dowolna

Mieszkania przy parku Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Wielka okazja na rynku nieruchomości! Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w Gdyni Witominie - idealne dla osób szukających swojej pierwszej nieruchomości! Dla pozostałych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Cisowa,Gdynia

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukałeś komfortowego, urządzonego mieszkania w dobrej lokalizacji gotowego do wprowadzenia dla siebie lub jako inwestycje na wynajem ? To jest coś dla Ciebie: piękne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Witomino,Gdynia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - przestronne 2 pokoje, gdynia. Położone na 3 piętrze w budynku z windą (14p.). Nowe budownictwo, witawa, gdynia Witomino, ul. Niska 1a. Balkon, piwnica i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł94 m² 15 379,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe przytulne mieszkanie z oddzielną kuchią i łazienką, idealne dla samotnej osoby lub pary. W pełni umeblowane, agd - pralka, zmywarka, piekarnik Bliskość przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Pogórze,Gdynia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu - ogrody tesoro! Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji z dwoma miejscami postojowymi - w tym jednym zadaszonym. Przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w samym centrum Gdyni ul. A.Necla. Przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie wyposażone do codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

555 000 zł49 m² 11 419,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | 8 piętro | piękny widok | wyposażone | piwnica | balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

1 200 000 zł69 m² 17 480 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przemyślane, przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,65 m , zaprojektowane przez renomowane studio i wykończone w 2021 r. Każdy element wnętrza został dobrany tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 381,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe (52,63 m ) mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie, przy ulicy Zbożowej 5 w Gdyni, dzielnica Cisowa. Mieszkanie znajduję się na piątym piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym ocieplonym bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

900 000 zł60 m² 15 126 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z naprawdę imponującym widokiem na Gdynię, zatokę Gdańską oraz okoliczne lasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia | lubawska 13 | przyjazne zwierzętom Bezpośrednio od właściciela - długoterminowy najem Lokalizacja: lubawska 13, parter | Gdynia Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| 2 pokojowe mieszkanie | 4 piętro | osobna kuchnia | wyposażone | piwnica | duży balkon | gdynia | pustki cisowskie | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Pustki Cisowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,97 m z balkonem i garderobą, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą na Osiedlu Nawigator w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Redłowo,Gdynia

2 387 500 zł80 m² 29 993,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament W lesie tuż przy morzu! oferta dostępna tylko U nas! lokalizacja: redłowo to zielona, spokojna i jedna z najbardziej cenionych dzielnic w Gdyni. Znana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia