dowolna

Mieszkania przy lesie Gdynia - Anonse sprzedaży i wynajmu

851 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

851 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Witomino

Witomino,Gdynia

149 900 zł27 m² 5 551,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gdynia Witomino.ul.Pogodna. Mieszkanie po generalnym remoncie.W całym mieszkaniu kafle, nowe okna PCV.Kuchnia oddzielna i bardzo jasna, w kaflach. Pokój jasny-ściany cekolowane.Przedpokój duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piekne mieszkanie w centrum Gdyni , nowe , zadbane ,czyste, wysoki standard, komfortowe, nowe budownictwo , obiekt monitorowany z nadzorem ochrony, spokojna dzielnica w okolicy sklepy stacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,4m2. Od strony południowej usytuowany jest duży pokój (18,5m2) z wyjściem na balkon, tuż obok mieści się pokój najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Gdynia-Dabrowa 53m2 niskie oplaty! Wyromontowane(łazienka do wlasnej aranżacji) okna pcv,panele podłogowe,cekolowane, mieszkanie znajduje sie w bardzo milej,spokojnej,ladnej okolicy,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym sercu Gdyni, 2 pokoje (sypialnie) + salon z aneksem kuchennym, do remontu, okna z pcv (nowe), podworko zamkniete z miejscami parkingowymi, bardzo niski czynsz 150 zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne i sloneczne mieszkanie na 1 pietrze w domu wielorodzinnym w miejscowości Gdynia w dzielnicy Bernadowo. Trzy pokoje z jasna niezalezna kuchnia z zabudową na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wraz z mieszkaniem sprzedaję garaż oddalony od budynku w lini prostej ok 250 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 800 zł86 m² 20,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo komfortowo urządzone, 3 pokojowe, przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71m2, a całkowitej 86m2. 2 sypialnie, pokój dzienny oraz nowocześnie umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

830 000 zł110 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie-marmur, parkiet mahoniowy, gres, kominek, widoki panoramiczne na Gdynię i morze, jedno na kondygnacji w 4-rodz. kamienicy, wysoka prywatność, żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Redłowo

Redłowo,Gdynia

238 000 zł42 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie, podłogi deski sosnowe, dwie zabudowy typu komandor, zabudowa kuchni, cicha lokazlizacja, blisko morza, duży balkon z pięknym widokiem, możliwość zrobienia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

420 000 zł92 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej ze skosami ok. 92m2 użytkowej natomiast 69m2, położone na zamkniętym osiedlu. Niższy poziom: ok 46,5 m2 + skosy- salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, jasne mieszkanie w sąsiedztwie lasu. Okolica cicha i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana. Blisko szkoły, przedszkola, hipermarkety, sklepy. Duży salon, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

190 000 zł52 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wszyskie pytania dotyczące oferty proszę kierowac pod numer tel. kom.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzenna

Gdynia,pomorskie

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdyni ,bardzo dobra komunikacja , dojazd do miasta bez korków. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie , umeblowane, dostępna lodówka , pralka, zmywarka, podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

243 000 zł46 m² 5 282,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3- pokojowe 46 m2 z księgą wieczystą i wykupionym gruntem. Standard wykończenia: na podłodze w pokojach i przedpokoju parkiet, w łazience i wc glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie po remoncie częściowo umeblowane: sypialnia łóżko, salon kanapa z fotelem i stolikiem, stolik pod telewizor, zabudowa kuchenna z pełnym wyposażeniem (lodówka,kuchenka,okap).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, położone bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, po kapitalnym remoncie, umeblowane, czyste i zadbane. Wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

830 000 zł110 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 110m2, słoneczne(wsch-pd-zach), w wysokim standardzie, podłogi drewniane - mahoń, marmur, gres, alarm, videodomofon, brama garażowa z napędem. Składa się z 4 pokoi-salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dom jest położony W drugim szeregu ulicy I jest B.CICHO JEST MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA MIEJSCA POSTOJOWEGO ZA OPŁATĄ 135 PLN /M

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

30 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z pełnym wyposażeniem i balkonem. Gdynia - os. Fikakowo. Cena do uzgodnienia. Oferta aktualna od 1.12.2009r. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okoniewskiego

Śródmieście,Gdynia

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w budynku z cegły. Instalacje elektryczne i wodne zostały wymienione, ściany cekolowane. Ogrzewanie piecem kaflowym, możliwość wstawienia ogrzewania kominkowego. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w mieście Gdynia w dzielnicy Chylonia.Mieszkanie słoneczne,dwustronne,niski czynsz latem 175pln,zimą około 300pln.Dobra lokalizacja,w pobliżu:szkoły,przedszkola,ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia