dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Władysława IV

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

415 000 zł34 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: gdynia Śródmieście- doskonała lokalizacji w sercu Gdyni. W okolicy świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz zaplecze gastronomiczne. W sąsiedztwie bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

498 000 zł58 m² 8 586,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja Gdynia Śródmieście -10 minut spacerem do plaży. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa (sklepy, galerie, szkoły, apteki, itp.) oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu w centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość o pow. 38m2 składa się z: - i Pokoju z balkonem - II Pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Prezentujemy Państwu mieszkanie w centrum Gdyni przy Ul.Władysława IV, o powierzchni 85,23 m2! Nieruchomość jest świetnie skomunikowana: - kolejka SKM ( Gdynia Główna )- 400 m, - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

9 500 zł162 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duży lokal mieszkalny, gdynia Śródmieście, ul. Władysława IV. Lokal daje bardzo duże możliwości własnej aranżacji. Nieruchomość idealna na biuro lub kancelarie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł106 m² 7 066,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Duże mieszkanie w samym Centrum miasta o powierzchni 106 m 2 zlokalizowane w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze z windą. Z mieszkania rozciąga się piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł106 m² 7 052,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego niezwykłego mieszkania o powierzchni ponad 106 m2. Mieszkanie składa się z: szerokiego holu wejściowego salonu od strony zachodniej trzech sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 54 m2 na pierwszym piętrze kamienicy przy głównej ulicy miasta. Lokal wykończony i urządzony z myślą o prowadzeniu w nim biura ale po niewielkiej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł52 m² 8 587,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 52 m2 na pierwszym piętrze kamienicy przy głównej ulicy miasta. Lokal wykończony i urządzony z myślą o prowadzeniu w nim biura ale po niewielkiej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł52 m² 8 587,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł52 m² 8 587,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł35 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Mieszkanie położone w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

399 000 zł50 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Do sprzedania mieszkanie do remontu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie budynek Asseco oraz Baltic Business Park i biurowiec Enter. Blisko posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 250 zł61 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta, w sąsiedztwie budynek Asseco oraz Baltic Business Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 550 zł47 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 550 zł47 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 550 zł45 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

795 000 zł106 m² 7 485,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w Gdyni Śródmieście. W okolicy dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, m.in. liczne restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

795 000 zł106 m² 7 485,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

399 000 zł50 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania mieszkanie do remontu 2 pokojowe o powierzchni 45,18m2 wraz z piwnicą o powierzchni 4.42m2. Z tegoż mieszkania można zrobić perełkę do mieszkania lub pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

795 000 zł106 m² 7 485,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

795 000 zł106 m² 7 485,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Gdyni o powierzchni 106,2m2. W skład mieszkania wchodzą cztery niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ścisłe centrum miasta. Mieszkanie po lokalu biurowym w dobrym standardzie i w zadbanej, czystej kamienicy. Bardzo korzystna lokalizacja, blisko zbiegu ulicy Starowiejskiej i Władysława IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ścisłe centrum miasta. Mieszkanie w dobrym standardzie i w zadbanej, czystej kamienicy. Bardzo korzystna lokalizacja, blisko zbiegu ulicy Starowiejskiej i Władysława IV. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

328 000 zł37 m² 8 974,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka na sprzedaż w sercu Gdyni o powierzchni 36,55m2. Teren budynku jest zamknięty. Nieruchomość znajduję się na wysokim parterze. W skład kawalerki wchodzi pokój, oddzielna.