dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

887 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

887 ogłoszeń

4 000 zł55,32 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł53 m² 37,72 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 m - Gdynia Obłuże, ul. Podgórska Na wynajem przestronne mieszkanie w wieżowcu z windą, położone na 1. piętrze z widokiem na port.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57,40 m² 12 996,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa propozycja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. To miejsce łączy bliskość morza, terenów zielonych i pełnej infrastruktury z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł51,67 m² 11 515,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zarezerwowane. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w niedalekiej odległości od terenów zielonych Kępy Redłowskiej i plaży. Lokal o pow. 51,67 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pokoje przy amw - idealne na start lub wynajem Po remoncie | Jasna kuchnia | Parking za szlabanem | Parter | Blisko uczelni To wyjątkowa propozycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie do wynajęcia w Gdyni na Pogórzu o pow. 45m2. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku z 1996r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51 m² 22 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł131 m² 12 900,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy lokal położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji - w Gdyni Orłowie, w pasie nadmorskim! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na parterze domu w zabudowie bliźniaczej z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kartuskiej w Gdyni Chyloni. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z poddaszem | Gdynia Wielki Kack | po remoncie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowym poddaszem, położone w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,60 m² 9 866,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa! Trzy pokojowe mieszkanie w Gdyni Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w obrębie dzielnicy Cisowa , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,97 m² 10 651,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena: 520 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,87 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować państwu wygodne mieszkanie w Gdyni Chyloni. Lokalizacja I budynek: lokal znajduję się w bloku na osiedlu Gdyni Chylonia przy ulicy Chylońskiej. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł80,86 m² 10 635,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł51,70 m² 12 475,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencja Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na czwartym piętrze w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49 m - Gdynia Chylonia, ul. Zamenhofa 3 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 3. piętrze 4-piętrowego budynku w spokojnej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, najem długoterminowy - min. 12 miesięcy Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego z oświadczeniem u notariusza. Bardzo ładne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalny penthouse W sea towers Z zapierającym dech W piersiach widokiem na cztery strony świata Prestiżowa lokalizacja | Panoramiczny widok na zatokę i miasto | Luksusowy standard |.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58,88 m² 76,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem z dużym ogrodem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł32,48 m² 10 467,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,85 m , położone na ostatnim, 4. piętrze w zadbanej kamienicy z 1938 roku. To idealna propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament z widokiem na morze w apartamentowcu Sea Towers w Gdyni! apartament: apartament o powierzchni 84,5 mkw i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,74 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,50 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cichej spokojnej dzielnicy Gdyni do wynajęcia 2 pokoje. Pokój połączony z kuchnią oraz sypialnia. Łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł90,23 m² 36 019,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży Orłowska Riviera Opis Szukasz prestiżowego adresu w Gdyni? A może idealnej inwestycji, która zarabia przez cały rok? Ten apartament w sercu Orłowa to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,18 m² 12 591,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna kawalerka z balkonem i pralnią/garderobą | Gdynia chylonia/cisowa | 1. piętro Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,80 m² 15 553,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,80 m2 w dzielnicy Gdynia Oksywie, w inwestycji dewelopera Port Deco. Budynek położony jest w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,10 m² 12 014,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe po remoncie W świetnym stanie Z widokiem na morze! możliwość zakupu przez cudzoziemców bez pozwolenia ministerstwa! fantastyczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,98 m² 62,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 54,1m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1970r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł48,93 m² 39,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość oglądania od 01.04.2026 r. Dwa samodzielne pokoje - dzienny (22m2) i sypialnia (11 m2) - podłogi panele podłogowe. Oddzielna kuchnia umeblowana wraz z sprzętem agd - lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł80,90 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:15/35

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie położone w Gdyni na Małym Kacku, propozycja dla osób, które potrafią wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie W prestiżowej lokalizacji - gdynia, orłowo (nowe orłowo) Bliskość morza i plaży | Prestiżowa lokalizacja | Sąsiedztwo lasu | Balkon | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł117,39 m² 11 372,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji | Gdynia Pustki Cisowskie Polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną garderobą oraz miejscem w hali garażowej - Gdynia, działki Leśne, ul. Warszawska. Oferuję nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 145 zł72,15 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, rodzinne mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Wielki Kack To komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,15 m to idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 000 zł89,70 m² 17 770,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 89,70 M2 + suterena(wysokość 2,5M)- 69,30 M2 + garaż + słoneczny ogród. Opis nieruchomości: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,10 m² 12 199,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą atrakcyjnie położonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Swpl - bez remontu, od razu do zamieszkania. Oferuję na sprzedaż przytulne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , które przeszło gruntowny remont. Jeśli cenisz sobie.