i gminy Kosakowo. Spacerem przejść można stąd do rozbudowanego węzła handlowo-usługowego. Blisko jest także do przystanków autobusowych,.