dowolna

Mieszkania Gdynia Śródmieście

342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

342 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

839 000 zł56 m² 14 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni - o krok od morza! Przedmiotem sprzedaży jest jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 usytuowane na I piętrze w VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 184 000 zł99 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu położonego w Gdyni. Budynek znajduje się w sercu miasta, niedaleko głównych arterii komunikacyjnych, obiektów handlowych, usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

435 000 zł25 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| kawalerka | centrum gdyni | winda | po remoncie | inwestycja | Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m2, zlokalizowana w samym sercu Gdyni. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł22 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja wschodnia), łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

12 900 zł108 m² 119,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny, pięciopokojowy apartament o powierzchni 108 m2, zlokalizowany na osiedlu Yacht Park w Gdyni. To nowocześnie urządzone wnętrze, idealne dla miłośników życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

516 000 zł40 m² 12 759,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - w ścisłym centrum Gdyni, - 850 metrów do plaży miejskiej, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - blisko komunikacji miejskiej (pkp, skm, ztm). Budynek: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

849 000 zł46 m² 18 416,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane w "kamienicy Gdyńskiej". Nieruchomość zachwyca nie tylko swoim wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł52 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie | 2 pokoje | centrum | gdynia śródmieście | wysoki standard | idealne pod najem Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, niedaleko morza. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 63m2 na Placu Kaszubskim w apartamentowcu transatlantyk. Do linii brzegowej dzieli go zaledwie 400 m, do popularnego Skweru Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie z bajecznym widokiem na otaczające miasto i morze. W doskonałej lokalizacji w centrum Gdyni. Mieszkanie ma przemyślany rozkład pomieszczeń. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł32 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego jasnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

2 475 zł45 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie. Usytuowane w kamienicy z windą w centrum Gdyni, przy ulicy 10 Lutego 21. Mieszkanie o powierzchni 45 m obejmuje sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

559 000 zł44 m² 12 612,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gdyni z widokiem na morze, które idealnie nadaje się pod wynajem krótkoterminowy? Ta oferta jest dla Ciebie atuty: - widok na morze - świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 249 000 zł65 m² 19 197,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjny apartament usytuowany w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się w inwestycji Żeromskiego 7, w kameralnej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 400 000 zł76 m² 18 421 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Duże (76 m2) 3-pokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze apartamentowca z 1999 roku w samym Centrum Gdyni. Wygodna lokalizacja pomiędzy dworcem a skwerem i plażą. Gdyńskie atrium to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 020 000 zł53 m² 19 180 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza, - strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców, - inwestycja cenionego dewelopera, - stan deweloperski z możliwością aranżacji wg własnego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 020 000 zł48 m² 21 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza, - strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców, - inwestycja cenionego dewelopera, - stan deweloperski z możliwością aranżacji wg własnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 047 000 zł44 m² 23 833,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości: - odległość 200m do morza, - niesamowity widok na panoramę miasta, - strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców, - inwestycja cenionego dewelopera, - świeżo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

520 000 zł35 m² 14 955,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 210 000 zł226 m² 9 791,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 225,7 metrów kwadratowych w samym sercu Gdyni! Ulica Władysława IV znajduje się w centrum Gdyni, co gwarantuje, łatwy dostęp do wszystkich ważnych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 165 000 zł55 m² 21 181,80 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza - Niesamowity widok na panoramę miasta - Strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców - Inwestycja cenionego dewelopera mieszkanie: słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

900 000 zł60 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2- pokojowe mieszkanie (60,50) 3 minuty pieszo do Skweru Kościuszki 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2 zlokalizowane na piątym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

679 000 zł54 m² 12 597,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Marzysz o własnym mieszkaniu w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. 3 maja to idealna okazja, by stworzyć wnętrze dopasowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

829 000 zł47 m² 17 679,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta biura The House Nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów na mapie Gdyni - ulica gen. Józefa Bema! nowy właściciel zyskuje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o pow. 47m2 w topowej inwestycji portova. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Invest Komfort " Portova" z 2021r. Budynek ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł28 m² 21 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Gwarancja bezpieczenej transakcji I kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Świeżo wyremontowany, gotowy do zamieszkania lokal z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mieszkanie dwupokojowe ul Batorego w centrum Gdyni. Powierzchnia 42m2, pierwsze piętro z windą w budynku z 2018 roku. Idealne dla osób ceniących wygodę, aktywność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

2 100 000 zł90 m² 23 297,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski. Atuty: - apartament w sercu Gdyni do własnej aranżacji - przynależne miejsce parkingowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podjazd

Śródmieście,Gdynia

725 000 zł56 m² 13 025,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Marzysz o przestronnym, doskonale zlokalizowanym mieszkaniu w centrum Gdyni? Ta propozycja jest dla Ciebie! Prezentujemy piękne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 380 000 zł77 m² 17 922,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

> atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, o krok od morza < przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy urokliwej.