dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

343 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

343 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego" Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w ścisłym centrum Gdyni .Wszystkie udogodnienia miasta:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

1 087 300 zł120 m² 9 068,39 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Transatlantyk-nowa inwestycja W gdyni! klient Każdy z lokali mieszkalnych posiada własne imię nawiązujące do nazwy transatlantyków odwiedzjących gdyński port. Nowy orlean to luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł122 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

- polecamy! - luksusowy apartament - studio - bardzo dobry punkt! - reprezentacyjna, odrestaurowana kamienica z windą, lokal również idealny na działalność typu np. biuro projektowe, pracownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

680 000 zł89 m² 7 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy - solidny budynek przedwojenny, b. atrakcyjna lokalizacja /niedaleko prestiżowego kompleksu Sea Towers/, 1 mieszkanie na kondygnacji, mieszkanie 2-stronne, słoneczne, wysokie 3m, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

602 000 zł86 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wejść I mieszkać! Mieszkanie słoneczne; w idealnym stanie, po generalnym remoncie! W cenie zostaje zabudowa kuchni i meble w sypialni. Mieszkanie położone w centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

916 730 zł85 m² 10 734,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Transatlantyk-nowa inwestycja W gdyni! klient Każdy z lokali mieszkalnych posiada własne imię nawiązujące do nazwy transatlantyków odwiedzjących gdyński port. Montevideo to luksusowe 85-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni zaraz obok Placu Kaszubskiego! Ze względu na położenie do wszystkiego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pok. z kuchnią,łazienką w centrum Gdyni na ul.Warszawskiej,umeblowane,wyposażone(pralka,lodówka,telewizor),okna PCV,centralne ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, przestronne i wysokie mieszkanie w centrum Gdyni. Doskonała lokalizacja. W pobliżu skm, urzędy, banki, restauracje, sklepy i centra handlowe, przedszkola i szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę dwupokojowe z aneksem kuchennym w pełni wyposażone bardzo dobrze położone 1300 .tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

umeblowana kawalerka w centrum Gdyni, 900 zł plus 230zł czynsz + prąd i woda (kaucja )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe po kompletnym remoncie do wynajecie w centrum Gdyni. Widok na Sea Towers, 10 min. na piechote do plazy. Sklepy, szkoly, szpital, centrum handlowe, restauracje w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażona kawalerka w centrum w Gdyni do wynajęcia od zaraz. 800 zł/ m-c + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Gdyni - Śródmieście. 27m2 (obok centrum Kwiatkowskiego) (1 pokój, kuchnia, łazienka). Umeblowane W wyposażeniu (lodówka, pralka, telewizor, mikrofala) tv-kablowa, internet Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

445 000 zł51 m² 8 725,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 na parterze, hipoteczne, bezczynszowe, 50,8m2 po remoncie, ocieplone, c.o. gaz, 300m od plaży, centrum Gdyni + działka 120m2 z garażem murowanym. Cena do uzgodnienia. tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem do maja 2012! Sea Towers to wielokondygnacyjny budynek apartamentowy usytuowany przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Wyjątkowa lokalizacja obiektu, kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł80 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w Centrum Gdyni 80m2, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Wolne od zaraz Koszt wynajmu 1100zł+300 czynsz +opłaty za gaz i prąd(wg. zuzycia latem ok. 150zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

250 000 zł34 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w trakcie postępowania spadkowego. Mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Jasna duża kuchnia. Pokój, przedpokój - panele podłogowe, kuchnia gumoleum, ściany tapety, łazienka glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

890 zł34 m² 26,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Jasna duża kuchnia. Pokój ppokój panele podłogowe, kuchnia gumoleum, ściany tapety, łazienka glazura, terakota. Mieszkanie do zamieszkania. Opłaty lato 110/180 zima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

299 000 zł37 m² 8 037,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Funkcjonalne mieszkanie 1 pokojowe z wnęką sypialną, pokój 22 m2, okna pcv, wykładzina dywanowa, wyjście na balkon który zlokalizowany jest od strony ul. Świętojańskiej, w kuchnia okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga! pilna sprzedaż! nowa niższa cena! zapraszamy! Mieszkanie 2-pokojowe z jasną kuchnia, na podłogach panele w całym mieszkaniu. Łazienka z wc - glazura, terakota. Kuchnia jasna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pełni wyposażona w centrum Gdyni do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zgoda

Śródmieście,Gdynia

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie do wynajęcia w centrum Gdynii (obok centrum Kwiatkowskiego). Samodzielne, pokój z kuchnią 27m2, umeblowane, wyposażone(pralka, lodówka, mikorfala, telewizor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 250 zł24 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

24 m2 na II p. kamienicy gdyńskiej, od podwórka, kawalerka komfortowa dla 1 osoby, umeblowana 1250 zł/m-c z opłatami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, zadbane mieszkanie w centrum Gdyni. Bardzo dobra lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej. Mieszkanie słoneczne, umeblowane składające się z 2 pokoi, korytarza, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

278 000 zł48 m² 5 840,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe (47,6 m2), własnościowe, zadbane. Najlepsza lokalizacja w Gdyni, ciche (okna od podwórka), w samym centrum, po remoncie kapitalnym w 2007 r., okna PCV, nowe kafle, przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

wysokie mieszkania, bardzo dobry stan w centrum gdyni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po malowaniu i wymianie armatury sanitarnej,umeblowana, wersalka,stol,krzesla szafki,w kuchni zabudowa,lodowka,mikrowela,kuchenka elektryczna,naczynia.W lazience wanna,biezaca ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy mieszkanie w samym centrum Gdyni przy ul. Abrahama- budynek oraz klatka świeżo po remoncie. Mieszkanie składa się z małego przedsionka z szafą, dużego salonu, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdynia, centrum, 38 M2, duży pokój, widna osobna kuchnia, przedpokój, łazienka I balkon, wszystkie media, kompletnie nowe wyposażenie I umeblowanie, po remoncie W sierpniu 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe (38 m2) położone w samym centrum Gdyni, po remoncie. Umeblowane, z oknami od podwórza, ciche, spokojna okolica. Odnowione parkiety w całym mieszkaniu. Kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka w centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z osobną jasną kuchnia i łaziemką Scisłe centrum ale mieszkanie bardzo ciche. dla 2-4 osób Cena najmu 1200 zł. + opłaty do wspólnoty i media. Kaucja 1800 zł. Pow. 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

900 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie samodzielne (27m2) 1 pok, kuchnia, lazienka, w centrum Gdyni (obok centrum Kwiatkowskiego). Umeblowane, wyposażone (lodowka, pralka, telewizor, mikrofala) tv-kablowa, internet, telefon. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni, do plaży 3 minuty. Ciche, częściowo umeblowane, w pełni wyposażona kuchnia łazienka z oknem, możliwość wynajęcia garażu obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczmarskiego

Śródmieście,Gdynia

560 000 zł67 m² 8 358,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przepiękny apartament w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni-Grabówku(3 km do centrum). W pobliżu pełna infrastruktura(szkoły, kościół, sklepy, przedszkole, przystanek mzk 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 1 sierpnia, 48m2, jednopokojowe, umeblowane, 1 piętro. W bliskiej odległości od skm Wzgórze Św. Maksymiliana. Cena do negocjacji. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękna słoneczna kawalerka o pow. 30,06m2. Doskonała lokalizacja, w ścisłym centrum miasta- w bezpośrednim sąsiedztwie 'centrum Kwiatkowskiego', kamienic z początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,03m2 po kapitalnym remoncie. Doskonała lokalizacja, w ścisłym centrum miasta- w bezpośrednim sąsiedztwie 'centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł62 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 62,5m2 po gruntownym remoncie. Doskonała lokalizacja, w ścisłym centrum miasta- w bezpośrednim sąsiedztwie 'centrum Kwiatkowskiego' oraz lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł41 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę dwupokojowe z aneksem kuchennym czynsz 1400 zł plus opłaty umeblowane stan b.dobry tel