dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Władysława IV

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

700 000 zł62 m² 11 345,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja do 03.01.2024 R LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura usługowo- handlowa: biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

597 000 zł47 m² 12 778,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

549 000 zł37 m² 14 959,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal w ścisłym centrum Gdyni o powierzchni - 36,70 m3. Aktualnie nieruchomość doskonale sprawdza się inwestycyjnie - najem krótkoterminowy. Istnieje możliwość zakupu drugiego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 260 000 zł43 m² 29 200,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 43.15 m2 usytuowany na drugim piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2021 roku przy ulicy Władysława IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 530 000 zł61 m² 24 979,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 61,25 m2 w nowoczesnym apartamentowcu " Plac Unii" mieszcząca się na trzecim piętrze w samym centrum Gdyni. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

597 000 zł47 m² 12 778,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego w samym sercu dynamicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

430 000 zł39 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne mieszkanie inwestycyjne położone w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie, które przedstawiamy to absolutna perełka pod inwestycję. Lokalizacja to ścisłe centrum Gdyni, ul. Władysława IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł47 m² 12 821,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

592 000 zł47 m² 12 671,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu mieszkanie pełne potencjału, doskonałe dla singli lub młodych par, pragnących stworzyć unikalne miejsce do życia. Nieruchomość o powierzchni 46,72 m2 usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest położone w Gdyni przy ulicy Władysława IV na Placu Unii. Tylko kilka kroków dzieli Plac od nadmorskich parków i wzgórz, bulwarów oraz mariny. Lokalizacja gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest położone w Gdyni przy ulicy Władysława IV. W niedalekiej odległości od mieszkania znajduje się Skwer Kościuszki oraz ulica Świętojańska, czyli ścisłe centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zalety: - 650m do bulwaru nadmorskiego, centrum Gdyni - Nieruchomość po generalnym remoncie - Układ mieszkania : 3 oddzielne sypialnie + salon z aneksem kuchennym - Balkon, piwnica - 8 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 800 zł62 m² 61,05 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie o pow.62m2 po generalnym remoncie wykończone w stylu loftowym. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w zadbanej kamienicy z windą przy ul. Władysława IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

. Oferuję do wynajęcia duży pokój od 01.10.2023 (od PAŹDZIERNIKA 2023): - przestronne, niezależne pokoje w czteropokojowym mieszkaniu o łącznej pow.123 m2. . Dostępne / wolne pokoje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł19 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio w centrum, wolne od października Nowoczesny pokój typu studio z prywatną łazienką i aneksem kuchennym. Mieszkanie wyposażone i zaaranżowane w wyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

900 zł9 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój w samym centrum, po remoncie. Nowoczesny pokój wyposażony i zaaranżowany w wyższym standardzie, z umeblowaniem, jak widzimy na zdjęciach. Do dyspozycji także drugi balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W centrum gdyni Z miejscem postojowym W hali garażowej apartament: apartament o powierzchni 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

439 000 zł39 m² 11 343,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, w samym centrum miasta. Mieszkanie mieści się w niewielkiej kamienicy w samym centrum miasta u zbiegu ulicy Władysława IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

930 000 zł62 m² 14 942,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Apartament - 3 duże pokoje z widokiem na Zatokę. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni w Śródmieściu, doskonale skomunikowane, 12 minut pieszo do przystanku skm, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł20 m² 117,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy. Studio w centrum, świeżo po remoncie. Nowoczesny pokój typu studio z prywatną łazienką i aneksem kuchennym. Mieszkanie wyposażone i zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

549 000 zł37 m² 14 959,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, 800 metrów od morza w samym sercu Gdyni! Mieszkanie usytuowane jest na parterze i w 2021 roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 289 000 zł91 m² 14 133,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i jasne 4-pokojowe mieszkanie, 800 metrów od morza w samym sercu Gdyni! Mieszkanie usytuowane jest na parterze i w 2021 roku przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

486 000 zł33 m² 14 817,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia śródmieście ul. Władysława IV 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,80 m2 lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Gdyni w pobliżu najważniejszych atrakcji Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 479 000 zł66 m² 22 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdyńskim Śródmieściu przy ul. Władysława IV! Lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni, za to spacerowa odległość od gdyńskiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

670 000 zł66 m² 10 196,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokal o dużym potencjale z możliwością dostosowania na własne potrzeby. Prezentowana nieruchomość sprawdzi się zarówno jako wygodne mieszkanie, jak i siedziba firmy. Dzięki znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

929 000 zł53 m² 17 528,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane w samym centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym i 2 niezależne pokoje. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W przygotowaniu oferta najmu mieszkania. Najem + koszty eksploatacyjne miesięczne Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane dane mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

939 000 zł52 m² 17 954,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

939 000 zł52 m² 17 906,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 3 pokojowe Z super widokiem (przy dobrej widoczności jest widok na zatokę), mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, dwustronne, idealnie nadaje się na wynajem długoterminowy bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze usytuowane na IX piętrze w budynku dziesięciopiętrowym przy ulicy Władysława IV w Gdyni (śródmieście). Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł48 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy 2-pok.apartament z klimatyzacyjną w inwestycji " Plac Unii " w Gdyni Śródmieściu. Apartament znajduję się w luksusowym o wyższym standardzie apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

525 000 zł37 m² 14 026,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,43 metrów kwadratowych, składające się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

933 000 zł62 m² 14 990,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł43 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament o powierzchni 43,29 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni w aneksie, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Pokój dzienny wyposażony jest w dwuosobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

342 000 zł27 m² 12 761,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie usytuowane przy ulicy Władysława IV - w samym centrum Gdyni, w odległości niecałego kilometra od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł88 m² 11 256,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Miasto z morza i marzeń - plasujące się w pierwszej trójce najlepszych miast na świecie pod względem jakości życia, od lat znajdujące się na szczycie listy najszczęśliwszego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

969 000 zł52 m² 18 527,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 63m2, znajdujące się przy ulicy Władysława IV, w samym centrum Gdyni. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.