dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiklinowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

365 000 zł46 m² 7 900,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz dwupokojowego mieszkania po remoncie, w sąsiedztwie natury? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - blisko natury, - wysoki standard wykończenia, - duży balkon, - dużo naturalnego światła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

405 000 zł51 m² 7 885,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35m2 w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 000 zł28 m² 71,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja i komunikacja. Dogodny i szybki dojazd do Śródmieścia Gdyni oraz do Sopotu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - wykończenie w wysokim standardzie - sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dragonów

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie położone w Małym Kacku w dzielnicy Gdyni. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku gdzie znajduje się pare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Kamienna Góra,Gdynia

3 200 zł44 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dzielnica Kamienna Góra doskonałe to połączenie dwóch kontrastowych oblicz Gdyni. Z jednej strony szumiący oddech Bałtyku, z drugiej tętniące życiem, prężnie rozwijające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

330 000 zł42 m² 7 819,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe ( 42 m2 ) z balkonem na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Teren z wytyczonym parkingiem dla mieszkańców. Lokalizacja nieruchomości przy ul. Lubawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica | loggia | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawione w ofercie mieszkanie na sprzedaż mierzy 51 mkw. Znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym bloku w Gdyni na Płycie Redłowskiej. Zalety nieruchomości: - całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Babie Doły mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Miasto z morza i marzeń - plasujące się w pierwszej trójce najlepszych miast na świecie pod względem jakości życia, od lat znajdujące się na szczycie listy najszczęśliwszego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Idealne mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni, zapewniając wygodę i komfort mieszkania w samym sercu miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? W Nieruchomości Sikora mamy idealną ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb! Oferujemy do wynajęcia przytulne, urządzone trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o wysokim standardzie. Urządzone w sposób nawiązujący do morskiego klimatu. Czyste, przestrzenne i harmonijne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku. Zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - dwupokojowy apartament na osiedlu zamkniętym Fort Forest. Polecam Państwa uwadze piękny apartament usytuowany na ostatnim (trzecim) piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Cz. Niemena na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 45m2 w Gdyni na Małym Kacku przy Parkowej. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym budynku z 2009r. i jest jedynym mieszkaniem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

405 000 zł46 m² 8 804,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Firma love at home prezentuje! Dwupokojowe mieszkanie położone w wyjątkowo spokojnej dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie w pobliżu wejścia do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cena 405 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

659 000 zł57 m² 11 464,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam Państwu do zaoferowania całkowicie nowe mieszkanie 3-pokojowe wykończone przy użyciu materiałów wysokiej jakości oraz wyposażone w sprzęty z górnej półki. Nieruchomość nie była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

299 000 zł23 m² 13 230,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. - w promieniu 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fleszarowej-Muskat

Karwiny,Gdynia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę, 48m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, winda, miejsce postojowe w cenie. Budynek z 2015 roku Balkon z widokiem na las 9,3 m2 Samodzielne miejsce postojowe w podziemnej, wentylowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym, położonym w zacisznym miejscu, na końcu jednej z bardziej przestrzennych ulic w prestiżowej dzielnicy Gdyni. W sąsiedztwie zieleń, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

599 000 zł51 m² 11 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.50,9m2 w Gdyni na Oksywiu przy ul.Australijskiej na os.Gdyńskim w środku lasu. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chylonia

Chylonia,Gdynia

409 999 zł44 m² 9 276 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdyni Chyloni. Jest to perełka w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Leszczynki. Jest to perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł49 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, niższt czynsz najmu! komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I miejscem postojowym! Mieszkanie pięknie wykończone i świetnie zorganizowane. Otwarty pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 marca! *do wynajęcia trypokojowe przestronne mieszkanie. *4 piętro. *53m2. *W pełni umeblowane, wyposażone w wysokiej jakości sprzęty. *Do dyspozycji najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł74 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście Mieszkanie o powierzchni 74,1m2, usytuowane jest na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest w trakcie odświeżenia i napraw Bardzo jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Kuchnia może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 790 zł35 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.35m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe ( 45 m2 ) na parterze budynku mieszkalnego przy ulicy Żeglarzy w Gdyni. Do bulwaru oksywskiego 38minut pieszo ( 3 km)! Gotowe do szybkiej sprzedaży! Cena ostateczna nie podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Unruga na Obłużu! Charakterystyka mieszkania. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herberta

Redłowo,Gdynia

459 000 zł42 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 42,00m2 położony na pierwszym piętrze w Gdyni - Redłowie przy ul. Zbigniewa Herberta. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

3 950 zł88 m² 44,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5m2 w jednej z najlepszych części Gdyni-Redłowo. Mieszkanie znajduję się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiklinowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

365 000 zł46 m² 7 900,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cisza, spokój, przestrzeń , natura - to tylko kilka słów, które znakomicie oddają klimat Pustek Cisowskich. Dzielnica , która charakteryzuje się niezwykle małomiejskim klimatem, i jednoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

525 000 zł44 m² 12 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na pograniczu Leszczynek i Chyloni o powierzchni 43.6m2. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w budynku Albatros z windą z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

850 000 zł58 m² 14 762,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w kamienicy, w Gdyni Kamiennej Górze, przy ulicy Ignacego Krasickiego. Lokalizacja Kamienna Góra to najmniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł55 m² 14 790,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Nietuzinkowe dla konesera 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w zadbanej, dobrze otrzymanej kamienicy po remoncie z 1928r.,przy ul. Bema w Centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 250 zł54 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji! 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,5m2 w Gdyni na Kamiennej Górze, blisko morza oraz centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

275 000 zł17 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji! Gotowa inwestycja mieszkaniowa. Oferta sprzedaży obejmuje 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Chylońskiej w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

749 000 zł81 m² 9 241,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowa niższa cena, obniżka O 150 000zł! Przestronne 3 pokojowego mieszkania + duży balkon + miejsce w hali garażowej w cenie! Wielki Kack - Gdynia Przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | blisko morza | spokojna okolica| wysoki standard | gdynia oksywie | nadmorskie tarasy lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się w Gdyni w dzielnicy Pustki Cisowskie. Świetna propozycja inwestycyjna jak i do zamieszkania! Mieszkanie składa.