dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70-tych. Bez prowizji. Stan do zamieszkania, wyposażone w: - piekarnik, - kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

559 000 zł53 m² 10 607,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe Gdynia Obłuże z widokiem na port Są mieszkania, które po prostu są i są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to może być Twoje miejsce. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Karwiny III,Gdynia

720 000 zł63 m² 11 410,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 4 piętrze + piwnica w pięknej okolicy lasu Ogłoszenie bezpośrednie. Pośrednikom dziękuję. Sprzedaż bezprowizyjna. Budynek: 4-piętrowy blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 325 000 zł79 m² 16 729,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Bardzo przestronne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 79,2m2 w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w zadbanym budynku z 1997roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

3 000 zł70 m² 43,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek przy ulicy Morskiej 97. Warunki najmu Najem 3 000 zł, kaucja 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł42 m² 75,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwu pokojowe w samym centrum Gdyni w nowoczesnym budynku atrium. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa się z salonu z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:9/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> rezerwacja < oferta najmu okazjonalnego Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m , zlokalizowane w Gdyni przy ul. Beniowskiego 21. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

489 000 zł48 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego na Karwinach. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą, w Śródmieściu Gdyni, przy ulicy Partyzantów Lokal jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

449 000 zł32 m² 13 965,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Oferta biura The House Nieruchomości. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m , usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszczynki,Gdynia

649 000 zł40 m² 16 136,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje w bardzo dobrym standardzie - Osiedle Gardenia Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego i zamkniętego Osiedla Gardenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Oksywie,Gdynia

999 900 zł64 m² 15 623,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m zlokalizowane na 4 piętrze, zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce. Mieszkanie: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłużu mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, gdynia Chylonia Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem i piwnicą, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z 405 m ogrodem Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość (całe piętro domu wraz z poddaszem) po kapitalnym remoncie, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

299 000 zł18 m² 17 066,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowa kawalerka w Gdyni - po kapitalnym remoncie z nowym wyposażeniem! Marzysz o nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji Gdyni? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe Z miejscem W hali garażowej W nowej inwestycji" słoneczna zatoka" Dostępna również komórka lokatorska. Właściciel nie akceptuje zwierząt. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 800 zł33 m² 85,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od 03.2026r. Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w nowej inwestycji z 2023r. Budynek z windą, orlex. Mieszkanie o pow.32,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

749 000 zł71 m² 10 513,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na Gdynię, po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, tuż przy lesie - Gdynia Obłuże Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nietuzinkową nieruchomość. - nie ma takich wiele! - duże 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 z tarasem na dachu (40m2) w sercu Gdyni przy Teatrze Muzycznym - kilka.