dowolna

Mieszkania Gdynia ul. 10 Lutego

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

879 000 zł136 m² 6 463,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie o powierzchni 136 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w Gdyni Śródmieściu. Mieszkanie składa się z 5 pokoi (20,20 m2, 22,90 m2, 17,30 m2, 6,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1950

Kupie każdą nieruchomość za gotówkę Kupie mieszkanie, dom, działkę w okazyjnej cenie. Na terenie trójmiasta. Nieruchomość może być zadłużona, z komornikiem, z lokatorem.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gdynia, 10 Lutego

Włącz powiadomienia

  • ...