dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Świętojańska

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 890 000 zł88 m² 21 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży wyjątkowy apartament położony na II piętrze w prestiżowej inwestycji dewelopera Moderna- baltic Plaza, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Świętojańskiej tuż obok teatru muzycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajmu (długoterminowego) mieszkanie położone w sercu Śródmieścia na ul. Świętojańskiej 11, przy Skwerze Kościuszki. Lokal polecam dla kogoś, kto lubi być w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję: mieszkanie 2-pokojowe w centrum Gdyni blisko morza. Lokal umiejscowiony jest na ul. Świętojańskiej w Gdyni. W niedalekiej odległości przystanek komunikacji , liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 550 zł62 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdyni mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z dwóch pokoi dziennych ( każdy z balkonem ), kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu lokal mieszkalny o powierzchni ok. 30 m2, ostatnio wykorzystywany jako lokal użytkowy, położony w kamienicy w ścislym centrum miasta. Lokal częściowo po remoncie. Jeden dosyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

359 000 zł32 m² 11 396,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2pokojwe mieszkanie w centrum Gdyni przy ulicy Świętojańskiej. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze o łącznej powierzchni 31,5m2. Lokalizacja: perfekcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie przy ul. Świętojańska 55 W centrum gdyni opis mieszkania: mieszkanie po remoncie, zadbane o powierzchni 62 m2 położone jest w Gdyni przy ul. Świętojańska 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

560 000 zł47 m² 11 942,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdynia Śródmieście! Piękne i słoneczne mieszkanie u podnóża Kamiennej Góry! Ekspozycja południowo-wschodnia. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze, 4-pietrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta w nowej inwestycji portova. Doskonała lokalizacja, w pobliżu Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

439 000 zł48 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe, jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,20 m2 (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) - usytuowane w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 050 zł43 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 050 zł44 m² 46,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu bardzo ładne, zadbane mieszkanie po remoncie położone w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie przesztrzenne, o ładnym rozkładzie, dwustronne. Trzy pokoje , oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

729 000 zł53 m² 13 690,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość dla osoby prywatnej lub pod działalność gospodarczązalety mieszkania: wysoki standard możliwość aranżacji według własnych potrzeb niskie opłaty dwa balkony ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w budynku znajduję się sklep spożywczy, ponadto w bardzo bliskim sąsiedztwie mamy dworzec kolejki skm, C.H. Riviera, um Gdynia itp. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w wysokim standardzie, położone w centralnej części ulicy Świętojańskiej. Właśnie tu miasto tętni życiem, zapewniając najemcom dostęp do restauracji, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, 3 pokoje, gdynia ul. Świętojańska. Oferujemy przestronne, nowocześnie wyposażone mieszkanie w świetnej lokalizacji - ścisłe centrum Gdyni. Nieruchomość po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

330 000 zł31 m² 10 509,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.31,4m2 w Śródmieściu Gdyni na ul.Świętojańskiej. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł41 m² 72,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 41,3m2 w centrum Gdyni. Apartament znajduje się w najbardziej pożądanej i prestiżowej gdyńskiej lokalizacji przy ul.Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł60 m² 10 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie o pow.59,51m2 znajduję się w kamienicy z 1935r z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka inwestycyjna w samym sercu Gdyni Lokal usytuowany jest na pierwszym pietrze, ma swój klimat i jest bardzo funkcjonalny. Kamienica z windą, w której usytuowane jest mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 998,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie w Centrum Gdyni o powierzchni 59,51 mkw idealne do natychmiastowego zamieszkania lub krótko i długoterminowego najmu bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Jeśli chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-